Belediyeler çalışıyor mu, reklam mı yapıyor?

Belediyeler çalışıyor mu, reklam mı yapıyor?

Günümüzde ekonomik güce sahip AKP Belediyelerinin her gün kendi reklamlarını yaptıklarını görmekteyiz. Üstelik bu durum artık o hale geldi ki daha kar yağmadan günler önceden başladı bazı belediyeler reklam yapmaya.

10 Ocak 2017 - 21:21
Reklam

Şu kadar araç, bu kadar ekipmanla hazırız dediler. Bizde medyadan takip ettik.
 
Gün geldi kar yağışı başladı ve gerçekten bizleri şaşırtmadılar. Şehrin ana yolları dahil olmak üzere bir çok yer buz pisti haline geldi. Vatandaşlarımız bu durumu fotoğraflayarak bizlere ulaştırdı. 
 
Kendi karşılaştığım bir hususu da söylemek isterim. 07 Ocak 2017 Cumartesi günü akşam saatlerinde Kocaeli iline gitmek üzere yola çıktım. Evimin önünden Kocaeli İl sınırına kadar yerler karla kaplıydı. Fakat Kocaeli İl sınırına girdiğimde yerlerin tuzlandığını ve asfaltın temiz olduğunu gördüm(İlgili Kocaeli Belediyesine teşekkürü bir borç bilirim). Bu durum karşısında aklıma ilk gelen "BİZ LAFA DEĞİL İCRAATA BAKARIZ" cümlesi oldu. 
 
Bir gün reklamların biteceği umuduyla bu durumu halkımızın taktirine saygılarımla sunarım.
 
Cumhuriyet Halk Partisi
Adapazarı İlçe Örgütü Adına
Başkan İlker YILMAZ

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Karasu Sanayi Sitesi’nde Su ve Kanalizasyon İdaresi (SASKİ) ekipleri tarafından yağmursuyu çalışmalarına başlandı
Karasu sanayide altyapı çalışması başladı
24 Haziran yeni bir dönemin ilk adımı olacak
24 Haziran yeni bir dönemin ilk adımı olacak