Reklam
AKYAZI’DA İSTİŞARE TOPLANTISI...

AKYAZI’DA İSTİŞARE TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ KURMAYLARI İLE BİRLİKTE AKYAZI’DA İSTİŞARE TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRDİ.

AKYAZI’DA İSTİŞARE TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ KURMAYLARI İLE BİRLİKTE AKYAZI’DA İSTİŞARE TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRDİ.

 AKYAZI’DA İSTİŞARE TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ.
05 Aralık 2019 - 23:56

Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından Büyükşehir belediyesi üst yönetiminin ve daire başkanlarının katılımı ile  istişare toplantısı gerçekleştirildi.

Akyazı Belediyesi Meclis toplantı salonunda saat 14.00 da başlayan toplantı akşam saatlerine kadar devam etti. Toplantıya Sakarya Valisi Ahmet Hamdi Nayir, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Genel Sekreter Mustafa Ak, Genel sekreter yardımcıları Ali Oktar, Bedrullah Erçin, SASKİ Genel Müdürü Dr. İlyas Demirci, Akyazı Belediye Başkanı Bilal Soykan, Ak Parti İlçe Başkanı Mesut Ekrem,  Büyükşehir Belediyesi ve SASKİ Daire Başkanları ile Akyazı Belediyesi Başkan Yardımcıları ve birim müdürleri katıldı.

İstişare toplantısında SASKİ ve Büyükşehir Belediyesi tarafından İlçeye bu güne kadar yapılan ve yapılması planlanan yatırımlar anlatılırken,  Akyazı Belediyesince  kısa-orta ve uzun vadede İlçede yapılması planlanan yatırımları anlatan bir sunumla  Büyükşehir Belediyesinden beklenti ve taleplerinin ele alındığı önemli konular görüşüldü.

Sakarya Valisi Ahmet Hamdi Nayır, Büyükşehir Belediyesinin ve İlçe Belediyelerinin gerek seçimle, gerekse atamayla göreve gelen yönetim kadrolarının uyum içinde çalıştıklarını görmesinin oldukça memnuniyet verici olduğunu ifade ederek teşekkürlerini iletti.

Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce de tüm ilçelerimizle birlikte uyum içersinde çalışarak mevcut imkanlar çerçevesinde ellerinden gelen tüm desteği yaparak hep birlikte Sakaryamızın kalkınmasını sağlayacaklarını, bu tür istişare toplantılarını tüm ilçelerimizle sık sık tekrarlayarak planlı bir şekilde halkımıza en kaliteli hizmeti sunmanın gayreti içersinde olacaklarını belirtti.  Akyazı’nın Gerek Büyükşehir, gerekse ilçe belediye seçimlerinde kendilerine en büyük destiği verdiğini, bunun için ayrıca teşekkür ettiğini ve Akyazı’nın pozitif ayrımcılığı hak ettiğini, dönem içersinde de ihtiyaçların karşılanması noktasında ellerinden gelen desteği yapacaklarını ifade ederek teşekkür etti.

Akyazı Belediye Başkanı Bilal Soykan, Böyle bir toplantıyı düzenledikleri için Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce’ye teşekkürlerini ileterek toplantının oldukça verimli geçtiğini, yapılan hizmetin isminin kime ait olacağının hiç önemli olmadığını,    amaçlarının halkımızın bize emanet ettiği imkanları en iyi ve en verimli şekilde kullanarak, önce Hakkın, sonra da halkımızın rızasını kazanmak olduğunu ifade ederek, bu güne kadar desteklerini esirgemeyen Büyükşehir Belediyesine ve yönetimine teşekkürlerini ifade etti.

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Telafi Eğitimi Son Testin Canlı Soru Çözümleri TV 264 ve Youtube Kanalında
Telafi Eğitimi Son Testin Canlı Soru Çözümleri TV 264 ve Youtube...
SAKARYA’DA ANIZ YAKIMANA BAŞLANMASI ÜZERİNE, BAŞKAN KELEŞ’TEN ÖNERİ GELDİ
SAKARYA’DA ANIZ YAKIMANA BAŞLANMASI ÜZERİNE, BAŞKAN...