Reklam
Anadolu Aslanları 5 yıllık planlama yaptı

Anadolu Aslanları 5 yıllık planlama yaptı

ASKON ÇALIŞTAYDAN DÖNDÜ

Anadolu Aslanları 5 yıllık planlama yaptı

ASKON ÇALIŞTAYDAN DÖNDÜ

Anadolu Aslanları 5 yıllık planlama yaptı
11 Kasım 2019 - 14:26

Anadolu Aslanları İşadamları Derneği Sakarya Şubesi Antalya’da yapılan 11.dönem vizyon çalıştayından döndü. 5 yıllık planlamanın yapıldığı çalıştay 4 gün sürdü


Anadolu Aslanları İşadamları Derneği (ASKON) 300 iş adamı ile 11. dönem vizyon çalıştay programını Antalya'da gerçekleştirdi. ASKOn Sakarya Şubesi çalıştaya 16 kişilik bir heyetle katıldı.

16 KİŞİLİK HEYET

Yurt içi ve yurt dışında şube ağları ile 6 binin üzerinde iş adamı, 15 bin üye işletmesi, 700 bin kişiye istihdam sağlayan, üyeleri vasıtasıyla da 17 milyar dolar ihracat yapan Anadolu Aslanları İşadamları Derneği 11. dönem vizyon çalıştay programını Antalya'da gerçekleştirdi. ASKON Sakarya olarak 16 kişilik bir heyetin katıldığı çalıştayda 5 senelik planlama yapılarak Antalya Şubesinin açılışı gerçekleştirildi.

5 YILLIK PLANLAMA

Dört gün süren çalıştaya ASKON teşkilatlarında yer alan 300 iş adamı katıldı. Çalıştay ile ilgili açıklamalarda bulunan ASKON Sakarya Şube Başkanı Engin Tumbaz “ASKON olarak istihdam, üretim, ihracat ve daha bir çok konuda gelecek 5 yılın planlamasını yaptık. Mevcut ekonomik durum, beklentiler ve hedefler üzerinde çok verimli bir çalıştay gerçekleştirdik. 4 günlük program üye iş insanlarına yararlı oldu” dedi

DENEYİMLERİNİ DİNLEDİK

Tumbaz “ASKON Sakarya ailesi olarak katıldığımız çalıştayın çok verimli geçtiğini söyleyebilirim. Programın üçüncü gününde Antalya şubemizin açılışı gerçekleşti. Açılış programına katılan Dışişleri Bakan Yardımcısı Yavuz Selim Kıran, Esyatırım ve BMC Yönetim Kurulu Başkanı Ethem Sancak, DEİK Başkanı Nail Olpak deneyimlerini bizlerle paylaştı. ASKON Sakarya olarak şehrimizin kalkınması, istihdamın ve ihracatımızın artması için güzel işler yapacağız” dedi.


YORUMLAR

  • 0 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Hendek Akpınar’a paket terfi merkezi
Hendek Akpınar’a paket terfi merkezi
Sapanca, Adeta Bir Şantiye
Sapanca, Adeta Bir Şantiye