Hakem: Ömer Faruk Kılıç
Cumhur Çelik: Adem Çolak, Ergün Cumhur, Fatih Altay, Engin Vatan, Kazım Kamışoğlu, Hakan Sezvan, Ersin Arslan, Abdullah Doğan, Salih Baş, Mehmet Emin Dertli, Sezgin Cumhur
Antrenör: Ayhan Çokiçli
Yılmazlar İnşat: Savaş Tan, Kadir Gül, Ali Nalçacı, Mustafa Hikmet, Özcan Bulut, Sadettin Dağlı, Sadullah Yılmaz, Ayhan Muşmuloğlu, Fahrettin Berk, Mustafa Yavuz, Osman Berk
Antrenör: Celal Çevik
Goller: Dk.6-50+2 Ayhan Muşmuloğlu, Dk.17 Fahrettin Berk, Dk.35 Sadettin Dağlı (Yılmazlar İnşaat), Dk.33 Abdullah Doğan, Dk.47 Sezgin Cumhur (Cumhur Çelik)
Sarı Kartlar: Dk.17 Sezgin Cumhur, Dk.23 Ergün Cumhur, Dk.41 Hakan Sezvan (Cumhur Çelik), Dk.24 Sadullah Yılmaz, Dk.48 Sadettin Dağlı (Yılmazlar İnşaat)
---
Kebapçı Bey: 2-Sakarya Masterlar Derneği: 9
Hakem: Sunay Bayar
Kebapçı Bey: Bahattin Çakar, Zafer Başkurt, Tarık Aladağ, Faysal Aktaş, Ercan Kaçar, Resul Güzelalp, Murat Can, Çetin Serter, Ergün Özgör
Antrenör: Resul Güzelalp
Sakarya Masterlar Derneği: Şaban Çolak, Mehmet Demir, Vedat Tapan, Mustafa Çabuk, Halil Karaaslan, Yasin Çelik, Erol Çiçek, Erkan Sezgin, Caner Bedir, Murat Balaban, Aytekin Kebelioğlu
Antrenör: Serkan Gidici
Goller: Dk.8-9-13-34-43 Yasin Çelik, Dk.21-32 Erkan Sezgin, Dk.41 Erol Çiçek, Dk.47 Halil Karaaslan (Sakarya Masterlar Derneği), Dk.22 Faysal Aktaş, Dk.33 Çetin Serter (Kebapçı Bey)
---
Akyazı Konak İnşaat: 1-Uzman Kimya: 2
Hakem: Bahadır İleri
Akyazı Konak İnşaat: Mesut Özkan, Adil Yazıcı, Nadir Orsavaş, Recep Koşar, Güngör Açıkgöz, Hasan Öztürk, Tuncay Budakin, Berat Ferik, Ali Uzuner
Antrenör: Hasan Sabri Yılmaz
Uzman Kimya: Necmi Baltaoğlu, Özcan Tanıl, Yasin Yılmaz, Yasin Usta, Ahmet Polat, Şenol Kargün, Soner Neliker, Volkan Şahinkol, Sinan Özalp, Birol Yavuz
Antrenör: Namık Kemal Yılmaz
Goller: Dk.23 Yasin Yılmaz, Dk.32 Soner Neliker (Uzman Kimya), Dk.33 Tuncay Budakin (Akyazı Konak İnşaat)
Sarı Kartlar: Dk.12 Şenol Kargün, Dk.25 Birol Yavuz, Dk.50+4 Soner Neliker (Uzman Kimya), Dk.18 Adil Yazıcı (Akyazı Konak İnşaat)
---
Milli Eğitim: 3-Kampüs Halı Yıkama&Yıldız Yapı: 8
Hakem: Hamza Seyyar
Milli Eğitim: Güngör İçer Kemal Güven, Engin Yılmaz, Özgür Yusufreisoğlu, Atilla Çolak, Koray Hoşbay, İbrahim Demirtaş, Recep Karamehmet
Antrenör: İlhan Muslu
Kampüs Halı Yıkama&Yıldız Yapı: Süleyman Yetim, İdris Kaymak, Metin Öztürk, Haluk Ürkmez, Çetin Tunçat, Soner Çalışkan, Ahmet Kurt, Selahattin Arslan, Musa Avcı, Serkan Kunduz, Akan Mıhçı
Antrenör: Erdem Baykan
