FERİZLİDEN KİLİSE ANLAMLI ZİYARET

FERİZLİDEN KİLİSE ANLAMLI ZİYARET

Ferizli Belediye Başkanı Ahmet Soğuk beraberinde Ak Parti Ferizli İlçe Başkanı Dursun Ali Dal, Ak Parti Meclis Üyesi İsmail Durmaz ve ilçe yönetimi ile birlikte Kilis ve Hatay illerini ziyaret ederek bir dizi temaslarda bulundular.

12 Şubat 2018 - 12:39 - Güncelleme: 12 Mart 2018 - 10:55

Zeytin Dalı Harekâtı kapsamında geçici görevle Kilis Vali Yardımcılığına atanan Ferizli Kaymakamı Hakan Yavuz Erdoğan’ı da ziyaret eden heyet, Erdoğan’a görevinde başarılar dilediler.

Ferizli Kaymakamı Hakan Yavuz Erdoğan’ı Kilis’te yeni görevi başında ziyaret eden heyet Erdoğan’la hasret giderdi. Hakan Yavuz Erdoğan ziyaretten memnuniyetini belirterek bölgede yaşanan gelişmeler hakkında misafirlerine bilgi verdi.

Daha sonrahep birlikte Kilis ve Hatay illerini gezdiler. Hatay Valiliğini ziyaret ederek bölgede yaşanan gelişmeler hakkında bilgi aldılar.

Ardından Sakarya İHH Başkanı Sebahattin Aydın ile İHH Kilis Koordinasyon Merkezinin bölgedeki aktif çalışmalarını inceleyen heyet, Suriye çalışmaları hakkında bilgi alarak genel değerlendirmelerde bulundular.

Ziyaretin ardından Başkan Soğuk, ‘’Zeytin Dalı Harekâtı kapsamında Kilis Vali Yardımcılığına geçici görevle atanan ve Ferizli’de beraber çalıştığımız kaymakamımız Sayın Hakan Yavuz Erdoğan’ı görevinin başında ziyaret ettik. Hayırlı olsun dedik ve başarılar diledik. Ardından birlikte bölgeyi gezdik. Tespitlerde bulunduk. Afrin’esüratle bir yardım kampanyası başlatacağız ve yerine ulaştıracağız. Tüm vatandaşlarımızdanyoğun rağbet bekliyoruz. Rabbim Kahraman Mehmetçiğimizin yar ve yardımcısı olsun. Teröristlere yönelik yapılan bu operasyonlarda şehit düşen kahraman vatan evlatlarımıza Allah’tan rahmet, ailelerine, yakınlarına ve tüm milletimize başsağlığı diliyorum.’’ Dedi.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Coşkun; Bayramlar kardeşliğin ve birlikteliğin en güzel şekilde yaşandığı günlerdir.
Coşkun; Bayramlar kardeşliğin ve birlikteliğin en güzel şekilde...
Kobaş Yüzme’de erken bayramlaşma
Kobaş Yüzme’de erken bayramlaşma