Yetimoğlu Yenimahalle’de

Yetimoğlu Yenimahalle’de

Efe YETİMOĞLU: “Benim doğrularım, üyelerimin haklı olduğu doğrulardır”

17 Haziran 2017 - 17:29
Reklam

Sakarya Kahveciler Odası Başkan Adayı Efem Yetimoğlu; önceki akşam Erenler Yenimahalle ziyaret ettiği Asmalı Kıraathanesi’nde, yakın ilgi gördü.

 

İftar sonrası seçmenlerini kahvehanelerinde ziyaret eden Sakarya Kahveciler Odası Başkan Adayı Efem Yetimoğlu; önceki akşam da Erenler Yenimahalle’de bulunan Efe Fazlı Tanyel’e ait Asmalı Kıraathanesi’ni ziyaret etti. Sakarya Romanlar Derneği Başkanı Orhan Tanyel’in de aralarında bulunduğu ziyarette; kahve sakinleri Mehmet Tanyel, Taner (Çakır) Tanyel’le görüşen Adayı Efem Yetimoğlu; burada da büyük teveccüh gördü.

 

Yapılamayacakların sözünü hiçbir zaman vermem,

esnafıma verdiğim her sözü de yerine getiririm…

Göreve geleceği ilk günden itibaren her zaman kahveci esnafının yanında olacağını dile getiren Yetimoğlu; “Bizim amacımız makam sevdalısı olmak değil, 35 yıldır içinde bulunduğum çaycılık mesleğimi, meslektaşlarının hakkını savunmak ve onların her platformda sesi olmak için Kahveciler Odası Başkanlığına aday oldum” dedi. “Kahvehaneler ve kahveci esnafı hak ettiği yere gelecektir” diyen Yetimoğlu; “Bundan hiç kimsenin bir nebze bile şüphesi olmasın. Şeffaf ve gerçekçi olacağız. Yapılamayacakların sözünü hiçbir zaman vermem, esnafıma verdiğim her sözü de yerine getiririm. Benim doğrularım, üyelerimin haklı olduğu doğrulardır” diyerek vurgu yaptı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Trabzonlular Derneği siyasileri ağırladı
Trabzonlular Derneği siyasileri ağırladı
Samsung Electronics, en son model akıllı telefon, tablet, televizyon, beyaz eşya ve ankastre ürünlerini, İstanbul’un en gözde AVM’lerinden Kanyon’da açtığı yeni deneyim mağazasında tüketicilerin beğenisine sunuyor.
Samsung Yeni Deneyim Mağazasını Kanyon AVM’de Açtı