Reklam
  • Reklam
Genç MÜSİAD Sakarya’da Dijital Dönüşüm Konuşuldu

Genç MÜSİAD Sakarya'da Dijital Dönüşüm Konuşuldu

Yaptığı başarılı programlarla adından sıkça bahsettiren Genç MÜSİAD Sakarya şubesi “Dijital dönüşüm” isimli program ile üyelerine vizyon katan önemli bir program daha icra etti.

13 Mart 2018 - 09:20 - Güncelleme: 13 Mart 2018 - 09:25

Müsiad Sakarya şube binasında yapılan programa Google Türkiye İş Ortağı ve Eğitim Danışmanı Özgür DENİZ AYDIN, Komtera Teknoloji Bilgi Güvenliği Danışmanı Sercan KOÇ, Adworld Dijital Ajans Sinem SATİ, Emre DEMİR ve Aykut KARACABEY konuşmacı olarak katıldı.

Programın açılış konuşmasını yapan Genç MÜSİAD Sakarya şube başkanı Uğur ÇARBOĞA “Dijital dönüşüm çok geniş bir kavram dijital dönüşüm deyince herkesin hayalinde farklı şeyler canlanabiliyor, mobil teknolojiler, giyilebilir teknolojiler, yapay zeka, 3 boyutlu yazıcılar gibi teknolojiler dijital dönüşümün içeriğini dolduran teknolojilerdir.Günümüzde ve ilerleyen zamanlarda adını sıkça duyacağımız dijital dönüşüm teknolojileri iş dünyamıza şimdiden dokunmaya başladı bizlerde bu değişime karşı kendimizi hazırlamalıyız” dedi.

Rekabette Dijital Pazarlama Farkı

Programda sunum yapan Google Türkiye iş ortağı Aydın “Dijital pazarlamada şirketlerin daha fazla müşteriye ulaşmasında gidilecek çok daha fazla yolun olduğunu şirketlerin dijital pazarlamada fark oluşturarak rakiplerinden daha önde olabileceklerini”söyledi. Yoğun Katılımın olduğu programda konuşmacılar sırası ile sunumlarını yaptı ,programın sonunda Genç MÜSİAD Sakarya yönetim kurulu üyeleri Enes Boz, Barış Coşkun, Bahadır Bakırtaş, İlyas Çimen ve Recep Yarıcı konuşmacılara hediyelerini takdim etti.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Muhtar Özçelik’e sürpriz doğum günü
Muhtar Özçelik’e sürpriz doğum günü
2018 TROYA yılı kapsamında Tarihi Kentler Birliği ile ÇEKÜL Akademi
2018 TROYA yılı kapsamında Tarihi Kentler Birliği ile ÇEKÜL...