SAKARYA ASAYİŞ OLAYLARI

SAKARYA ASAYİŞ OLAYLARI

Sakarya İl Jandarma Komutanlığı ekiplerince yapılan istihbari çalışmalar sonucu; 04 Ekim 2017 tarihinde Hendek İlçesi Kocaahmetler Mahallesinde yasadışı kenevir ekimi ve uyuşturucu madde kullanımıyla ilgili olarak bir operasyon icra edilmiştir.

05 Ekim 2017 - 17:57

İcra edilen bu operasyonda toplam, satışa hazırlanmış (6) kavanoz içerisinde toplam (480) gram kubar esrar, (2) kök kenevir bitkisi, (2) adet kurusıkı tabanca, (1) adet av tüfeği, (1) adet fotokapan ve (2) adet el telsizi ele geçirilmiştir. Olaylarla ilgili olarak R.B ve S.B isimli(2) şüpheli gözaltına alınarak, hakkında adli soruşturma başlatılmıştır.                  
            İnsanlarımızı maddi çıkarları uğruna ölüme sürükleyen ve gençlerimizi uyuşturucuya bulaştıran, geleceğimizi karartan zehir tacirlerine karşı Sakarya İl Jandarma Komutanlığı tarafından operasyonlara devam edilecek olup, bütün vatandaşlarımızın 156 Jandarma İmdat Telefonuna, uyuşturucuyla ilgili ihbarları zamanında bildirmeleri hem insanımız korumak hem de uyuşturucudan menfaat temin edenlere karşı mücadelede ki etkinliği artıracaktır.

             


 

 

 

 

 

SAKARYA VALİLİĞİ


YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x