Gazeteci Yuluğ evleniyor

Gazeteci Yuluğ evleniyor

Gazeteci Hamdi Yuluğ Leyla Aydemir dünya evine girecek olmanın mutluluğun yaşıyorlar. Çiftin düğün davetiyesi olarak farklı bir çalışma yaptırması dikkatten kaçmadı.

26 Aralık 2017 - 09:09
Reklam

Sakarya Medyası’nın yakından tanıdığı ve Sapanca’da haftalık yayınlanan Yenises Gazetesi’nin Genel Yayın Yönetmeni Hamdi Yuluğ, Leyla Aydemir ile dünya evine girecek olmanın mutluluğunu yaşıyor.

FARKLI BİR DAVETİYE

Alışılmışın dışında farklı bir davetiye çalışması yapan Leyla Aydemir ve Hamdi Yuluğ çiftçi sosyal medya üzerinden tüm sevenleri ile bu mutluluğunu paylaştılar. Birçok meslektaş ve seveni tarafından daha düğün olmamasına rağmen tebrik edilen çiftler, düğün için son çalışmaları yapıyorlar.

DÜĞÜN SAPANCA’DA

Leyla Aydemir ve Hamdi Yuluğ’un düğünleri ise 30 Aralık 2017 Cumartesi günü Sapanca Tepe’deki Çimenlik Cafe’de  Saat: 17.00’ de.

Siyaset, işdünyası ve medyadan çok sayıda davetlinin katılması beklenen Sapanca, Melih Kibar Caddesi, Kırkpınar Sahil Yolu üzerinde, (Green Blue Restoran) bitişiğindeki Çimenlik Kafe’de gerçekleşecek olan çiftin düğün töreni için hummalı hazırlıklar sürüyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
15 Temmuz Yad Edildi
15 Temmuz Yad Edildi
Cami Bahçesindeki 31 Ağacı 12 Dakikada Kesip Çaldılar…
Cami Bahçesindeki 31 Ağacı 12 Dakikada Kesip Çaldılar…