ERDOĞAN’I YALNIZ BIRAKMAYIZ

ERDOĞAN’I YALNIZ BIRAKMAYIZ

Milli Birlik ve Düşünce Derneği Adapazarı İlçe Başkanı Ömer Özcan, Ali Akıllı ile 40 Dakika programına konuk oldu. Birbirinden çarpıcı açıklamalar yapan Başkan Özcan’ın konuşmalarının satır başları şöyle:

06 Ocak 2017 - 15:49
Reklam

ERDOĞAN’I YALNIZ BIRAKMAYIZ

MBD Adapazarı İlçe Başkanı Ömer Özcan Dernek kuruluş amacının sorulduğu bir soruya verdiği cevapta; “Cumhurbaşkanımızın yalnız olduğunu düşündüğümüz için ve Anadolu evlatları olarak  ona destek olmamız gerektiği için Milli Birlik ve Düşünce Derneği’ni kurduk.  Genel Merkezimiz Sakarya’da ve yaklaşık 30 ilde teşkilat olarak yapılanmış durumdayız. Sakarya içerisinde 10 ilçede teşkilatımız hazır ve çok kısa bir süre içerisinde tüm ilçelerde var olacağız. Bir gençlik hareketiyiz. Gençliğin okuması, anlaması ve ideal sahibi olmaları için çabalıyoruz. Aksiyonunu imanının emrine vermiş bir gençlik istiyoruz” dedi.

 

FİKİRSE KİFİR KAVGA İSE KAVGA!

Güncel konulara da değinilen programda İstanbul, Kayseri ve İzmir’deki terör olayları değerlendirildi. MBD Adapazarı İlçe Başkanı Ömer Özcan, İzmir İstanbul ve Kayseri’de yaralılara acil şifa, hayatını kaybeden şehitlere rahmet dileyerek yılanın başının ezilmesi gerektiğini dile getirdi. Özcan “Terör ile devletimize diz çöktürmeye çalışıyorlar, dağlarda yapamadıklarını şehirlerde bombalar patlatarak yapmaya çalışıyorlar ancak bölemeyecekler başaramayacaklar” ifadelerin kullanırken konuşmasının devamında  “DEAŞ, PKK, DHKP-C, YPG, PYD hepsi aynı amaca hizmet ediyor. Bize yeni bir Sevr dayatıyorlar. Tüm bu şer odaklarına karşı gerekirse bu takım elbiselerimizi çıkartırız. Fikirse Fikir, Kavgaysa Kavga ! deriz.” Dedi.

 

EL BAB’DA OLMASAYDIK HATAY DEĞİL İSTANBULA BOMBA ATARLARDI!

Özcan; Dış politika konusunun iç politikadan çok bağımsız düşünülemeyeceğini belirttiği programda Suriye’deki Musul’daki operasyonlar yapılmasaydı Kilis’e Hatay’a düşen bombaların Ankara’ya İstanbul’a düşeceğini söyledi.

 

15 TEMMUZ’DA 3 BİN YILLIK ATEŞİN SÖNMEDİĞİNİ GÖSTERDİK!

Programda 15 Temmuz da değerlendirildi. Ömer  Özcan burada ise “FETÖ ve sahipleri ordu içindeki kuklaları ile işgal altındaki Anadolu’nun işgal altında hayatına devam etmesi için son hamlelerini de böylece yapmış oldular ve adamlarını deşifre etmiş oldular. AB İsrail ve ABD FETÖ’ye destek verdi ve biz 15 Temmuzda aslında ülkemizde bir dünya savaşı yaşadık. Yüz yıldır eğitim sistemi ve TV programları ile ahlaksızlaştırılmak istenen Müslüman Türk milletinin gönlündeki ateşi söndürdüklerine inananlara 15 Temmuz gecesi o ateşin 3 bin yıldır sönmediğini ispatladık. 15 Temmuz gecesi tüm gençlerimizle birlikte darbe girişimine karşı Kent Meydanında bir araya geldik ve daha sonra Valilik ve İl Emniyet Müdürlüğü önünde daha sonra Tümen önünde organize olarak görev aldık. “ ifadelerini kullandı.

