AK Hendek iftarda buluştu

AK Hendek iftarda buluştu

AK Parti Hendek İlçe Teşkilatı Danışma Meclisi Toplantısı, iftar programı ile gerçekleşti.

18 Haziran 2017 - 17:21
Reklam

Uludere Park Tesisleri’nde verilen iftar programına, 25. Dönem Sakarya Milletvekili Ali İnci, AK Parti Sakarya İl Başkanı Fevzi Kılıç, Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü, Sakarya Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Şenay Sakal, AK Parti Hendek İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu, belediye meclis üyeleri, Kadın Kolları Başkanı Emine Tosun, Gençlik Kolları Başkanı Muhammet Erci ve yönetimleri ile mahalle temsilcileri katıldı.


İftar öncesi, 25. Dönem Sakarya Milletvekili Ali İnci, İl Başkanı Fevzi Kılıç ve Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü, İlçe Bakanı Ali Kemal Sofu, Kadın Kolları Başkanı Emine Tosun ve Gençlik Kolları Başkanı Muhammet Erci, masaları tek tek gezerek misafirleri selamladı.


Devraldığımız Bayrağı daha ileriye taşımanın mücadelesindeyiz


İftar sonrası bir konuşma yapan İlçe Başkanı Sofu “ Göreve geldiğimiz günden bu yana devraldığımız bayrağımızı, sizlerle birlikte daha ileriye taşımanın mücadelesini veriyoruz ve vermeye de devam edeceğiz. Kurucu Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın koymuş olduğu ilkeler ve prensipler doğrultusunda, tüm arkadaşlarımız ile birlikte Hendek’te AK Partimizin bir oy daha fazla alması için uğraşmaya devam edeceğiz. Seçimlerde bunların sonucunu en iyi şekilde aldık ve bunu hep birlikte başardık “ diyerek, katılımlarından dolayı teşekkür etti.   


Belediyemiz yoğun bir şekilde çalışıyor


Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü de çalışmalar hakkında bilgiler vererek “ Belediyemiz yoğun bir şekilde çalışıyor. Asfalt programlarımızı yaptık. İnşallah Büyükşehir Belediyemiz bayramdan sonra Dikmen’den başlayarak sıcak asfalta başlayacak. Uzak mahallelerimizden başlayarak merkeze doğru geleceğiz. Merkezimizde yapılacak olan otoparkımız için de Büyükşehir Belediyemiz ile protokolünü yaptık inşallah en kısa sürede yapılacak. Birlik ve beraberliğimizi devam ettirirsek AK Partimiz Hendek’te daha birçok seçimden zaferle çıkacaktır “ dedi.


Her zaman Devlet Milletini korurken, 15 Temmuzda Millet Devletini korudu


AK Parti Sakarya İl Başkanı Fevzi Kılıç da konuşmasında “ Bu güzel gönül sofrasından dolayı Belediye Başkanımıza ve ilçe başkanımıza teşekkür ediyoruz. Çarşamba günü idrak edeceğimiz Kadir Gecesini ve bayramınızı şimdiden tebrik ederim. Genel Merkezimizin Gönül Köprüsü projesi kapsamında geçen sene Siirt ili Sakarya’nın kardeşiydi. Onları ziyaret ettik, yardımlar gönderdik. Yarın akşam da Kardeş İlimiz Bingöl’de olacağız, mağdur ailelere yardımlar götüreceğiz. Türkiye’de 15 Temmuzdan sonra çok ciddi manada büyük değişikler oldu. Her zaman Devlet Milletini korurken, 15 Temmuzda Millet Devletini korudu. Ondan sonra Türkiye’de siyaset ve herşey değişti. Bunun yansıması olarak 16 Nisan’da yapılan Referandum, 15 Temmuz sonuçlarının bir parçasıdır. O gün, milletin inancına,  Vatana ve Millete yapılan hain saldırıyı millet kendi iradesi ile bertaraf etti. Bundan sonra dedi ki, biz bu memlekette ne istiyorsak o olacak. 16 Nisan da da bunu perçinledi ve Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi modeli kabul edilince Türkiye’nin önü açılmış oldu. Çıkan kanunlar 2019 yılında yürürlüğe girecek. Yani önümüzde çok ciddi bir yerel seçim, bir genel ve bir Cumhurbaşkanlığı seçimi var. Bizim son virajımız 2019 seçimleridir. Hem Sakarya’mızın, hem Türkiye’nin hem de Dünya’nın önü açılacaktır “ dedi.  


Konuşmaların ardından, İlçe Başkanı Sofu tarafından İl Başkanı Fevzi Kılıç’a, AK Parti Hendek İlçe Teşkilatı tarafından hazırlanan, 15 Temmuz Referandum çalışmaları kitapçığı verildi.  


İftar sonrası misafirler çaylarını içip sohbet ettiler.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Trabzonlular Derneği siyasileri ağırladı
Trabzonlular Derneği siyasileri ağırladı
Samsung Electronics, en son model akıllı telefon, tablet, televizyon, beyaz eşya ve ankastre ürünlerini, İstanbul’un en gözde AVM’lerinden Kanyon’da açtığı yeni deneyim mağazasında tüketicilerin beğenisine sunuyor.
Samsung Yeni Deneyim Mağazasını Kanyon AVM’de Açtı