Reklam
  • Reklam
Amatör Spor Haftası Heyecan devam ediyor

Amatör Spor Haftası Heyecan devam ediyor

Sakarya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile Sakarya Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (SASKF) tarafından ortaklaşa düzenlenen Amatör Spor Haftası etkinliklerinde spor heyecanı İl merkezi ve İlçelerimizde düzenlenen etkinlikler ile devam ediyor.

12 Ekim 2017 - 13:27

Kortej yürüyüşü ile başlayan Amatör Spor Haftası” etkinlikleri atıcılık, basketbol, futbol , hentbol ve engelliler tenisi masa müsabakaları ile devam etti.


Sakarya Spor Salonundaki Havalı Silahlar Atış Poligonunda düzenlenen Amatör Spor Haftası Atıcılık İl Birinciliği müsabakaları nefesleri kesti. Bay-Bayan 10 kategoride 29 sporcunun katılımı ile yapılan atıcılık müsabakalarını Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fatih Çelikel, GHSİM Spor Şube Müdürü Murat Acar yakından takip etti. Müsabakalar sonrasında sporculara başarı belgesi verildi.


Amatör Spor Haftasında Lütfü Yaman Spor Salonunda U15 Basketbol Ligi müsabakaları, Erenler Sentetik Saha’da U14 Gençler Ligi ve U16 Gençler Ligi Futbol müsabakaları , Yenikent Spor Salonunda Hentbol Müsabakası ve Atatürk Spor Kompleksinde Engelliler Masa Tenisi müsabakaları oynandı.


Sakarya GHSİM Spor Şube Müdürü Murat Acar , Basketbol İl Temsilcisi Alpay Alev ile birlikte Gelişim Basketbol-Antspor U15 Basketbol müsabakasını izlediler. Son derece zevkli ve çekişmeli geçen müsabakayı Gelişim Basketbol takımı 56-31 kazandı.


Sakarya Gençlik Merkezi Spor Kulübü ve Sakarya Büyükşehir Belediye Spor Kulübü minik-küçük erkek hentbol takımı , Yenikent Spor Salonunda karşı karşıya geldi. Sakarya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fatih Çelikel, Spor Şube Müdürü Murat Acar , hentbol müsabakası öncesinde minikler ile bir araya geldi.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
YEŞİLAY SAKARYA ŞUBESİ KADIN KOMİSYONU TANIŞMA TOPLANTISINDA BİR ARAYA GELDİ
YEŞİLAY SAKARYA ŞUBESİ KADIN KOMİSYONU TANIŞMA TOPLANTISINDA...
SEDAŞ’TAN DÜNYA ÇEVRE TEMİZLİK GÜNÜ ETKİNLİĞİ
SEDAŞ’TAN DÜNYA ÇEVRE TEMİZLİK GÜNÜ ETKİNLİĞİ