ARİFİYEDEN KAYMAKAMLIK ZİYARETİ
Reklam

ARİFİYEDEN KAYMAKAMLIK ZİYARETİ

Cumhuriyet Halk Partisi Arifiye İlçe Başkanı Ali GÖKPINAR ve yönetim kurulu üyeleri.Arifiye ilçe Kaymakamlığına atanarak göreve başlayan sayın kaymakam Adem YAZICI'yı ziyaret etti.

Reklam
04 Ocak 2017 - 09:53
Reklam

Ziyarette İlçe Başkanı Ali GÖKPINAR ile birlikte İlçe eğitim sekreteri Tahsin ÇELİK,İlçe saymanı Yüksel DEMİR,Yönetim kurulu üyeleri Şahin SAHANCI,Süheyla YAMAK,Musa KAVAK ve Halilibrahim KOÇ eşlik ettiler. Arifiye  Kaymakamı Adem YAZICI'ya yeni görevinde başarı dileklerini ilettiler. Ali GÖKPINAR Ülke olarak çok zor bir dönemden geçiyoruz. Böylesine kritik bir süreçte ülkemizin her bir ferdine önemli görevler düşüyor. Laik, sosyal ve hukuk düzeni içinde, halkın refah ve özgürlüğünün en yüksek düzeyde olduğu bir ülke arzu ediyoruz. Bu manada Arifiye ilçe örgütü olarak çalışmalarımızı bu doğrultu da sürdürüyoruz. Yeni görevinizde başarılar diliyoruz” dedi. 


Arifiye kaymakamı Adem YAZICI‘da Cumhuriyet Halk Partisi Arifiye İlçe başkanı ve yönetimine bu nazik ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek kendilerine teşekkür etti.

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Başkan Ak 23 Nisan’ı kutladı
Başkan Ak 23 Nisan’ı kutladı
SAADET AKYAZI’DAN COŞKULU DİVAN
SAADET AKYAZI’DAN COŞKULU DİVAN