Bekirpaşa Turnuvasında 3. Hafta
Reklam

Bekirpaşa Turnuvasında 3. Hafta

Erenler Belediyesi Bekirpaşa Muhtarlıkları 1. Geleneksel Kaynaşma Turnuvasında 3. Hafta müsabakaları başladı.

Bekirpaşa Turnuvasında 3. Hafta

Erenler Belediyesi Bekirpaşa Muhtarlıkları 1. Geleneksel Kaynaşma Turnuvasında 3. Hafta müsabakaları başladı.

Bekirpaşa Turnuvasında 3. Hafta
30 Temmuz 2019 - 12:46

Bekirpaşa, , Çaykışla, Epçeller, Emirler, Hasanbey, Kadıköy, Kamışlı, Kozluk, Nakışlar, Pirahmetler, Sarıcalar, ve Şeyhköyü Mahallelerinde ikamet eden sporcuların forma giydiği turnuvada maçlar nefesleri kesiyor.
Hasanbey Mahallesi Futbol sahasında oynanan turnuvada 3ncü hafta maçlarında heyecan doruktaydı. Üçüncü haftanın açılış müsabakasında Çaykışla (A) takımı ile Köy İçi takımı 2-2 berabere kaldı. Köy İçi takımı 2-0 öne geçmesine rağmen Çaykışla (A) takımı beraberliği yakaladı. Gecenin diğer karşılaşmasında Bekirpaşa Takımı HasanbeyGençlikspor’u 5-1 yendi.
FOTO: Hasanbey Gençlik
FOTO: Çaykışla (A)
FOTO: Köy İçi
FOTO: Bekirpaşa
FOTO: Hasanbey’li Keskin ailesi maçları yakından takip ediyor.   
 
Çaykışla (A) : 2Köy İçi  :  2
Çaykışla (A) :İsmail Çiçek, İlker Zaimoğlu, Oğuzhan Çakır, Ömer Demirtaş, Mücahit Çakır, Cengizhan Başak, Ömer Özdemir, Sercan Alar, Ensar Arslan, İsa İge, Alihan Yıldız, Samet Veznedar, Oktay Gündoğdu, Özkan Karalı
Antrenör: Coşkun Güngör
Köy İçi:Çağrı Özkocacık, Samet Sağlam, Raşit Altıparmak, Mithat Tekirdağlı, Selami Gürsoy, Sefa Acar, M.Emir Torun, Emir Tümen, Sertaç Diker, Gürkan Adım, Yunus Emre İnan, Mithat Kayma, Murat İnan, Olgun Köse, Asaf Acar
Antrenör:Muharrem Torun
Goller:Sefa Acar,  Murat İnan (Köy İçi ) , Cengizhan Başak, Ömer Özdemir (Çaykışla (A))
 
Bekirpaşa : 5Hasanbey : 1
Bekipaşa : Sinan Korkmaz, Yavuz Adıyaman, Barış Çakıcı, Selçuk Aktop ,Mert İrger, Mertcan Durali, Oğuz Adıyaman, Ethem Adıgüzel, Yasin Bozkurt, İsmail Sakarya,  İsmail Çelikkanat,   Furkan Korkmaz, A.Faruk Acar, Musa Kavlak
Antrenör:Melih Karaman
Hasanbey: Furkan Dinç, Hayati Karaman, Hakan Öngel, Soner Öngel, Erdem Keskin, İbrahim Öngel, Ömer Güvercin, Samet Gündoğan, Resul Özbalkan, Mehmet Ekercan, Seyfi Duru, Fatih Dinç, Serdar Kaya, Melih Dinç
Antrenör:Nihat Öztürk
Goller :MertcanDurali (2), Mert İrger, Ethem Adıgüzel,  Yasin Bozkurt (Bekirpaşa), Ömer Güvercin (Hasanbey)
 
TURNUVA FİKSTÜRÜ
4.HAFTANIN MAÇLARI                                                 
Köyiçi BAY              
1.8.2019          21.00-22.00    Pirahmetler     Çaykışla A                 
1.8.2019          22.30-23.30    Kamışlı           Nakışlar                     
2.8.2019          21.00-22.00    Kozluk            Bekirpaşa                   
2.8.2019          22.30-23.30    Hasanbey        Çaykışla B                                        
5.HAFTANIN MAÇLARI                                                 
Nakışlar          BAY              
5.8.2019          21.00-22.00    Bekirpaşa        Kamışlı                      
5.8.2019          22.30-23.30    Çaykışla B      Kozluk                       
6.8.2019          21.00-22.00    Çaykışla A      Hasanbey                   
6.8.2019          22.30-23.30    Köyiçi Pirahmetler                
6.HAFTANIN MAÇLARI                                                 
Pirahmetler BAY                  
8.8.2019          21.00-22.00    Kamışlı           Çaykışla B                 
8.8.2019          22.30-23.30    Kozluk            Çaykışla A                 
9.8.2019          21.00-22.00    Hasanbey        Köyiçi            
9.8.2019          22.30-23.30    Nakışlar          Bekirpaşa                   
7.HAFTANIN MAÇLARI                                                 
Bekirpaşa        BAY              
19.8.2019        21.00-22.00    Köyiçi Kozluk                       
19.8.2019        22.30-23.30    Çaykışla A      Kamışlı                      
20.8.2019        21.00-22.00    Çaykışla B      Nakışlar                     
20.8.2019        22.30-23.30    Pirahmet         Hasanbey                   
8.HAFTANIN MAÇLARI                                                 
Hasanbey        BAY              
22.8.2019        21.00-22.00    Bekirpaşa        Çaykışla B                 
22.8.2019        22.30-23.30    Kamışlı           Köyiçi            
23.8.2019        21.00-22.00    Nakışlar          Çaykışla A                 
23.8.2019        22.30-23.30    Kozluk            Pirahmet                    
                                              
9.HAFTANIN MAÇLARI                                                 
                        Çaykışla B      BAY              
26.8.2019        21.00-22.00    Çaykışla A      Bekirpaşa                   
26.8.2019        22.30-23.30    Köyiçi Nakışlar                     
27.8.2019        21.00-22.00    Pirahmet         Kamışlı                      
27.8.2019        22.30-23.30    Hasanbey        Kozluk                       
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
BEYKÖY BELEDİYESİ’NDE TOPLU SÖZLEŞME İMZALANDI
BEYKÖY BELEDİYESİ’NDE TOPLU SÖZLEŞME İMZALANDI
Çırak Öğrenciler 2 Şubat’ta Almanya’ya gidecek
Çırak Öğrenciler 2 Şubat’ta Almanya’ya gidecek