GÜNCELSİYASETEKONOMİSPORSAĞLIKTEKNOLOJİEĞİTİMMAGAZİNASAYİŞKÜLTÜR ve SANATCİNSEL YAŞAMDUYURULARRÖPORTAJFİRMA HABERLERİSİZDEN GELENLERHABER ÇORBASIRamazan Ayına Özel
SAKARYASPOR KARTEPE’TE
SAKARYASPOR KARTEPE’TE
SAKARYASPOR KARTEPE’DE FORM PEŞİNDE
SAKARYASPOR KARTEPE’DE FORM PEŞİNDE
SAKARYASPOR’DA BAYRAM HEYECANI
SAKARYASPOR’DA BAYRAM HEYECANI
 SAKARYASPOR’DA MAHŞERİN 4 ATLISI  İMZALARINI ATTILAR
SAKARYASPOR’DA MAHŞERİN 4 ATLISI İMZALARINI ATTILAR
SPOR

Özdağ Ailesi’ne Bir Milli Güreşçi Daha…!‏

10 Nisan 2012 Salı

Bitmeyen Kartuşlu Yazıcılar ile özgürce baskı yapın
TALHA ÖZDAĞ Türkiye 3. sü

 Yıldız Erkekler Türkiye Serbest Güreş Sampiyonası, Bursa'da sona erdi. Güreş Federasyonu tarafından düzenlenen Yıldız Erkekler Türkiye Serbest Güreş Şampiyonası'na 53 kulüpten 200 güreşçi katıldı.

Şampiyonada ilk üç dereceyi alan güreşçiler, Milli Takım kampına katılmaya hak kazanırken, güreşçiler Haziran ayında Kuşadası'nda yapılacak ve Çanakkale Şehitleri anısına düzenlenecek olan Uluslararası Zafer Turnuvası'nda mindere çıkacaklar.

Milli takım aday kadrosuna çağrıldı

Güreş dalında Akyazı'nın gururu olan ÖZDAĞ Ailesi’nin en küçük ferdi Talha Özdağ, Güreş Federasyonu tarafından düzenlenen Yıldız Erkekler Türkiye Serbest Güreş Şampiyonası'nda Türkiye üçüncüsü olurken, Talha Özdağ, madalyalarına bir yenisini daha eklemenin mutluluğunu yaşadı. Özdağ elde ettiği bu başarı ile Milli Takım aday kadrosuna çağırılarak ailesine, memleketi Akyazı’ya ve ülkesine büyük gurur yaşattı.

“Hatalarımı telafi edeceğim”

Talha ÖZDAĞ müsabaka sonrası yaptığı açıklamada “Yarı finalde iyi mücadele ediyordum, fakat yaptığım ufak bir hata beni finalden etti. Bu hatalarımı çok çalışarak en aza indireceğim ve önümüzdeki günlerde yapılacak olan uluslararası turnuvalarda daha iyi dereceler almak ve milli takım kadrosuna girmek için elimden geleni yapacağım. Bana destek çıkan eski kulübüm Akyazı Belediyesi’ne, babam Kamil ÖZDAĞ’a, yeni kulübüm Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’ne ve antrenörlerime teşekkür ediyorum” dedi.

Final maçları sonunda dereceye giren sporculara ve takımlara kupaları, madalyaları ve çeşitli hediyeler, Türkiye Güreş Federasyonu Başkan Vekili ve Bursa Büyükşehir Belediyesi Başkan Yardımcısı Abdullah Karadağ, Bursa Güreş İl Temsilcisi Murat Demirtaş ile diğer davetliler tarafından verildi.

İkinci gün müsabakaları sonunda dereceye giren sporcular şu isimlerden oluştu:

42 kilo

1.Rıdvan ÖZBEY: Erzurum GEM

2.Şaban KIZILTAŞ: K.Maraş GEM

3.Tayyip ŞAM: Ankara B.B.Spor

3.Umut TOZALAN: İzmir B.B.Spor

46 kilo

1.Onur ÖZDEMİR: Sancaktepe Belediye Spor

2.Muhammet KAHRAMAN: Kocaeli B.B.Spor

3.Mehmet ERZİNCANLI: Erzurum Yol Spor

3.Bekir ŞAHİN: Antalya GEM

50 kilo

1-Lütfü Küçükyıldırım (Erzurum Yolspor)

2-İshak Kaya (Erzurum Tortum Belediyespor)

3-Talha Özdağ (Kocaeli Büyükşehir Belediyespor)

3-Alihan Sarı (Bursa Gürsu Gençlikspor)

54 kilo

1-Hasan Yılmaz (Bursa Büyükşehir Belediyespor)

