Gazi Metal 31. nci Sakarya Olgunlar Futbol...

Gazi Metal 31. nci Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası 24. ncü Akşam Maçları

Gürtırspor: 5-İnci Mutfak: 5

Gazi Metal 31. nci Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası 24. ncü Akşam Maçları

Gürtırspor: 5-İnci Mutfak: 5

Gazi Metal 31. nci Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası 24. ncü Akşam Maçları
10 Temmuz 2019 - 23:48

Hakem: Muhammet Kantaroğlu
Gürtırspor: Şenol Eroğlu, Mahmut Özcan, Bilal Kaya, Coşkun Güngör, Sadettin Ürkmez, Oğuz Çalışkan, Osman Uysal
Antrenör: Salih Çalışkan
İnci Mutfak: Ferhat Duman, Turgay Akyüz, Servet Duman, Ünsal Dağhan, Hasan Çatan, Selim Karabaş, Nail Dağhan, Yasin Çatalbaş, Ferit Aktaş, Adem Emir
Antrenör: Serkan Sayel
Goller: Dk.8-34 Oğuz Çalışkan, Dk.9-13 Coşkun Güngör, Dk.16 Osman Uysal (Gürtırspor), Dk.15-23 Adem Emir, Dk.39-42 (Pen) Servet Duman, Dk.49 Ferit Aktaş (İnci Mutfak)
Sarı Kart: Dk.22 Osman Uysal (Gürtırspor)
---
         Ferizli Gücü: 3-Ankara Ofis Yem&KuyudibiSavaşspor: 4
Hakem: Süleyman Hilmi Metin
Ferizli Gücü: Ferit Ayata, Mürvet Tetik, Metin Surmaz, Bayram Kargün, Volkan Bakan, Fatih Akgün, Cemil Gümüş
Antrenör: Burhan Şahin
Ankara Ofis Yem&KuyudibiSavaşspor: Burak Akçay, Turgay Yitiz, Halil Tekye, Ferdi Tüfekçi, Kemal Yazıcı, Nazım Onur Hoşoğlu, Suat Güz, Abdullah Kestane, Selçuk Yıldız, Yusuf Ali Çiftçi
Antrenör: Yıldırım Çelik
Goller: Dk.7 Cemil Gümüş, Dk.30-34 Fatih Akgün (Ferizli Gücü), Dk.14 Pen.)-42 Selçuk Yıldız, Dk.17-50+1 Suat Güz (Ankara Ofis Yem&KuyudibiSavaşspor)
Sarı Kartlar: Dk.44 Metin Surmaz, Dk.49 Bayram Kargün (Ferizli Gücü)
---
         Topçuoğlu Koltuk: 4-Eser Okulu Bahçıvanspor: 6
Hakem: Engin Bıçak 
Topçuoğlu Koltuk: Engin Bostancı, Şafak Topçuoğlu, Hayri Vatansever, Hasan Şahin, Yusuf Öden, Beyti Aydın, İbrahim Çolak, İsmail Topçuoğlu, Tuna Koçoğlu
Antrenör: Hilmi Kısa
Eser Okulu Bahçıvanspor: Cihan Şeybak, Dursun Akgöl, Önder Batmacı, İlker Hızal, Volkan Yava, Cemalettin Parlak, Şenol Karatay, Süleyman Duraklar, Cemil Özdin
Antrenör: Kadir Kocacık
Goller: Dk.5 (Pen.)-40-45 Şenol Karatay, Dk.20 Volkan Yava, Dk.37-39 Süleyman Duraklar (Eser Okulu Bahçıvanspor), Dk.15 Tuna Koçoğlu, Dk.23 İsmail Topçuoğlu, Dk.43 Hasan Şahin, Dk.50+2 (Pen.) Şafak Topçuoğlu (Topçuoğlu Koltuk)
Sarı Kartlar: Dk.19 İlker Hızal, Dk.29 Cemalettin Parlak, Dk.42 Şenol Karatay (Eser Okulu Bahçıvanspor), Dk.42 Hasan Şahin (Topçuoğlu Koltuk)
---
Eriş Yem: 3-Ada Lider: 11
Hakem: Cem Harman
Eriş Yem: Mustafa Göklüoğlu, Öztürk Kılınç, Mümin Akman, Selman Korkmaz, Abdullah İleli, Adem Demirci
Antrenör: Ahmet Pırıldar
Ada Lider: Cem Duyak, Kerim Ekşi, Murat Tarkan, Mustafa Yıldırım, Osman Atalay, Muhammet Kartal, Selçuk Delikara
Antrenör: Orhan Atalay
Goller: Dk.8-34-37 Muhammet Kartal, Dk.14-24 Selçuk Delikara, Dk.26-28 Kerim Ekşi, Dk.30-32-35-36 Osman Atalay (Ada Lider), Dk.16 Öztürk Kılınç, Dk.13 Adem Demirci, Dk.20 Selman Korkmaz (Eriş Yem)
---
NOT: Bu sonuçlarla birlikte Genç Olgunlar Kategorisinde çeyrek final niteliğindeki ikinci tura yükselen en iyi ilk ikiler ve 5 grubun en iyi iki tane üçüncüsü aşağıdaki gibidir. (Puan usulü oynanacak olan çeyrek finalin ardından Kırmızı ve Beyaz Grubun ilk ikileri yarı finale yükselecektir.)
