BAŞKAN DOĞRUSEVER, ÖĞRETMENLER GÜNÜ’NÜ KUTLADI

BAŞKAN DOĞRUSEVER, ÖĞRETMENLER GÜNÜ'NÜ KUTLADI

AK Parti Adapazarı İlçe Gençlik Kolları Başkanı Harun Doğrusever, Öğretmenler Günü dolayısıyla kutlama mesajı yayımlayarak “24 Kasım Öğretmenler Gününü” kutladı.

23 Kasım 2017 - 17:49 - Güncelleme: 23 Kasım 2017 - 21:25

AK Parti Adapazarı İlçe Gençlik Kolları Başkanı Harun Doğrusever, 24 Kasım Öğretmenler Gününü yayımladığı mesaj ile kutladı. Başkan Doğrusever aileden sonra ana okulundan üniversite eğitimi bitene kadar öğretmenlerimizin yol gösteren kişiler olduğu ifade ederek, “Her türlü engeli, zorluğu göze alarak ülkemezin dört bir yanında görev yapan değerli öğretmelerimize teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandı.   

EĞİTİM

 

Başkan Doğruser, “2023 – 2053 - 2071 hedeflerimize ulaşmamızda gençlerimizin iyi bir eğitim alması ve aldıkları eğitimi milletimize yararlı şekilde kullanmaları gerekiyor. Bununda ancak değerli öğrenmelerimiz ile olacağının farkında ve bilincindeyiz. Bu vesile ile 24 Kasım Öğrenmenler Günü’nü kutlar bütün eğitim camiasına hayırlar getirmesini, geleceğin Türkiye'sine daha çok huzur, düzen ve gelişmişlik getirmesini diliyorum” dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Daha güçlü bir şekilde yola devam
Daha güçlü bir şekilde yola devam
‘Kurban paylaşmaktır’
‘Kurban paylaşmaktır’