2-Yasin Cıbır (İzmir Büyükşehir Belediyespor)

3-Musa Ayan (İstanbul Büyükşehir Belediyespor)

3-Okan Şahin (İstanbul Sancaktepe Belediyespor)

58 kilo

1.Selim KOZAN:Çorum GEM

2.A.Serkan CABADAN:Ankara B.B.Spor

3.Enes USLU:Bursa Yıldırım Belediye Spor

3.Gökhan YILMAZ: Bursa B.B.Spor

63 kilo

1-Volkan Asan (İstanbul Büyükşehir Belediyespor)

2-Onur Top (Ankara Büyükşehir Belediyespor)

3-Ahmet Ertürk (Ankara Şekerspor)

3-Eyüp Sayan (Ankara Büyükşehir Belediyespor)

69 kilo

1-Mustafa Ulucan (İstanbul Büyükşehir Belediyespor)

2-Fuat Gelir (Adana Ceyhanspor)

3-Nuri Temur (Kahramanmaraş Belediyespor)

3-Serkan Çavuşoğlu (Ankara TEDAŞspor)

76 kilo

1.M.Sait TURKKAYA:Ankara Ulaştırma Spor

2.İbrahim ŞİMŞEK:Ankara B.B.Spor

3.Okkeş Uğur ORCAN:K.Maraş Belediye Spor

3.Y.Emre SEZGİN:Kocaeli B.B.Spor

85 kilo

1.E.Dursun TURAN:Erzurum Yol Spor

2.M.Enes ALTUN: İstanbul B.B.Spor

3.İdeniz SAVRAN:Antalya GEM

3.M.Can İLERİ:Amasya GEM

100 kilo

1-Yunus Emre Dede (Ankara Büyükşehir Belediyespor)

2-Hakkı Aygün (Antalya Büyükşehir Belediyespor)

3-Okan Acar (Antalya Korkuteli Belediyespor)

3-Soner Bektaş (Samsun Spor Lisesispor)

