Reklam
  • Reklam
Başkan Alemdar’dan Öğretmenler Günü Mesajı

Başkan Alemdar'dan Öğretmenler Günü Mesajı

Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, 24 Kasım Öğretmenler Günü münasebetiyle yayımladığı mesajda öğretmenliğin bir sevda işi olduğuna, hikmet ve sabır gerektirdiğini ifade etti.

23 Kasım 2017 - 22:32

Alemdar, “Geleceğimizi emanet ettiğimiz öğretmenlerimiz, son derece kutsal bir görevi yerine getirmektedir. Köklerimizden gelen vicdan,  fedakârlık, adalet, iyi niyet gibi insani değerlerin yanı sıra eğitim ve bilim sevgisini çoğaltma, kuşaklara aktarma arzusuyla memleketimizin her köşesinde azimle çalışan öğretmenlerimiz hiç kuşkusuz geleceğimizi inşa ediyor.” dedi.

Öğretmenlik Sevda İşidir

Görev aşkıyla hizmet eden öğretmenlerimizin geçmişi ile bağını koparmamış, kültürel değerlerine sahip çıkan, merak ve ilgi sahibi, yeni nesiller inşa edeceğine dair inancının tam olduğunu belirten Alemdar sözlerine şu şekilde devam etti. ”Öğretmenlik sevda işidir, hikmet ve sabır gerektirir. Bu noktada gerekli özveriyi göstererek çocuklarımızı yarınlara hazırlayan eli öpülesi öğretmenlerimiz bizim için bir gün değil her gün değerlidir. Bu duygularla tüm öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü kutluyorum.”

 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Muhtar Özçelik’e sürpriz doğum günü
Muhtar Özçelik’e sürpriz doğum günü
2018 TROYA yılı kapsamında Tarihi Kentler Birliği ile ÇEKÜL Akademi
2018 TROYA yılı kapsamında Tarihi Kentler Birliği ile ÇEKÜL...