Başkan’dan Bilgi Ve Kültür Evi Öğrencilerine Moral Gezisi

Başkan'dan Bilgi Ve Kültür Evi Öğrencilerine Moral Gezisi

Akyazı Belediyesi Bilgi ve Kültür Evi’nde ilk ve ortaokula giden öğrencilere hem yaz tatillerinin faydalı geçmesi hem de kelamların en güzeli Kuran-ı Kerim öğrenen öğrencilere moral gezisi.

11 Ağustos 2017 - 18:14
Reklam

Kelamların en güzeli olan Allah’ın kelamlarının yazılı olduğu yüce Kuran-ı Kerim’i daha şimdiden çocuklarımıza öğretmek, anlatmak, dini bilgilerle birlikte gerekli dini eğitimlerde vermek her anne ve babanın muhakkak görevlerinden biri olduğundan bu görev için anne ve babalara yardımcı olmak üzere harekete geçen Akyazı Belediyesi ve Akyazı Müftülüğü Akyazı Belediyesi Bilgi ve Kültür Evi’nde her gün 90 öğrenciye kuran eğitimi veriliyor.


Öğrencilerin aynı zamanda güzel bir yaz tatili geçirmesi konusunda gerekli ilgi alakanın gösterildiği Yaz Kuran Kursunda, Başkan Hasan AKCAN’ın talimatıyla öğrencilere moral gezisi düzenlendi. Akyazı Belediyesi Kuzuluk Tabiat ve Ormanpark’ında Akyazı Müftülüğünce görevlendirilen eğitimcilerin gözetiminde doğa, spor, piknik ve eğlenceli aktivitelerle dolu dolu bir gün geçirmeleri sağlandı.

 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
SAKARYA ASAYİŞ OLAYLARI
SAKARYA ASAYİŞ OLAYLARI
Büyükşehir Fenerbahçe’ye mağlup oldu
Büyükşehir Fenerbahçe’ye mağlup oldu