Goller: Dk.8 Selahattin Arslan, Dk.23-33 Akan Mıhçı, Dk.38-39-48 Ahmet Kurt, Dk.31 Serkan Kunduz, Dk.49 Soner Çalışkan (Kampüs Halı Yıkama&Yıldız Yapı), Dk.20 (Pen.)-45 Özgür Yusufreisoğlu, Dk.50 Recep Karamehmet (Milli Eğitim)
Sarı Kart: Dk.40 Kemal Güven (Milli Eğitim)
---
STA Spor Kompleksi: 2-Sakarya Bahçeşehir Koleji: 6
Hakem: Hakan Can Yılmaz
STA Spor Kompleksi: Önder Gökdemir, Eser Balaban, Hasan Türler, Engin Ünlü, Ergün Demir, Emre Kökten Saylan, Engin Akyıldız, İlker Doğan, Koray Avcı, Erhan Baylan, Nedim Çalman
Antrenör: Özer Yüksel
Sakarya Bahçeşehir Koleji: Ramazan Özdamar, Cengiz Furuncu, Hasan Öztürk, Yüksel Gümüş, Engin Esmer, Mehmet Zafer Akbaş, Ümit Serter Keskin, Faruk Sarman
Antrenör: Mehmet Ali Çalışkan
Goller: Dk.5-32 Faruk Sarman, Dk.17-24-48 Hasan Öztürk, Dk.30 Ümit Serter Keskin (Sakarya Bahçeşehir Koleji), Dk.14 Emre Kökten Saylan, Dk.45 Ergün Demir (STA Spor Kompleksi)
---
GAZİ METAL 31NCİ SAKARYA OLGUNLAR FUTBOL TURNUVASI PROGRAMI
13 Temmuz 2019 Cumartesi (Genç Olgunlar Çeyrek Final)
Saat 19.30Çemsan A.Ş.-İzrek Automotive Labels
Saat 20.30 Kılıçoğlu Otomotiv-Sakarya Efe Tur
Saat 21.30 Ferkas Mühendislik-Bes Aydınlar Yapı
Saat 22.30 Eser Okulu Bahçıvanspor-Ada Eser Yapı
Saat 23.30 Murat Eğitim Sakarya-Çiftçi Kardeşler
14 Temmuz 2019 Pazar
Saat 20.00 Akyazıspor&Çetinkaya Market-Deniz Fren&Bosna Pırıldar Market (Tecrübeli Olgunlar)
Saat 21.00 Beşkardeşler Mobilya-Marmara İnan İzolasyon (Tecrübeli Olgunlar)
Saat 22.00 Yıldız Yemek-Gürdal Turizm (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)
Saat 23.00 Remax Hür-Gün İnşaat (Tecrübeli Olgular Kategorisi)
15 Temmuz 2019 Pazartesi
Saat 19.30 Akyazı Konak İnşaat-Kebapçı Bey (Olgunlar Kategorisi)
Saat 20.30 Sakarya Masterlar Derneği-Cumhur Çelik (Olgunlar Kategorisi)
Saat 21.30 STA Spor Kompleksi-Kampüs Halı Yıkama&Yıldız Yapı (Olgunlar Kategorisi)
Saat 22.30 Sakarya Bahçeşehir Koleji-Yılmazlar İnşaat (Olgunlar Kategorisi)
Saat 23.30 Milli Eğitim-Uzman Kimya (Olgunlar Kategorisi)
16 Temmuz 2019 Salı (Genç Olgunlar Çeyrek Final)
Saat 19.30 İnci Mutfak-Sivişoğlu Yapı
Saat 20.30 İzrek Automotive Labels-Bes Aydınlar Yapı
Saat 21.30 Eser Okulu Bahçıvanspor-Çiftçi Kardeşler
Saat 22.30 Kılıçoğlu Otomotiv-Ferkas Mühendislik
Saat 23.30 Çemsan A.Ş.-Sakarya Efe Tur
17 Temmuz 2019 Çarşamba
Saat 20.00 Deniz Fren&Bosna Pırıldar Market-Gün İnşaat (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)
Saat 21.00 Remax Hür-Yıldız Yemek (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)