         KIRMIZI GRUP
1-A Grubu 1ncisi: Çemsan A.Ş.
2-C Grubu 1ncisi: İzrek Automotive Labels
3-B Grubu 2ncisi: Kılıçoğlu Otomotiv
4-D Grubu 2ncisi: Sakarya Efe Tur
5-E Grubu 2ncisi: Ferkas Mühendislik
6-En iyi 1nci üçüncü takım: Bes Aydınlar yapı
---
         BEYAZ GRUP
1-B Grubu 1ncisi: Eser Okulu Bahçıvanspor
2-D Grubu 1ncisi: Ada Eser Yapı
3-E Grubu 1ncisi: Murat Eğitim Sakarya
4-A Grubu 2ncisi: Çiftçi Kardeşler
5-C Grubu 2ncisi: İnci Mutfak
6-En iyi 2nci üçüncü takım: Sivişoğlu Yapı
NOT: Genç Olgunlar Kategorisinde ikinci tur
---
GAZİ METAL 31NCİ SAKARYA OLGUNLAR FUTBOL TURNUVASI PROGRAMI
         11 Temmuz 2019 Perşembe
Saat 19.30 Çiftçi Kardeşler-Delta Teknik (Genç Olgunlar Kategorisi)
Saat 20.30 Bayrak Ağaç-Kaya Ahşap&Türk Yapı (Genç Olgunlar Kategorisi)
Saat 21.30 Kaçmazlar Dişli Sanayi Ada Üçel-Kılıçoğlu Otomotiv (Genç Olgunlar Kategorisi)
Saat 22.30 Gün İnşaat-Gürdal Turizm (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)
         12 Temmuz 2019 Cuma
Saat 19.30 Cumhur Çelik-Yılmazlar İnşaat (Olgunlar Kategorisi)
Saat 20.30 Kebapçı Bey-Sakarya Masterlar Derneği (Olgunlar Kategorisi)
Saat 21.30 Akyazı Konak İnşaat-Uzman Kimya (Olgunlar Kategorisi)
Saat 22.30 Milli Eğitim-Kampüs Halı Yıkama&Yıldız Yapı (Olgunlar Kategorisi)
Saat 23.30 STA Spor Kompleksi-Sakarya Bahçeşehir Koleji (Olgunlar Kategorisi)
         13 Temmuz 2019 Cumartesi (Genç Olgunlar Çeyrek Final)
Saat 19.30Çemsan A.Ş.-İzrek Automotive Labels
Saat 20.30 Kılıçoğlu Otomotiv-Sakarya Efe Tur
Saat 21.30 Ferkas Mühendislik-Bes Aydınlar Yapı
Saat 22.30 Eser Okulu Bahçıvanspor-Ada Eser Yapı
Saat 23.30 Murat Eğitim Sakarya-Çiftçi Kardeşler
         14 Temmuz 2019 Pazar
Saat 20.00 Akyazıspor&Çetinkaya Market-Deniz Fren&Bosna Pırıldar Market (Tecrübeli Olgunlar)
Saat 21.00 Beşkardeşler Mobilya-Marmara İnan İzolasyon (Tecrübeli Olgunlar)
Saat 22.00 Yıldız Yemek-Gürdal Turizm (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)
Saat 23.00 Remax Hür-Gün İnşaat (Tecrübeli Olgular Kategorisi)
         15 Temmuz 2019 Pazartesi
Saat 19.30 Akyazı Konak İnşaat-Kebapçı Bey (Olgunlar Kategorisi)
Saat 20.30 Sakarya Masterlar Derneği-Cumhur Çelik (Olgunlar Kategorisi)
Saat 21.30 STA Spor Kompleksi-Kampüs Halı Yıkama&Yıldız Yapı (Olgunlar Kategorisi)
Saat 22.30 Sakarya Bahçeşehir Koleji-Yılmazlar İnşaat (Olgunlar Kategorisi)
Saat 23.30 Milli Eğitim-Uzman Kimya (Olgunlar Kategorisi)
         16 Temmuz 2019 Salı (Genç Olgunlar Çeyrek Final)
Saat 19.30 İnci Mutfak-Sivişoğlu Yapı
Saat 20.30 İzrek Automotive Labels-Ferkas Mühendislik
Saat 21.30 Eser Okulu Bahçıvanspor-Çiftçi Kardeşler
Saat 22.30 Kılıçoğlu Otomotiv-Bes Aydınlar Yapı
Saat 23.30 Çemsan A.Ş.-Sakarya Efe Tur

YORUMLAR

  • 0 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Vali Nayir Fabrika Ziyaretlerine Devam Ediyor
Vali Nayir Fabrika Ziyaretlerine Devam Ediyor
Dava Adamı Aliya İzzetbegoviç
Dava Adamı Aliya İzzetbegoviç
meta name="p:domain_verify" content="4937207a7acb6213bc8d61a5f4726b65"/>