Reklam
  • Reklam
İYİ Parti Erenler ‘’ Anlat muhtarım dinleyelim ‘’...

İYİ Parti Erenler ‘’ Anlat muhtarım dinleyelim ‘’ projesine devam ediyor

Anlat muhtarım dinleyelim projesinde Küpçüler mahallesi ve Yeşiltepe mahallesi muhtarlarını ziyaret eden ilçe başkanı Şemsettin Duman ve Yönetim kurulu üyeleri, daha sonra Sakarya muhtarlar federasyonu başkanı Erdal Erdem’i ziyaret ettiler.

11 Nisan 2018 - 17:14

                Küpçüler mahallesi muhtarı Bakım Soy ile sohbet eden İlçe Başkanı Duman Muhtar Bakım Soy’a yaptığı çalışmalardan dolayı teşekkür etti. Yeni dönemde aday olmayacağını ifade eden muhtar Bakım Soy’la sıcak bir sohbet ortamında bilgi alışverişinde bulunuldu.

                Yeşiltepe muhtarını dinleyen Duman muhtar Ali Göl’e hizmetlerinin devamını diledi ve aktardığı bilgilerden dolayı teşekkür etti.

                Muhtarlar Federasyonu başkanı Erdal Erdem’i de ziyaret eden ilçe başkanı Duman fikir alışverişinde bulunuldu Muhtar Erdal Erdem’e aktardığı tecrübe ve fikirlerinden dolayı teşekkür ederek fikirlerinin çalışmalarına yön vereceğini ifade edip misafirperverliğinden dolayı ayrıca teşekkür ederek ayrılan duman şöyle dedi;

Bizler Erenler’e Hizmeti olan herkesle görüşmeye hazırız yeter ki Erenler kazansın özellikle STK(sivil Toplum kuruluş) ları ile başladık, Muhtarlar ve Esnafımızı dinlemeye devam ediyoruz Hedefimiz Erenler için en Güzel olanı yapmak için Projelerimiz ve çalışmalarımızı devam ettireceğiz dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
YİNE İDDİALILAR
YİNE İDDİALILAR
Açılışı Vekil Atabek yaptı
Açılışı Vekil Atabek yaptı