Saat 22.00 Gürdal Turizm-Beşkardeşler Mobilya (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)
Saat 23.00 Akyazıspor&Çetinkaya Market-Marmara İnan İzolasyon (Tecrübeli Olgunlar)
18 Temmuz 2019 Perşembe
Saat 19.30 Cumhur Çelik-Sakarya Bahçeşehir Koleji (Olgunlar Kategorisi)
Saat 20.30 Uzman Kimya-STA Spor Kompleksi (Olgunlar Kategorisi)
Saat 21.30 Milli Eğitim-Kebapçı Bey (Olgunlar Kategorisi)
Saat 22.30 Akyazı Konak İnşaat-Sakarya Masterlar Derneği (Olgunlar Kategorisi)
Saat 23.30 Kampüs Halı Yıkama&Yıldız Yapı-Yılmazlar İnşaat (Olgunlar Kategorisi)
19 Temmuz 2019 Cuma (Genç Olgunlar Çeyrek Final)
Saat 19.30 Sakarya Efe Tur-Ferkas Mühendislik
Saat 20.30 Ada Eser Yapı-Sivişoğlu Yapı
Saat 21.30 Murat Eğitim Sakarya-İnci Mutfak
Saat 22.30 Çemsan A.Ş.-Bes Aydınlar Yapı
Saat 23.30 İzrek Automotive Labels-Kılıçoğlu Otomotiv
20 Temmuz 2019 Cumartesi
Saat 20.00 Beşkardeşler Mobilya-Remax Hür (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)
Saat 21.00 Deniz Fren&Bosna Pırıldar Market-Yıldız Yemek (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)
Saat 22.00 Akyazıspor&Çetinkaya Market-Gün İnşaat (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)
Saat 23.00 Gürdal Turizm-Marmara İnan İzolasyon (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)
Cumhur Çelik: Adem Çolak, Ergün Cumhur, Fatih Altay, Engin Vatan, Kazım Kamışoğlu, Hakan Sezvan, Ersin Arslan, Abdullah Doğan, Salih Baş, Mehmet Emin Dertli, Sezgin Cumhur
Antrenör: Ayhan Çokiçli
Yılmazlar İnşat: Savaş Tan, Kadir Gül, Ali Nalçacı, Mustafa Hikmet, Özcan Bulut, Sadettin Dağlı, Sadullah Yılmaz, Ayhan Muşmuloğlu, Fahrettin Berk, Mustafa Yavuz, Osman Berk
Antrenör: Celal Çevik
Goller: Dk.6-50+2 Ayhan Muşmuloğlu, Dk.17 Fahrettin Berk, Dk.35 Sadettin Dağlı (Yılmazlar İnşaat), Dk.33 Abdullah Doğan, Dk.47 Sezgin Cumhur (Cumhur Çelik)
Sarı Kartlar: Dk.17 Sezgin Cumhur, Dk.23 Ergün Cumhur, Dk.41 Hakan Sezvan (Cumhur Çelik), Dk.24 Sadullah Yılmaz, Dk.48 Sadettin Dağlı (Yılmazlar İnşaat)
---
Kebapçı Bey: 2-Sakarya Masterlar Derneği: 9
Hakem: Sunay Bayar
Kebapçı Bey: Bahattin Çakar, Zafer Başkurt, Tarık Aladağ, Faysal Aktaş, Ercan Kaçar, Resul Güzelalp, Murat Can, Çetin Serter, Ergün Özgör
Antrenör: Resul Güzelalp
Sakarya Masterlar Derneği: Şaban Çolak, Mehmet Demir, Vedat Tapan, Mustafa Çabuk, Halil Karaaslan, Yasin Çelik, Erol Çiçek, Erkan Sezgin, Caner Bedir, Murat Balaban, Aytekin Kebelioğlu
Antrenör: Serkan Gidici
