Özgür Arık, Seçilen CHP İl Başkanı Erdoğan Isır’ı...

Özgür Arık, Seçilen CHP İl Başkanı Erdoğan Isır’ı Makamında Tebrik Etti

Özgür Arık, Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanlığına seçilen Erdoğan Isır’ı makamında kutladı.

11 Ocak 2018 - 10:43
Reklam

Özgür Arık, Türkiye’nin en köklü ve en demokrat partisinde partimize yakışır bir düzeyde kongremizi gerçekleştirdik dedi.

.Arık, Bu kongrenin kaybedeni olmamıştır. Kazanan CHP ve demokrasi olmuştur.

Kazanan arkadaşlarımız, demokrasi, özgürlük, hak, hukuk, adalet ve emek mücadelesinde bizim yol arkadaşımızdırlar. Kongrelerimizin kaybedeni yoktur. Kazanan ise sadece CHP’dir. Bu mücadele tek başına yürütülemeyecek kadar büyük ve önemli bir mücadeledir. Küçük olsun benim olsun değil, büyük olsun hepimizin olsun anlayışıyla Cumhuriyet Halk Partisi’ni büyütecek ve hep birlikte kazanacağız” diye konuştu.


Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Erdoğan Isır’da, bir görev değişikliği yaşadık, kongrede elbette ki Cumhuriyet Halk Partisi kazanmıştır.

2019’da gerçekleştirilecek seçimlerin önemine de vurgu yapan Isır, yerelde de genelde de iktidara en yakın partinin CHP olduğunu söyledi. Ülkemizin geleceği açısından yaşamsal öneme sahip olan 2019 seçimlerinde yerelde İlçe Belediyeleri olmak üzere Büyükşehir Belediyesini de CHP’li yapmak istiyoruz dedi.

Milletvekili genel seçimlerde ön seçim yaparak, şu anda bir olan milletvekili sayımızı yine en az Sakarya’da en az birden fazla milletvekili çıkarmak için çalışacağız. Bunu başarmak için Ayça Taşkent başkanıma da siz ve ekibinize de ihtiyacımız vardır dedi 

Daha sonra İl Başkanı Erdoğan Isır, Özgür Arık’a Kongre süresince dik duruşu ve örnek davranışları nedeniyle plaket sundu.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
15 Temmuz Yad Edildi
15 Temmuz Yad Edildi
Cami Bahçesindeki 31 Ağacı 12 Dakikada Kesip Çaldılar…
Cami Bahçesindeki 31 Ağacı 12 Dakikada Kesip Çaldılar…