Bel Boyun ağrılarından kurtulun

Bel Boyun ağrılarından kurtulun

Ürün tedarik için 0532 261 91 40

Bel Boyun ağrılarından kurtulun

Ürün tedarik için 0532 261 91 40

Reklam
18 Aralık 2017 - 14:00

Ürün tedarik için

0532 261 91 40

OneMore Painless Night GLU’nun Başlıca Faydaları;

Ağrı Kesici,

Vücut Besleyici,

Gerginlik Azaltıcı,

Fiziksel Canlılık Verir,

Kalp, Damar Sağlığını Korur,

Enerji Verir, Dayanıklılığı Artırır,

Daha İyi Konsantrasyon Sağlar,

Sağlıklı Hücre Üretimine Yardımcı Olur,

Stres Düzeyini Azaltır,

Sağlıklı Uyku Sağlar,

Mafsal, Eklem Romatizmalarını Rahatlatır,

Bağışıklık Sistemini Güçlendirir,

Cinsel Fonksiyonları Düzenler.

OneMore Painless Night GLU, içeriğindeki Altın Kore KırmızıGinseng, Saponinler, Glucosamine ve Gümüş İyonlarını, TTS teknolojisi ile, sağlık açısından faydalarının saymakla bitmeyeceği bu bileşenleri,  gözenekler vasıtası ile kılcal damarlara ileterek, vücuda entegrasyonunu sağlar.

Enjeksiyon yönteminden sonra en etkili yöntem olan TTS teknolojisi, önümüzdekidönemlerde, güvenli olması açısından, enjeksiyon yönteminin de önüne geçecektir. İçeriğindeki bu değerli maddeler ile, OneMore Painless Night GLU’yu, bir şifa deryası olarak adlandırabiliriz.

Kliniğime gelen hastalarıma bizzat kullandırdığım OneMore Painless Night GLU, önümüzdeki yıllarda binlerce kişinin sıkıntısına çözüm olacaktır.

DR MARZİYE DZADAHIDZE

İÇ HASTALIKLARI & AKAPUNKTUR UZMANI

ONEMORE INTERNATIONAL BİLİM KURULU ÜYESİ

       Günümüz hayat şartlarından kaynaklanan stresin ve sağlıksız beslenmenin sebep olduğu, bedenimizin hemen her bölgesinde ortaya çıkan ağrıların ve daha birçok hastalığın tedavisinde; içerisinde ihtiva ettiği antik otlar, birtakım iyon, element ve minerallerin TTS (Transdermal Dalga Teknolojisi) ile vücudumuza nüfuz ederek etkisini gösterdiği OneMore Painless Night GLU sağlık bantları, destekleyici anlamda son derece etkili bir üründür.

                Bilhassa kardiyovasküler sistemde, kan dolaşımını rahatlatması ve bağışıklık sistemini güçlendirmesi sebebiyle, herhangi bir hastalığı olmayan, sağlıklı kişilerin bu bantları kullanmasını özellikle tavsiye ediyorum. Çünkü ‘tedbir her zaman tedaviden ucuzdur.’

                 Hepinize sağlıklı bir ömür diliyorum…  

                                          Dt.  DUHA  SERTKAYA

İçeriği;

Altın Kore Kırmızı Ginseng;

Tıp dünyasında toprak altı kralı olarak bilinen Altın Kore Kırmızı Ginseng, toprağın altındaki bütün mineral ve enzimleri, toprağın altında kaldığı 15 yıl boyunca bünyesine alır ve bu şifa deryası bitkinin, bütün faydaları, OneMore Painless Night GLU’da toplanır.

Saponinler;

Altın Kore Kırmızı Ginseng’in içinde 32 tür saponin vardır. Saponinler, kalp ve damarları temizleyerek, daha uzun ve sağlıklı bir hayat yaşamanıza yardımcı olur. Çok ciddi bir anti toksin maddesi olan saponinler, insanoğlunun vazgeçilmezleri arasındadır.

Glucosamine;

Eklem ve eklem sıvılarının eksikliğinden kaynaklanan bütün problemler, Glucosamine eksikliğinden kaynaklanmaktadır. Tek işi eklemlerin düzgün ve sağlıklı çalışmalarını sağlamak olan Glucosamine’in, vücutta eksikliği durumunda eklemlerin uzun süreli olarak sağlıklı kalmaları mümkün değildir.

Gümüş İyonları;

Doğal olarak, sadece cevizden elde edilebilen Gümüş İyonlarının, beyin sağlığının korunmasında çok ciddi bir etkisi vardır. Aynı zamanda antiseptik özelliği olan Gümüş İyonları, insanoğlunun unuttuğu önemli şifa noktalarından bir tanesidir. 

TTS Teknolojisi;

TTS Teknolojisi, OneMore Painless Night GLU’nun dahiliyetinde bulunan kıymetli bileşenlerin, tenimizde bulunan gözenekler sayesinde vücuda dahil edip, kılcal damarlar vasıtası ile de, kana karışmasını sağlayan teknolojidir. En önemli özelliklerinden biri de, söz konusu bileşenleri, vücudun ihtiyacı oranında vücuda dahil etmesidir.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Akyazı SGM’de minikler yarışacak
Akyazı SGM’de minikler yarışacak
Sağlık Turizmi Konuşuldu
Sağlık Turizmi Konuşuldu