Goller: Dk.8-9-13-34-43 Yasin Çelik, Dk.21-32 Erkan Sezgin, Dk.41 Erol Çiçek, Dk.47 Halil Karaaslan (Sakarya Masterlar Derneği), Dk.22 Faysal Aktaş, Dk.33 Çetin Serter (Kebapçı Bey)
---
Akyazı Konak İnşaat: 1-Uzman Kimya: 2
Hakem: Bahadır İleri
Akyazı Konak İnşaat: Mesut Özkan, Adil Yazıcı, Nadir Orsavaş, Recep Koşar, Güngör Açıkgöz, Hasan Öztürk, Tuncay Budakin, Berat Ferik, Ali Uzuner
Antrenör: Hasan Sabri Yılmaz
Uzman Kimya: Necmi Baltaoğlu, Özcan Tanıl, Yasin Yılmaz, Yasin Usta, Ahmet Polat, Şenol Kargün, Soner Neliker, Volkan Şahinkol, Sinan Özalp, Birol Yavuz
Antrenör: Namık Kemal Yılmaz
Goller: Dk.23 Yasin Yılmaz, Dk.32 Soner Neliker (Uzman Kimya), Dk.33 Tuncay Budakin (Akyazı Konak İnşaat)
Sarı Kartlar: Dk.12 Şenol Kargün, Dk.25 Birol Yavuz, Dk.50+4 Soner Neliker (Uzman Kimya), Dk.18 Adil Yazıcı (Akyazı Konak İnşaat)
---
Milli Eğitim: 3-Kampüs Halı Yıkama&Yıldız Yapı: 8
Hakem: Hamza Seyyar
Milli Eğitim: Güngör İçer Kemal Güven, Engin Yılmaz, Özgür Yusufreisoğlu, Atilla Çolak, Koray Hoşbay, İbrahim Demirtaş, Recep Karamehmet
Antrenör: İlhan Muslu
Kampüs Halı Yıkama&Yıldız Yapı: Süleyman Yetim, İdris Kaymak, Metin Öztürk, Haluk Ürkmez, Çetin Tunçat, Soner Çalışkan, Ahmet Kurt, Selahattin Arslan, Musa Avcı, Serkan Kunduz, Akan Mıhçı
Antrenör: Erdem Baykan
Goller: Dk.8 Selahattin Arslan, Dk.23-33 Akan Mıhçı, Dk.38-39-48 Ahmet Kurt, Dk.31 Serkan Kunduz, Dk.49 Soner Çalışkan (Kampüs Halı Yıkama&Yıldız Yapı), Dk.20 (Pen.)-45 Özgür Yusufreisoğlu, Dk.50 Recep Karamehmet (Milli Eğitim)
Sarı Kart: Dk.40 Kemal Güven (Milli Eğitim)
---
STA Spor Kompleksi: 2-Sakarya Bahçeşehir Koleji: 6
Hakem: Hakan Can Yılmaz
STA Spor Kompleksi: Önder Gökdemir, Eser Balaban, Hasan Türler, Engin Ünlü, Ergün Demir, Emre Kökten Saylan, Engin Akyıldız, İlker Doğan, Koray Avcı, Erhan Baylan, Nedim Çalman
Antrenör: Özer Yüksel
Sakarya Bahçeşehir Koleji: Ramazan Özdamar, Cengiz Furuncu, Hasan Öztürk, Yüksel Gümüş, Engin Esmer, Mehmet Zafer Akbaş, Ümit Serter Keskin, Faruk Sarman
Antrenör: Mehmet Ali Çalışkan
Goller: Dk.5-32 Faruk Sarman, Dk.17-24-48 Hasan Öztürk, Dk.30 Ümit Serter Keskin (Sakarya Bahçeşehir Koleji), Dk.14 Emre Kökten Saylan, Dk.45 Ergün Demir (STA Spor Kompleksi)
---
GAZİ METAL 31NCİ SAKARYA OLGUNLAR FUTBOL TURNUVASI PROGRAMI
13 Temmuz 2019 Cumartesi (Genç Olgunlar Çeyrek Final)
Saat 19.30Çemsan A.Ş.-İzrek Automotive Labels
Saat 20.30 Kılıçoğlu Otomotiv-Sakarya Efe Tur
Saat 21.30 Ferkas Mühendislik-Bes Aydınlar Yapı
Saat 22.30 Eser Okulu Bahçıvanspor-Ada Eser Yapı
Saat 23.30 Murat Eğitim Sakarya-Çiftçi Kardeşler
14 Temmuz 2019 Pazar