Haber: Hülya Sürücü

Okunma Sayısı : 1262
Habere ait fotoğraf galerisi
Özdağ Ailesi’ne Bir Milli Güreşçi Daha…!‏
Özdağ Ailesi’ne Bir Milli Güreşçi Daha…!‏
Özdağ Ailesi’ne Bir Milli Güreşçi Daha…!‏
Özdağ Ailesi’ne Bir Milli Güreşçi Daha…!‏
Özdağ Ailesi’ne Bir Milli Güreşçi Daha…!‏ Özdağ Ailesi’ne Bir Milli Güreşçi Daha…!‏
Özdağ Ailesi’ne Bir Milli Güreşçi Daha…!‏ Özdağ Ailesi’ne Bir Milli Güreşçi Daha…!‏ Özdağ Ailesi’ne Bir Milli Güreşçi Daha…!‏ Özdağ Ailesi’ne Bir Milli Güreşçi Daha…!‏
Habere ait kayıtlı yorum bulunmamaktadır.
TFF-Ülker “Futbol Köyleri”nde eğitim başlıyor
TFF-Ülker “Futbol  Köyleri”nde  eğitim başlıyor
İlki 2007 yılında Van'da gerçekleştirilen, ilerleyen senelerde birçok merkezde uygulamaya koyulan TFF-Ülker Futbol Köyleri projesinde 9.eğitim dönemi ...
Avrupa’daki Futbol Buluşmaları başlıyor
Avrupa’daki Futbol  Buluşmaları başlıyor
Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim'in futbolun tüm unsurlarından temsilcilerle bir araya gelerek görüş alışverişinde bulunduğu ve projelerini paylaş...
AZ Alkmaar 2 Başakşehir 0
AZ Alkmaar 2 Başakşehir 0
UEFA Avrupa Ligi'nde mücadele eden temsilcimiz Medipol Başakşehir, 3. ön eleme turu ilk maçında Hollanda'nın AZ Alkmaar takımına deplasmanda 2-0 mağlu...
Rabotnicki 1 Trabzonspor 0
Rabotnicki 1 Trabzonspor 0
UEFA Avrupa Ligi'nde mücadele eden temsilcimiz Trabzonspor, 3. ön eleme turu ilk maçında Makedonya'nın Rabotnicki takımına deplasmanda 1-0 mağlup old...
Sapanca Belediyesi 2.Olgunlar Turnuvası’nda Gruplar Belli Oldu
Sapanca Belediyesi 2.Olgunlar Turnuvası’nda Gruplar Belli Oldu
59 takımın mücadele edeceği Sapanca Belediyesi 2. Olgunlar Turnuvası’nda gruplar belli oldu. İlk maç 1 Ağustos 2015, 21.30’ da Cumartesi günü oynanaca...
Z. Türkiye Kupası Finali, Antalya'da oynanacak
Z. Türkiye Kupası Finali,  Antalya'da oynanacak
Türkiye Futbol Federasyonu, geçtiğimiz sezon başlattığı Ziraat Türkiye Kupası Finali'ne ev sahipliği yapacak şehrin sezon öncesi açıklanması uygulamas...
Trabzonspor, Rabotnicki İLE OYNUYOR
Trabzonspor, Rabotnicki  İLE OYNUYOR
UEFA Avrupa Ligi'nde mücadele eden temsilcilerimizden Trabzonspor, 3. ön eleme turu ilk maçında bugün(30.07.15 Perşembe) Makedonya'nın FK Rabotnicki ...
Judoculardan Spor Müdürüne “Hayırlı Olsun Ziyareti”
Judoculardan Spor Müdürüne “Hayırlı Olsun Ziyareti”
Sakarya Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğüne atanan Fatih Çelikel’e Sakarya Judo camiasından “hayırlı olsun” ziyareti...
KÜREK ŞAMPİYONASI 2. ETABINDA 2. OLDUK
KÜREK ŞAMPİYONASI 2. ETABINDA 2. OLDUK
Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fatih Çelikel, Sakarya Gençlik Merkezi Gençlik Spor Kulübü sporcu ve antrenörlerini makamında kabul etti....
Olgunlarda Plaket Töreni
Olgunlarda Plaket Töreni
Kayalar Tarım 27. Olgunlar Futbol Turnuvasına Reklam vererek Eğitime ve ihtiyaç sahibi Öğrencilere katkı sağlayan Başta İsim Sponsoru Kayalar Tarım ol...
Bölgesel Amatör Lig'de 156 takım yer alacak
Bölgesel Amatör Lig'de 156 takım yer alacak
2015-2016 Sezonu Bölgesel Amatör Lig (BAL) katılım başvuruları tamamlandı. BAL'da bu sezon oynama hakkı bulunan 163 takımın 156'sının başvurusu kabul ...
Fenerbahçe 0 0 Shakhtar Donetsk
Fenerbahçe 0 0 Shakhtar Donetsk
UEFA Şampiyonlar Ligi'nde mücadele eden temsilcimiz Fenerbahçe, 3. ön eleme turu ilk maçında Ukrayna temsilcisi Shakhtar Donetsk ile 0-0 berabere kald...
Büyükşehir Basket’in Rakipleri Belli Oldu
Büyükşehir Basket’in Rakipleri Belli Oldu
Büyükşehir Basket’in mücadele edeceği TB1L’de 2015 – 2016 sezonu kuraları çekildi. Büyükşehir, ilk hafta evinde Mamak Belediyesi Ankara DSİ ile karşıl...
Sakarya 27. Olgunlar Futbol Turnuvası 51.Akşam Maçları
Sakarya 27. Olgunlar Futbol Turnuvası 51.Akşam Maçları
Kayalar Tarım Sakarya 27nci Olgunlar Futbol Turnuvası Elli birinci Akşam Maçları...
A Milli Takımımızın 2018 FIFA Dünya Kupası rakipleri belli oldu
A Milli Takımımızın 2018 FIFA Dünya Kupası rakipleri belli oldu
2018'de Rusya'da düzenlenecek FIFA Dünya Kupası Finalleri'nde mücadele edecek takımların belirleneceği elemelerin kura çekimi, Rusya'nın St. Petersbur...
Rabotnicki-Trabzon hakemleri belli oldu
Rabotnicki-Trabzon  hakemleri belli oldu
UEFA Avrupa Ligi'ndeki temsilcimiz Trabzonspor'un, Makedonya'nın FK Rabotnicki takımı ile 30 Temmuz 2015 Perşembe günü deplasmanda yapacağı 3. Ön Ele...
Hüseyin Göçek, Milsami-Skenderbeu maçını yönetecek
Hüseyin Göçek, Milsami-Skenderbeu maçını yönetecek
FIFA kokartlı hakemlerimizden Hüseyin Göçek, Moldova'nın Milsami ile Arnavutluk'ın Skenderbeu takımları arasında 28 Temmuz 2015 Salı günü oynanacak UE...
FENERBAHÇE YENİDEN AVRUPA’DA
FENERBAHÇE YENİDEN AVRUPA’DA
UEFA Şampiyonlar Ligi'nde mücadele eden temsilcimiz Fenerbahçe, 3. Ön Eleme Turu ilk maçında bugün (28.07.15 Salı)Ukrayna'nın Shakhtar Donetsk takımı ...