Müteahhitler İftarda Buluştu
Reklam

Müteahhitler İftarda Buluştu

Sakarya Müteahhitler Birliği üyeleri hep birlikte oruç açtı. Yeşilyurt Kongre ve Toplantı Salonu’nda gerçekleşen iftar programına Vali Hüseyin Avni Coş ve eşi de katıldı.

Reklam
18 Haziran 2017 - 17:27
Reklam

Sakarya’yı inşa eden sektörün temsilcileri nezih bir ortamda, birlikte oruç açtılar. Müteahhitler Birliği Yönetim Kurulu Üyeleri misafirlerini tesisin girişinde karşılayıp masalarına kadar eşlik ettiler. Sakarya Valisi Hüseyin Avni Coş müteahhitlerin iftarına eşi ve kızıyla birlikte katıldı. İl Jandarma Komutanı Emin Dursun, Erenler Kaymakamı Salih Karabulut, Adapazarı Belediye Başkan Yardımcısı Erol Aydın, Erenler Belediye Başkan Yardımcısı Ali Akdeniz, Arifiye Belediye Başkan Yardımcısı Adnan Akbaş, SESOB Başkanı Hasan Alişan, SATSO Yönetim Kurulu Üyeleri; Burhan Akçam, Emrullah TErzioğlu, Ömer Arslan ve Fatma Aygül Kâhya, KYK İl Müdürü Arif Özsoy, MÜSİAD, TÜMSİAD ve Sakarya GİAD Başkan Yardımcıları, müteahhitler birliği üyelerinin katıldığı iftar oldukça samimi bir ortamda gerçekleşti.

Ak Parti 25 nci dönem milletvekillerinden Ali İnci iftara kalamayıp ayrılan davetlilerden oldu. Müteahhitler Birliği Başkanı Murat Bayrak samimi ortamda gerçekleşen iftara katılanların masalarını ziyaret ederek davetlerine icabet ettikleri için teşekkür etti. 

Müteahhitler Birliği Yönetim Kurulu üyeleri davete katılanlarla yakından ilgilenip çok iyi bir ev sahipliği yaptılar. İftar programı yemeklerin ardından içilen çaylar ve beraberinde ki keyifli sohbetle sona erdi.  


Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
BBP ADAPAZARINDAN MUHTARLAR DERNEĞİNE ZİYARET
BBP ADAPAZARINDAN MUHTARLAR DERNEĞİNE ZİYARET
MÜTEAHHİTLER PAYDAŞLARIYLA BULUŞTU
MÜTEAHHİTLER PAYDAŞLARIYLA BULUŞTU