Minikler
A Kategorisi (Mahalli) (İlkokul Kademesi) 2007–2008, Küçükler Kategorisi (Ortaokul Kademesi) 2005
– 2006 doğumlu sporcular kata , Yıldızlar Kategorisi (Ortaokul Kademesi)
2003–2004 Doğumlu sporcular kata ve kumite dalında tatamiye (mindere) çıktılar.Sakarya
Spor Salonunda yapılan müsabakalar sonrasında başarılı olan sporculara
madalyalarına kavuştu. Müsabakalar sonrasında sporculara madalyaları antrenör,
hakem ve öğretmenler tarafından verildi. FOTO: 1-2-3-4-5-17 :
Sakarya Spor Salonu'nda 120 öğrencinin katılımıyla yapılan Okul Sporları Karate
İl Birinciliği müsabakaları nefesleri kesti.FOTO: 6-7: Karate
deyince akla gelen ilk isimlerden olan Dünya ve Avrupa Karate hakemi Uğur
Kobaş, sporculara ödüllerini verirkenFOTO: 10-11-12-: Milli
Takım Menajeri Hikmet Şaha sporculara ödüllerini verirken.FOTO: 8-9-13-14-15-16:
Minikler A Kategorisi, Küçükler ve Yıldızlar Kategorisinde yapılan müsabakalar
sonrasında sporcular madalyalarına kavuştu Müsabaka sonucunda derece alan sporcular…ERKEKLER2008 Doğumlu
Erkek Minikler AKata1-Fadıl Küçük (Erenler İlkokulu)2-Yunus Emre İnce (Kazımpaşa İlkokulu)3-Ebubekir Yıldız (Mehmet Gölhanİlkokulu)4-Muhammet Efe Karacan (Geyve İlkokulu)2007 Doğumlu
Erkek Minikler A Kata1-Eyüp Güzel (Geyve O.O.)2-Nebi Celal Safitürk (Kazım Karabekir O.O.) 3-Muhammet Faruk Küçük (H.Evin İ.H.O.O.)4-Kubilay Sankutlu (Kazım Karabekir O.O.)2006 Doğumlu
Erkek Küçükler Kata1-Hamza Yavuz Adıgüzel (M.GölhanO.O.)2-Metehan Ayözen (Geyve İ.H.O.O.) 3-Berat Uygun (Geyve Ortaokulu)4-Melih Türel (SAÜ Vakıf Koleji)2005 Doğumlu
Erkek Küçükler Kata1-Emirhan Uygun (Geyve Ortaokulu)2-Yusuf Kaan İnce (Geyve İ.H.O.O.) 3-M.Mustafa Gürkan (21 Haziran Ortaokulu)4-Emre Özkan (Geyve İ.H.O.O.) 2003-2004 Doğumlu
Erkek Yıldızlar Kata1-Mehmet Niyazi Kolat (Geyve İ. Hatip O.O.)2-Ufuk Kayıkçı (Geyve Ortaokulu)3-Melih Avcı (Geyve İ.H.O.O.) 4-Eray Akkuş (Geyve İ.H.O.O.) 2003-2004
Doğumlu Erkek Yıldızlar Kumite 32 kg.1-Abdulah Yıldız (İmam Hatip O.O.) 2003-2004 Doğumlu
Erkek Yıldızlar Kumite 36 kg.1-Berke Salih Yetimoğlu (Şehit A.G.OkkanO.O.)2-Ufuk Kayıkçı (Geyve Ortaokulu)3-Melih Avcı (Geyve İ. Hatip O.O.)4-Yusuf Hamza Çiçek (N.Kemal O.O.)2003-2004
Doğumlu Erkek Yıldızlar Kumite 40 kg.1-Batuhan Şahin (İmam Hatip O.O.) 2-Halil İbrahim Ekinci (Paris O.O.)3-Hasan Efe Aktaş
(A.ParisO.O.) 4-İrfan Recep Gökova (Şehit Mahmutbey O.O.)2003-2004 Doğumlu
Erkek Yıldızlar Kumite 44 kg.1-Burak Can Öztürk (Paris O.O.)2-Erdem Aşar (Paris Ortaokulu) 3-Kerem Çakıroğlu (Şehit A.G.Okkan O.O.) 4-İbrahim Enes Karaduman (Adapazarı İ.H.O.O.) 2003-2004
Doğumlu Erkek Yıldızlar Kumite 48 kg.1-Yusuf Zeren (Atike Hanım O.O.)2-Alparslan Çetin (21 Haziran O.O.)3-Mehmet Niyazi Kolat (Geyve İ.H.O.O.) 4-Yiğit Acar (MimarsinanO.O.) 2003-2004
Doğumlu Erkek Yıldızlar Kumite 52 kg.1-Batuhan Halil Ertaş (Ziya Gökalp O.O.)2-Emre Coşkun (Paris O.O)3-İsmail Tüysüz (Mehmet Zümra Kuş O.O.)4-Talha Murat Doğru (Ahmet Akkoç O.O.)2003-2004 Doğumlu
