EŞİNDEN VE ÇOCUKLARINDAN DUYGULANDIRAN JEST

EŞİNDEN VE ÇOCUKLARINDAN DUYGULANDIRAN JEST

Efe Medyanın sevilen genç editörlerinden Efekan’dan babası FETİ Öztaş’a duygulandıran doğum günü sürprizi

EŞİNDEN VE ÇOCUKLARINDAN DUYGULANDIRAN JEST

Efe Medyanın sevilen genç editörlerinden Efekan’dan babası FETİ Öztaş’a duygulandıran doğum günü sürprizi

EŞİNDEN VE ÇOCUKLARINDAN DUYGULANDIRAN JEST
12 Mayıs 2020 - 14:51

Efe Medya’da sayfa editörlüğü ile Sakarya Efsane Taekwondo Spor Kulübü’nün basın danışmanlığını yapan Efekan Öztaş, annesi, ablaları ve eniştesiyle birlikte, babası Feti Öztaş’a 53’ncü doğum günü sürprizi yaptılar.


Efekan Öztaş yaptığı açıklamada; “ Babam, benim bu dünyada en sevdiğim iki varlıktan birisi. Her zaman arkamda olan babam iyi varsın ve iyi ki benim babamsın. Bugün annem, Antalya ve Manisa’dan gelen ablalarım, eniştem ve yeğenlerimle birlikte babamın 53’ncü yaşını hep birlikte kutluyoruz. Allah babımıza sağlıklı uzun ömürler nasip etsin inşallah” dedi.

Feti Öztaş’ın eşi Ayşe Öztaş  ise, “ Eşim ile birlikte 36 yıllık evliliğimiz içinde çok güzel günlerimiz oldu.  Bugün oğlum Efekan, kızlarım Hande ve Deniz, damatlarım Samet ve Mustafa ve  birbirinden güzel dört torunumla birlikte bu güzel günü ailece kutluyoruz. İnşallah sağlıkla hep birlikte daha nice güzel yaş günleri kutlarız” diyerek duygularını dile getirdi.

Bir süre önce Manisa’dan Adapazarı’na gelen Hande Gözmen ise  “ Babam, bugün senin 53’ncü yaş gününü ailece kutlamanın mutluluğunu yaşıyorum. Hep birlikte nice güzel yıllara… Doğum günün kutlu olsun ” dedi. 

Antalya’da yaşayan Deniz Hanedar babası için “ Doğum günün kutlu olsun canım babam. Sen ve annem bizim her şeyimizsiniz. Nice güzel yılların olsun, güzel babam” dedi

Adapazarı’nda 11 Mayıs 1967 yılında dünyaya gelen, en son Sakarya Üniversitesi kantin işletmeciliği yaparken geçtiğimiz yıl emekliye ayrılan 3 çocuk babası Feti Öztaş, ailesinin kendisi için hazırladığı doğum günü kutlaması için  ” Bugün eşim, çocuklarım ve torunlarımla birlikte 53’ncü yaşımda birlikte olmanın mutluluğunu yaşıyorum.  Bana bu özel günü tertip edip beni duygulandıran başta oğlum Efekan olmak üzere eşim Ayşe Hanım’a, kızlarım Hande ve Deniz’e ve damatlarım Samet ve Mustafa oğluma ayrı ayrı teşekkür ederim. Sıkıntılı bir zamandan geçtiğimiz, evlere adeta hapsolduğumuz bu günlerde böyle güzel bir sürprizin yapılması beni çok mutlu etti ve aynı zamanda da çok duygulandırdı. İyi ki varsınız çocuklarım. Benim bu özel günümü unutmayıp kutlayan eşim ve kızlarımın da anneler günü kutlu olsun.” dedi.

Bizler de Efe Medya Ailesi olarak Feti Öztaş Bey’in doğum gününü kutlar, Öztaş Ailesine  sağlık ve mutlulukla geçirecekleri nice güzel yıllar dileriz.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
SON BAŞVURU TARİHİ 12 MART
SON BAŞVURU TARİHİ 12 MART
ŞEHİDİMİZİ ANIYORUZ
ŞEHİDİMİZİ ANIYORUZ