CHP ARİFİYE İLÇE BAŞKANLIĞININ İLÇE BÖLÜK KOMUTANLIĞI...
Reklam

CHP ARİFİYE İLÇE BAŞKANLIĞININ İLÇE BÖLÜK KOMUTANLIĞI ZİYARETİ

CHP Arifiye ilçe Başkanı Ali GÖKPINAR ve yönetim kurulu Kayseri Komando Tugayında izne çıkan askerleri taşıyan otobüse bombalı araçla yapılan saldırıda şehit olan ve yaralanan askerler için Arifiye İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Hamit Gencay TAŞDEMİR ve kıdemli başçavuş Yılmaz YOLOĞLU na taziye ziyaretinde bulundu.

Reklam
22 Aralık 2016 - 11:38
Reklam

Arifiye ilçe başkanı Ali GÖKPINAR  yapılan terör saldırılarının halkımızı yıldıramayacağını belirterek. Onların bu tür kalleşçe saldırılarda bulunması bir acizlik göstergesidir. Yapılan hiç bir saldırı milletimizin azim ve cesaretini kıramayacaktır. Halkımızın; devletimize olan inancı tamdır. Hiç bir güç bu inancı yıkamayacaktır. Birlik ve bütünlüğünüz asla zedelenmeyecek aksine tek yumruk, tek bilek olup, omuz omuza dim dik duracağız. Evet, acımız ve öfkemiz büyüktür. Ancak Yüce Devletimiz ve milletimiz, bu terör belasından da alnının akıyla çıkacaktır. Bu hain saldırıda şehit düşen vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı ve yaralılarımıza acil şifalar diliyorum. Milletimizin başı sağ olsun.

Taziye ziyaretine CHP İlçe Başkanı Ali GÖKPINAR eşliğinde  ilçe eğitim sekreteri Tahsin ÇELİK, İlçe saymanı Yüksel DEMİR,Yönetim Kurulu Üyesi Şahin SAHANCI, Yönetim kurulu üyesi Şöhret NURAY,yönetim kurulu üyesi Halilibrahim KOÇ ve Yönetim kurulu üyesi Mustafa MOLLAMEHMETOĞLU katıldı.pan>

 

İlçe bölük komutanı yüzbaşı Hamit Gencay TAŞDEMİR ise, “Vatandaşlarımızın birlik ve beraberlik çerçevesinde hareket etmelerini temenni ediyoruz. Devletimiz ve milletimizin selameti uğruna canlarını feda eden aziz şehitlerimize Allah´tan rahmet yakınlarına sabır diliyorum. Görevimizin ve geçtiğimiz sürecin ne kadar önemli olduğunu bildiğimiz için bu hassas dönemde azami gayret ve çabayla 24 saat görevimizin ;ciddiyetiyle kararlılıkla yerine getirmenin çabası içerisindeyiz. Burada en büyük destekçimiz Arifiye halkıdır. Onun için bizleri yalnız bırakmayan Arifiye halkına, CHP Arifiye ilçe başkanlığına ;teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.


İlçe jandarma komutanı Kıdemli Başçavuş Yılmaz YOLOĞLU  ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek CHP Arifiye ilçe yönetimine teşekkür etti 

                                                                                                                      CHP Arifiye ilçe Başkanı 
                                                                                                                           Ali GÖKPINAR

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Başkan Ak 23 Nisan’ı kutladı
Başkan Ak 23 Nisan’ı kutladı
SAADET AKYAZI’DAN COŞKULU DİVAN
SAADET AKYAZI’DAN COŞKULU DİVAN