İYİ Parti STK’ların içinde
Reklam

İYİ Parti STK’ların içinde

İYİ Parti Erenler ilçe Başkanlığı STK (Sivil Toplum Kuruluş)’larını ziyaret etmeye devam ediyor.

Reklam
12 Nisan 2018 - 15:31
Reklam

Doğu Marmara Tarım fuarını ziyaret eden İlçe Başkanı Şemsettin Duman ve Yönetim kurulu üyeleri tarım sektörünün sıkıntılarını dinlediler. Pamukova ve Sakarya Tarım stantlarını gezdikten sonra, Erenler Ziraat odası başkanı Fehmi Özüpek’le bir süre sohbet ettiler.

                Daha sonra Sakarya bisiklet ve Doğa Sporları Derneğini ziyaret eden ilçe başkanı Duman, bisiklet ve Doğa Sporları derneği başkanı Şefik Akar’ı Dinledi.

                Başkan Akar Sakarya’nın çok güçlü bisikletçi potansiyelinin olduğunu ancak yeterli ve standartlara uygun bisiklet yolları ve parkurlarının olmadığını ifade etti.

                İlçe başkanı Duman;

En güzel ulaşımın bisiklet olduğunu aynı zamanda sağlıklı yaşama katkısı büyük olan bisikletin önemine vurgu yaptı ancak uygun koşullar tam oluşmadığından insanların şehir içinde bisiklet kullanmaktan çekindiklerini ifade ederek yetkililerin bisiklet ve doğa sporlarında insanlara daha fazla imkan sağlamaları gerektiğini ifade etti.

                Dernek başkanı Şefik Akar’a başarılı çalışmalarından dolayı teşekkür ederek şahsını ve yönetim kurulunu tebrik ettiğini dile getirdi.


Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Hükümet Konağı’nda Asansör sorunu...
Hükümet Konağı’nda Asansör sorunu...
Mustafa Ak aday adayı olduğunu açıkladı
Mustafa Ak aday adayı olduğunu açıkladı