Başkan Yusuf Alemdar, “ Bayram Muhabbettir...

Başkan Yusuf Alemdar, “ Bayram Muhabbettir "

Serdivan Muhtarlar Derneği’nin bu yıl ilk kez yeni hizmet binasında düzenlediği bayramlaşma programı

Başkan Yusuf Alemdar, “ Bayram Muhabbettir "

Serdivan Muhtarlar Derneği’nin bu yıl ilk kez yeni hizmet binasında düzenlediği bayramlaşma programı

Başkan Yusuf Alemdar, “ Bayram Muhabbettir
05 Haziran 2019 - 02:35

Serdivanlı Muhtarlar Derneğinde Bayram Coşkusu
Serdivan Muhtarlar Derneği’nin bu yıl ilk kez yeni hizmet binasında düzenlediği bayramlaşma programında, Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar,  AK Parti Serdivan İlçe Başkanı Burak Erken, Ak Parti Serdivan eski ilçe Başkanı Osman Çelik, MHP Serdivan İlçe yönetimi, CHP Serdivan İlçe Başkanı Sabahattin Gülbaş, DP İl Başkanı İsmail Ergül, DP Serdivan İlçe Başkanı Zeki Mayasılcı, AK Parti Serdivan Gençlik Kolları Başkanı Yusuf Haldızoğlu, Serdivan mahalle muhtarları, belediye meclis üyeleri ve STK temsilcileri, Serdivan İlçe Jandarma Komutanı Nuri Çiftçi, Serdivan İlçe daire müdürleri hazır bulundu.

Ortak Noktamız Milletimize Hizmet
Belediyede düzenlenen programın ardından Serdivan Muhtarlar Derneği’nin düzenlediği bayramlaşma programına katılan Başkan Alemdar, “Serdivan’ımıza hizmet için bizlerle birlikte görev yapan,  tespit ve çözüm noktasında her zaman birlikte hareket ettiğimiz Muhtarlarımızla yeni dernek binalarında düzenlemiş oldukları bayramlaşma programında bir araya geldik. Biz muhtarlarımızı her zaman çözüm ortağı ve paydaş olarak gördük. Milletimize hizmet noktasında Onların taleplerini değerlendirmek ve imkanlarımız nispetinde süratle yerine getirmek ve destek olmak da bizim önceliklerimiz arasında. Derneğimize tahsis ettiğimiz yeni yerde muhtarlarımızla bir araya gelmek, bayramlaşmak, birlikte olmak ve bu hasletlerimizi yaşatmak bizi ziyadesiyle mutlu ediyor.  Rabbim bu birlikteliğimizi bozmasın.”

Bayram Muhabbettir
Bayramların mutlulukları paylaşmaya vesile olduğunu ifade eden Başkan Yusuf Alemdar, “Bayram Muhabbettir diyerek kıymetli muhtarlarımızla bir araya gelme, hasbihal etme fırsatı bulduk. Bu anlamlı günde bu güzel buluşmayı hazırlayan başta Dernek Başkanımız Fikret Can olmak üzere tüm muhtarlarımıza teşekkür ediyorum. Bu vesile ile bir kez daha tüm İslam Alemi’nin Ramazan Bayramı mübarek olsun.” ifadelerini kullandı.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Durmuş, Hatay’da Tasarım Beceri Atölyelerini Anlattı
Durmuş, Hatay’da Tasarım Beceri Atölyelerini Anlattı
'Hakikat' Kaligrafi sergisi beğeni kazandı
'Hakikat' Kaligrafi sergisi beğeni kazandı
meta name="p:domain_verify" content="4937207a7acb6213bc8d61a5f4726b65"/>