8. TÜİT Sakarya’da Gerçekleşiyor

8. TÜİT Sakarya'da Gerçekleşiyor

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Sakarya Şubesi, MÜSİAD Genel Merkez tarafından Sakarya’da 8.si düzenlenecek olan Türkiye İstişare Toplantıları kapsamında “Otomotiv’de Vizyonumuz Made İn Turkey” adlı program 3 Şubat 2018 Cumartesi günü şube hizmet binasında gerçekleşecek.

02 Şubat 2018 - 10:20 - Güncelleme: 03 Şubat 2018 - 09:38

Ülkemizde uzun bir dönemdir gündemde olan ve ilk adımları Cumhur Başkanı Recep Tayyip Erdoğan önderliğin de atılan “Yerli ve Milli Otomotiv” ile ilgili MÜSİAD olarak düzenlenecek TÜİT toplantısıyla beraber ülkemizin önde gelen işadamları ve eğitimcilerinin katılımıyla MÜSİAD Sakarya Şubesinde düzenlenecek. Bu kapsamda yerli ve milli otomotivimizin şehrimize ve ülkemize kazandırılması adına katılımcılar ile istişareler yapılacak.

 

Programa BMC Yönetim Kurulu Başkanı Ethem Sancak, Okan Üniversitesi Enerji Sistemler Mühendisliği Bölüm Başkanı Prof. Dr. R. Nejat Tuncay katılacak. Programın Moderatörlüğünü MÜSİAD Otomotiv Sektör Kurulu Başkanı Osman Özdemir yapacak. MÜSİAD Sakarya Şubesi’nin Erenler’ de ki binasında gerçekleşecek toplantıya şehir protokolünden isimler de katılacak.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kemal İnal kendini yetiştiren önemli bir isimdir
Kemal İnal kendini yetiştiren önemli bir isimdir
Gençler Hayallerini Sahneye Taşıdı
Gençler Hayallerini Sahneye Taşıdı