Reklam
  • Reklam
3 partinin siyasetçileri bu açılışta buluştu

3 partinin siyasetçileri bu açılışta buluştu

Sakaryalı 3 girişimci bayan; Banu Açba, Şule Elbek ve Nur Yıldırım’ın bir araya gelerek “No: 3,5” ismiyle Serdivan Kafeler Sokağı’nda kurduğu Kafe Bistro; düzenlenen törenle hizmete açıldı.

02 Ekim 2017 - 13:31 - Güncelleme: 03 Ekim 2017 - 14:29

3 girişimci bayan tarafından

Sakaryalı tanınmış işadamlarından Ömür Açba’nın eşi Banu Açba, İşadamı Hüsnü Elbek’in eşi Şule Elbek ve SATSO Meclis Üyesi Alican Yıldırım’ın eşi Nur Yıldırım tarafından “Cafe No: 3,5” ismiyle kurulan Kafe Bistro; çok sayıda siyasetçi ve işadamının katılımıyla düzenlenen muhteşem törenle Serdivan İstiklal Mahallesi Bağlar Caddesi’nde (Kafeler Sokağı) hizmete açıldı. Adeta Çiçek bahçesine dönen Cafe No 3,5 Bistro’nun açılış törenine katılan davetliler, Sakarya’ya kazandırılan ferah ve nezih bu mekanı çok beğendiklerini yeni ve leziz yemekleri tatmaya tüm Sakarya halkına tavsiye ettiklerini söyledi.

 

Siyasiler, işadamları bir arada

 Açılış Törenine; CHP Sakarya Milletvekili Engin Özkoç, MHP Sakarya Milletvekili Zihni Açba, AK Parti Sakarya İl Başkanı Fevzi Kılıç, MHP Sakarya İl Başkanı M. Levent Bülbül ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Sakarya Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi Şenay sakal, MHP Adapazarı İlçe Başkanı İsmail Küçük ve Yönetim Kurulu Üyeleri, AK Parti Sakarya İl Gençlik Kolları Başkanı Yusuf Demir, SAMİB Başkanı Günay Güneş, SATSO Meclis Üyelerinden Hasan Genç, Bünyamin Müftüoğlu, Ayhan Akdağcı, Oktay Topçu, Adnan Borazancıoğlu, Açba, Elbek ve Yıldırım Ailelerinin yakına ile ve dostları ile iş, siyaset, medya ve spor camiasından çok sayıda seçkin davetli topluluğu katıldı.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
YİNE İDDİALILAR
YİNE İDDİALILAR
Açılışı Vekil Atabek yaptı
Açılışı Vekil Atabek yaptı