Erkek Yıldızlar Kumite 56 kg.1-Umut Demirci (75 Yıl Ortaokulu) 2-Emre Kaşık (75 Yıl Ortaokulu) 3-Çetin Furkan Türk (SabihanımO.O.) 4-Hasan Bera Aydın (İmam H.O.O.) 2003-2004 Doğumlu
Erkek Yıldızlar Kumite 60 kg.1-İbrahim Aşıroğlu (Yenikentİ.H.O.O.) 2-Mehmet Semiz (Atatürk O.O.) 3-Eyüp Ensar Kırdemır (Küpçüler O.O.) 4-Eray Akkuş (İmam Hatip O.O.) 2003-2004
Doğumlu Erkek Yıldızlar Kumite +60 kg.1-Olcay Sezer (Şehit Lokman Eker O.O.)2-Ömer Faruk Akın (İmam Hatip O.O.)3-Semih Şavlık (M.ZümraKuş O.O.) 4-A.Oğuz Mertoğlu (Prf.Dr.O.Öztürkİ.H.O.O.) BAYANLAR2008 Doğumlu
Bayan Minikler A Kata1-İclal Özkan (Geyve İlkokulu)2-Nisanur Sarıbıyık (Mehmet Gölhanİ.O.)3-Esin Kopsalı (Atatürk İlkokulu)4-Aslı Eryiğit (Selçukbey İlkokulu) 2007 Doğumlu Bayan
Minikler A Kata1-Miray Keleş (İlkokulu)2-Büşra Çetin (Geyve Ortaokulu)3-Kübra Kayıkçı (Geyve İlkokulu)4-Elif Akkuş (Kazımpaşa İlkokulu) 2006 Doğumlu
Bayan Küçükler Kata1-F.Gamze Çelikçi (Prof.Dr. O.Öztürk İ.H.O.O)2-S.Melek Yaman (21 Haziran O.O.) 3-Zeynep Arabacı (Prof.Dr.O.Öztürkİ.H.O.O.) 2005 Doğumlu Bayan
Küçükler Kata1-Sudenaz Müştü (Üzeyir GarihO.O.) 2-İrem Güzel (Geyve Ortaokulu)3-Semanur Akçabelen (MithatpaşaO.O.) 2003-2004
Doğumlu Bayan Yıldızlar Kata1-Zümra Rezzan İm (Ahmet Akkoç O.O.)2-İclal Esen (Kazım Karabekir O.O.) 3-Şevval Sevim (Şehit H.AvniBey İ.H.O.O.) 4-Melike Karacan (Geyve Ortaokulu) 2003-2004
Doğumlu Bayan Yıldızlar Kumite34 kg.1-Büşra Can (Prf.Dr.O.Öztürk(İ.H.O.O.) 2003-2004
Doğumlu Bayan Yıldızlar Kumite 38 kg.1-Enise Özdemir (Yunus Emre İ.H.O.O.) 2-İkra Kavak (Atike Hanım O.O.)3-Tuğçe Baştan (Atike Hanım O.O.) 4-Şevval Sevim (Şehit H.Avnibey İ.H.O.O.) 2003-2004
Doğumlu Bayan Yıldızlar Kumite 42 kg.1-Esra Kocakuzu (Yunus Emre İ.H.O.O.) 2-Sudenaz Arslan (İmam Hatip O.O.) 2003-2004
Doğumlu Bayan Yıldızlar Kumite 46 kg.1-Zümra Rezzan İm (Ahmet Akkoç O.O.) 2-İrem Tuna (Dr.Nuri Bayar O.O.)3-G.Meryem Güner (Yenikentİ.H.O.O.) 4-Ecrin Yüce (Sait Faik Abasıyanık O.O.) 2003-2004 Doğumlu
Bayan Yıldızlar Kumite 50 kg.1-Sude SimayKorkmaz (Atikehanım O.O.)2-Mine Meriç (AtikehanımO.O.)3-Şevval Yeğit (ElbirlikO.O.)4-İpek Ece Eryılmaz (Şehit A.G.Okkan O.O.) 2003-2004
Doğumlu Bayan Yıldızlar Kumite 54 kg.1-Rümeysa Baş (MefkureO.O.)2-Hatice GülferGüvendi (Paris O.O.)3-Gizem Altun (Şehit A.G.Okkan O.O.) 4-Bilge Ceren Eryiğit (S.F. Abasıyanık O.O.) 2003-2004 Doğumlu
Bayan Yıldızlar Kumite +54 kg.1-Beyza Yılgın (Yenikentİ.H.O.O.)2-Nadide Sıla Çolak (Özel MefkureO.O.)3-İlayda Yıldırım (Şehit F.Kemal Yarar O.O.)
4-Beyza Duman (Şehit A.G.Okkan O.O.)
SPOR
27 Şubat 2017 - 17:26
Okullu Karateciler madalyalarına kavuştu
2016-2017 Sezonu Okul Sporları Karate İl Birinciliği Serdivan / Sakarya Spor Salonu'nda 120 öğrencinin katılımıyla yapıldı.
SPOR
27 Şubat 2017 - 17:26