Reklam
  • Reklam
BBP ADAPAZARINDAN İDAM AÇIKLAMASI

BBP ADAPAZARINDAN İDAM AÇIKLAMASI

Cinsel Taciz Ve Tecavüz Olaylarından Sonra İdam Cezasının Gelmesi İçin Kanımızın Son Damlasına Kadar Mücadeleye Hazırız . Unutulmamalı ki Kadınlarımız Bize ALLAH' IN Emaneti Bebeklerimiz Çocuklarımız Bizim Cennetimizdir.

09 Temmuz 2018 - 16:08

Bırakın Patatesi Soğanı  İmar Affını  Bedelli Askerliği  Doları  Benzini Onu  Bunu  Önce Getirin İdamı.

Biz Büyük Birlik Partisi  Adapazarı  Teşkilatı  Olarak İdam Yasasını  İstiyoruz ve Bunun  Çıkması  İçin Sonuna Kadar Haklı  Mücadelemizi  Sürdüreceğiz . Biz Bu Olayın Takipçisi  Olacağız ve  Meclisin  Açıldığı İlk  Gün  İdam Yasasının  Çıkması  İçin Her şeyi  Yapmaya Hazırız.

İdam Yasasını Kadınlarımıza  Çocuklarımıza  Taciz ve Tecavüz  Edip  Vahşice Öldürenlere,  Askerlerimize Polislerimize  Sivil Vatandaşlarımıza  Kurşun  Sıkan Namussuzlara , Şerefsizlere Onursuzlara , Hainlere  Getirilmesini İstiyoruz.

Büyük  Birlik Partisi ve  Alperenler  Olarak Mazlumun  Yanındayız ve Yanında  Olmaya Devam Edeceğiz.


TÜRK MİLLETİ ADINA ÇAĞRIMIZDIR!!

Avrupa Birliği Sürecini Bitirecek  Olan İdam Yasasının Getirilmesindeki  Sorumluluğu  TÜRK MİLLETİ Referandum  İle Üstlenmeye  Hazırdır.

Bu Hassas  Konularda  Tüm  TÜRK MİLLETİNİ, Tüm  Siyasi  Partileri , Sivil  Toplum  Kuruluşlarını  , Kamu Kurum ve  Kuruluşlarını ve Devletimizi  Haklı Mücadeleye , Elimizi Hep Birlikte  Taşın Altına  Koymaya Davet  Ediyoruz.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Muhtar Özçelik’e sürpriz doğum günü
Muhtar Özçelik’e sürpriz doğum günü
2018 TROYA yılı kapsamında Tarihi Kentler Birliği ile ÇEKÜL Akademi
2018 TROYA yılı kapsamında Tarihi Kentler Birliği ile ÇEKÜL...