Ayhan Akdağcı Sigorta Bayilerine İftar Verdi

Ayhan Akdağcı Sigorta Bayilerine İftar Verdi

Ayhan Akdağcı Sigorta 1 Genel Merkez 2 Bölge Müdürlüğü ve 15 şubesi ile Best Western Premium Otel de Bayilerine ve Çalışanlarına İftar verdi.

17 Haziran 2017 - 16:12
Reklam

İftar Yemeğine  Orient Sigorta Bölge Müdür yardımcısı Burak Yeşildağ,Mapfre Sigorta Acente Temsilci Serpil Topaloğlu, Mapfre Sigorta Teknik Uzmanı  Doğan Uslu, Neova Sigorta Acente Temsilcisi İbrahim Yılmaz, Sompo Sigorta Acente Temsilcisi Okan Yaman, Uzman Acente Direktörü: Fatih Keleş ile birlikte çalışanlarla toplam da 52 kişi katıldı.

 

İftar sonrasında davetlilerle  toplantı yapan Ayhan Akdağcı  değişen sektör koşullarına yönelik stratejik planlama, gelişim stratejisi belirleme, kampanyalar ve reklam,pazarlama ve eğitim takvimi belirleme uygulamaları konularında bayilerini ve çalışanlarını bilgilendirdi. Akdağcı yaptığı açıklamada Adapazarı’nda 150 acente içerisinde ilk 3’teki acentelerinden bir tanesiyiz. Yaklaşık 42 çalışanımız var ve Hazine ve Sigotacılık müdürlüğünün rakamlarına göre Türkiye de 16 bin bayi arasında  de ilk yüz içerisindeyiz” ifadelerini kullandı.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Karasu Sanayi Sitesi’nde Su ve Kanalizasyon İdaresi (SASKİ) ekipleri tarafından yağmursuyu çalışmalarına başlandı
Karasu sanayide altyapı çalışması başladı
24 Haziran yeni bir dönemin ilk adımı olacak
24 Haziran yeni bir dönemin ilk adımı olacak