Reklam
BASIN KURULUŞLARINA
Reklam

BASIN KURULUŞLARINA

İl Jandarma Komutanlığı sorumluluk bölgesinde 11 Eylül 2019 tarihinde meydana gelen ve sonucu alınan olaylar aşağıya çıkartılmıştır. Kamuoyuna duyurulur.

BASIN KURULUŞLARINA

İl Jandarma Komutanlığı sorumluluk bölgesinde 11 Eylül 2019 tarihinde meydana gelen ve sonucu alınan olaylar aşağıya çıkartılmıştır. Kamuoyuna duyurulur.

BASIN KURULUŞLARINA
12 Eylül 2019 - 14:40

ASAYİŞ OLAYLARI   :
 
1.             DİĞER KAZALAR
                Hendek-Hacıkışla Mahallesinde, 11 Eylül 2019 Çarşamba günü saat 07.00 sıralarında, H.A.(1874’d.lu/E) traktörü ile fındık bahçesinde çalıştığı esnada arazinin engebeli olması nedeni ile aracın devrilmesi sonucu hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralanmıştır. Jandarma tarafından tahkikata başlanılmıştır.
2.             İŞ KAZASI (2 OLAY)
                Akyazı-Küçüçek Cumhuriyet Mahallesinde, 11 Eylül 2019 Çarşamba günü, çeşitli işyerlerinde çalışan (2) kişi dikkatsizlik ve tedbirsizlik nedeniyle farklı yerlerinden hayati tehlikeleri olmayacak şekilde yaralanmıştır. Jandarma tarafından tahkikata başlanılmıştır.
3.             İŞ KAZASI
                Serdivan-Aşağıdere Mahallesinde, 11 Eylül 2019 Çarşamba günü saat:08.00 sıralarında, S. Belediyesinde temizlik işlerinde çalışan H.E.(1969’d.lu/E) dikkatsizlik ve tedbirsizlik nedeniyle çöp konteynırının kapağının gözüne çarpması sonucu hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralanmıştır. Jandarma tarafından tahkikata başlanılmıştır.
4.             İŞ KAZASI
                Pamukova-Gökgöz Mahallesinde, 11 Eylül 2019 Çarşamba günü saat:20.30 sıralarında, A. isimli işyerinde çalışan A.D.(1978’d.lu/E) dikkatsizlik ve tedbirsizlik nedeniyle üzerine sıcak çay dökülmesi sonucu hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralanmıştır. Jandarma tarafından tahkikata başlanılmıştır.
5.             YÜKSEKTEN DÜŞME
                Akyazı-Bedirkazancı Mahallesinde, 11 Eylül 2019 Çarşamba günü saat:21.30 sıralarında, R.D.(1955’d.lu/E) dikkatsizliği ve tedbirsizliği neticesinde evin çatısından düşmesi sonucu hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralanmıştır. Jandarma tarafından tahkikata başlanılmıştır.
TRAFİK OLAYLARI:
1.             TRAFİK KAZASI SONUCU TAKSİRLE YARALAMA
                Ferizli-Sinanoğlu Mahallesinde, 11 Eylül 2019 Çarşamba günü saat:13.00 sıralarında, İ.G.(1960’d.lu/E) yönetimindeki araç ile seyir halindeyken yola köpek çıkması nedeni ile direksiyon hâkimiyetini kaybederek yolun sağına kanala devrilmesi sonucu (1) kişi hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralanmıştır. Jandarma tarafından tahkikata başlanılmıştır.
 
2.             TRAFİK KAZASI SONUCU TAKSİRLE YARALAMA
                Taraklı-Pirler Mahallesinde, 11 Eylül 2019 Çarşamba günü saat:16.00 sıralarında, M.B.(1971’d.lu/E) yönetimindeki motosiklet ile seyir halindeyken dikkatsizliği ve tedbirsizliği nedeni ile düşmesi sonucu meydana gelen kazada (1) kişi hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralanmıştır. Jandarma tarafından tahkikata başlanılmıştır.
 
3.             TRAFİK KAZASI SONUCU TAKSİRLE YARALAMA
                Adapazarı-Mudurnu Mahallesinde, 11 Eylül 2019 Çarşamba günü saat:11.30 sıralarında, M.Ç.(1964’d.lu/E) yönetimindeki kamyon ile geriye doğru gittiği esnada dikkatsizliği ve tedbirsizliği nedeni ile arkada bulunan yaya H.K.(1951’d.lu/E) ‘ye çarpması sonucu meydana gelen kazada (1) kişi hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralanmıştır. Jandarma tarafından tahkikata başlanılmıştır.
 
                Meydana gelen (3) trafik kazası olayında (-) şahıs ölmüş, (3) şahıs yaralanmıştır.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
“MUHTARLARIMIZIN BİZİM İÇİN YERİ AYRI”
“MUHTARLARIMIZIN BİZİM İÇİN YERİ AYRI”
Sakaryaspor Başkan Adayı Uğur Akkuş Askf ziyaret etti
Sakaryaspor Başkan Adayı Uğur Akkuş Askf ziyaret etti