 BAŞKANLIK OLMAZSA OLMAZ

Türkiye’nin tez elden yönetim değişikliğine gitmesi gerektiğini ifade eden MBD Adapazarı Şube Başkanı Ömer Özcan “Yeni Anayasa ve Başkanlık sistemi ile 90 yıldır devam eden bir sistemin sıkıntıları 3-5 günde ya da yılda bitmeyecek ama otorite boşlukları, koalisyon zaafiyetleri ve devlet yönetimindeki ikilik ortadan kalkmış olacak. Müslüman Türk benliğine ulaşmadığınız müddetçe darbe riski devam ediyor diyebiliriz.” Dedi

 FETÖ İLE MÜCADELE SAKARYA’DA ETKİN!

FETÖ mücadelesi konusunda Sakarya’da etkin çalışmalar yapıldığını söyleyen Başkan Özcan “Sakarya’da FETÖ ile mücadele ediliyor. Sakarya’da Hüseyin Avni COŞ Valimiz var. Diğer belediye başkanlarımızın dirayetli olduğunu görüyoruz.  Ciddi manada Sakarya’da FETÖ ile mücadele edildiğine inanıyoruz değil bunu bizzat görüyoruz “ dedi

 

MÜSLÜMAN UYANMALI

Özcan konuşmasında “Bugün Suriye’de Musul’da ne işimiz var diyenler yüz yıl önce oraların bizim vilayetlerimiz olduğunu idrak edemiyorlar. Bugün böyle söyleyenler yarın bizim Diyarbakır’da ne işimiz var  diyecekler mi ?

Zihinlerimiz işgal edildi, haritalarımız çizildi, tarihimizle ayrı düştük ve birbirimizden uzaklaştırıldık. Türkü öz benliğinden ümmet bilincinden uzaklaştırmak istediler. Biz MBD olarak kuruluş amacımız Şehit liderimiz Rahmetli Muhsin Yazıcıoğlu’nun , Adriyatik’ten Çin Seddine kadar uzanan bir Müslüman Türk Dünyası hayal ediyorum dediği gibi  bizler de bu hayale sahibiz ve bu hayale sahip gençler yetiştirmek istiyoruz.”  Diyerek 15Temmuzu anlatan dergilerinden de bahsederek geleceğe yönelik kalıcı bir eser bırakmak istediklerini söyledi.

  

CHP OLDUĞU SÜRECE RUH MUH DEVAM ETMEZ

Ali Akıllı’nın yeni kapı ruhu devam ediyor mu eder mi sorusuna, cevap veren Özcan, Bu ruh devam etmez, bu ülkede CHP olduğu müddetçe hiçbir ruh devam etmez şeklinde konuştu.

 MÜSLÜMANLAR DİK DURUN KARŞINIZDA LEŞLER VAR!

 Sakarya gençliğinin aksiyonel olduğunu, güzel bir Anadolu gençliğine sahip olduğunu ifade eden Özcan,  aksiyonuna imanına vermiş bir gençlik hayal ediyoruz. Gençlerimizin okumaları lazım, bizler cesur bir milletiz ama teknolojiyi es geçmememiz lazım bu yüzden daha gayretli olmamız lazım.

 Özcan program sonunda bir mesaj vererek  ‘’ Müslümanlar dik durun karşınızda leşler var’’  dedi. 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Trabzonlular Derneği siyasileri ağırladı
Trabzonlular Derneği siyasileri ağırladı
Samsung Electronics, en son model akıllı telefon, tablet, televizyon, beyaz eşya ve ankastre ürünlerini, İstanbul’un en gözde AVM’lerinden Kanyon’da açtığı yeni deneyim mağazasında tüketicilerin beğenisine sunuyor.
Samsung Yeni Deneyim Mağazasını Kanyon AVM’de Açtı