Saat 20.00 Akyazıspor&Çetinkaya Market-Deniz Fren&Bosna Pırıldar Market (Tecrübeli Olgunlar)
Saat 21.00 Beşkardeşler Mobilya-Marmara İnan İzolasyon (Tecrübeli Olgunlar)
Saat 22.00 Yıldız Yemek-Gürdal Turizm (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)
Saat 23.00 Remax Hür-Gün İnşaat (Tecrübeli Olgular Kategorisi)
15 Temmuz 2019 Pazartesi
Saat 19.30 Akyazı Konak İnşaat-Kebapçı Bey (Olgunlar Kategorisi)
Saat 20.30 Sakarya Masterlar Derneği-Cumhur Çelik (Olgunlar Kategorisi)
Saat 21.30 STA Spor Kompleksi-Kampüs Halı Yıkama&Yıldız Yapı (Olgunlar Kategorisi)
Saat 22.30 Sakarya Bahçeşehir Koleji-Yılmazlar İnşaat (Olgunlar Kategorisi)
Saat 23.30 Milli Eğitim-Uzman Kimya (Olgunlar Kategorisi)
16 Temmuz 2019 Salı (Genç Olgunlar Çeyrek Final)
Saat 19.30 İnci Mutfak-Sivişoğlu Yapı
Saat 20.30 İzrek Automotive Labels-Bes Aydınlar Yapı
Saat 21.30 Eser Okulu Bahçıvanspor-Çiftçi Kardeşler
Saat 22.30 Kılıçoğlu Otomotiv-Ferkas Mühendislik
Saat 23.30 Çemsan A.Ş.-Sakarya Efe Tur
17 Temmuz 2019 Çarşamba
Saat 20.00 Deniz Fren&Bosna Pırıldar Market-Gün İnşaat (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)
Saat 21.00 Remax Hür-Yıldız Yemek (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)
Saat 22.00 Gürdal Turizm-Beşkardeşler Mobilya (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)
Saat 23.00 Akyazıspor&Çetinkaya Market-Marmara İnan İzolasyon (Tecrübeli Olgunlar)
18 Temmuz 2019 Perşembe
Saat 19.30 Cumhur Çelik-Sakarya Bahçeşehir Koleji (Olgunlar Kategorisi)
Saat 20.30 Uzman Kimya-STA Spor Kompleksi (Olgunlar Kategorisi)
Saat 21.30 Milli Eğitim-Kebapçı Bey (Olgunlar Kategorisi)
Saat 22.30 Akyazı Konak İnşaat-Sakarya Masterlar Derneği (Olgunlar Kategorisi)
Saat 23.30 Kampüs Halı Yıkama&Yıldız Yapı-Yılmazlar İnşaat (Olgunlar Kategorisi)
19 Temmuz 2019 Cuma (Genç Olgunlar Çeyrek Final)
Saat 19.30 Sakarya Efe Tur-Ferkas Mühendislik
Saat 20.30 Ada Eser Yapı-Sivişoğlu Yapı
Saat 21.30 Murat Eğitim Sakarya-İnci Mutfak
Saat 22.30 Çemsan A.Ş.-Bes Aydınlar Yapı
Saat 23.30 İzrek Automotive Labels-Kılıçoğlu Otomotiv
20 Temmuz 2019 Cumartesi
Saat 20.00 Beşkardeşler Mobilya-Remax Hür (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)
Saat 21.00 Deniz Fren&Bosna Pırıldar Market-Yıldız Yemek (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)
Saat 22.00 Akyazıspor&Çetinkaya Market-Gün İnşaat (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)
Saat 23.00 Gürdal Turizm-Marmara İnan İzolasyon (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)