Gazi Metal 31.nci Sakarya Olgunlar Futbol...

Gazi Metal 31.nci Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası 30.ncu Akşam Maçları

İnci Mutfak: 1-Sivişoğlu Yapı: 1

Gazi Metal 31.nci Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası 30.ncu Akşam Maçları

İnci Mutfak: 1-Sivişoğlu Yapı: 1

Gazi Metal 31.nci Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası 30.ncu Akşam Maçları
17 Temmuz 2019 - 08:21

Hakem: Engin Bıçak
İnci Mutfak: Ferhat Duman, Turgay Akyüz, Ramazan Kurtuldu, Servet Duman, Ünsal Dağhan, Hasan Çatan, Selim Karabaş, Nail Dağhan, Yasin Çatalbaş, Adem Emir
Antrenör: Serkan Sayet
Sivişoğlu Yapı: Dağhan Aslan, Burhan Varol, Aytaç Lütfü Ayhan, Eren Tan, Barış Turgut, Serdar Hamarat, Abdülkadir Baş, Volkan Şahinoğlu, Selçuk Yıldız
Antrenör: Serdar Ergelen
Goller: Dk.10 Aytaç Lütfü Ayhan (Sivişoğlu Yapı), Dk.42 Hasan Çatan (İnci Mutfak)
Sarı Kart: Dk.46 Ramazan Kurtuldu (İnci Mutfak)
---
         İzrek Automotive Labels: 7-Bes Aydınlar Yapı: 1
Hakem: Hakan Can Yılmaz
İzrek Automotive Labels: Veysel Beşik, Cengiz Reis, Ümit Kahya, Hakan Tan, Ahmet Kara, Semih Topçuoğlu, Mustafa Agah Şen, Ufuk Demirtaş, Birol Hikmet, Tuncay Yılmaz, Murat Tortop
Antrenör: Talip Toprak
Bes Aydınlar Yapı: Engin Yaşar, Ozan İşbilir, Serkan Özer, Ceyhun Tezcan, Hakan Altun, Mehmet Öztürk, Ali Barış Boncuk
Antrenör: Ali Barış Boncuk
Goller: Dk.16 Ümit Kahya, Dk.19 Semih Topçuoğlu, Dk.23-25 Cengiz Reis, Dk.27 Birol Hikmet, Dk.31-42 Ahmet Kara (İzrek Automotive Labels); Dk.39 Hakan Altun (Bes Aydınlar Yapı)
Sarı Kart: Dk.29 Ali Barış Boncuk (Bes Aydınlar Yapı)
---
         Eser Okulu Bahçıvanspor: 4-Çiftçi Kardeşler: 9
Hakem: Yunus Aytekin Atabek
Eser Okulu Bahçıvanspor: Cihan Şeybak, Abdullah Hün, Dursun Akgöl, Süleyman Duraklar, İlker Hızal, Volkan Yava, Cemalettin Parlak, Murat Tiraki, Şenol Karatay, Ümit Tale
Antrenör: Kadir Kocacık
Çiftçi Kardeşler: Behçet Durak, Fatih Akgün, Ayhan Kalyoncu, İrfan Can, Kadir Murat Şen, İlhan Var, Mehmet Gümüştaş, Cihan Korucuoğlu, İshak Topçu
Antrenör: Turan Varkan
Goller: Dk.2-42-44 Fatih Akgün, Dk.16 Ayhan Kalyoncu, Dk.24 İlhan Var, Dk.26 Cihan Korucuoğlu, Dk.36-38-41 İshak Topçu (Çiftçi Kardeşler), Dk.13 (Pen.) Şenol Karatay, Dk.19-27-43 Ümit Tale (Eser Okulu Bahçıvanspor)
---
         Kılıçoğlu Otomotiv: 5-Ferkas Mühendislik: 2
Hakem: Bahadır İleri
Kılıçoğlu Otomotiv: Mustafa Levent, Ömer Gündostu, Hasan Kan, Ceyhun Erdem Azgı, Zeki Nalçacıoğlu, Hakan Öncü, Cemil Kılıç, Ceyhun Sarı
Antrenör: Aydın Alkan
Ferkas Mühendislik: Halil İbrahim Kurban, Doğan Konuklar, Osman Atalay, Emrah Yılmaz, Engin Tekin, Yakup Karabulut, Enis Tort, Orhan Tok, Ümit Tiflis
Antrenör: Davut Arslan
Goller: Dk.9 Enis Tort, Dk.47 Engin Tekin (Ferkas Mühendislik), Dk.12-35 Ceyhun Sarı, Dk.27 Ceyhun Erdem Azgı, Dk.38 Hasan Kan, Dk.50 Ömer Gündostu (Kılıçoğlu Otomotiv)
---
         Çemsan A.Ş.:10-Sakarya Efe Tur: 2
Hakem: Burak Olcar
Çemsan A.Ş.: Rahmi Avcı, Yalçın Arıkan, Fatih Karagülle, Serhat Karakayalar, Haydar Koç, Serdar Pamuklar, Engin Öztonga, Nuri Çolak, Yaşar Aydın, Kaan Dobra, Mehmet Açık, Turgut Okan
Antrenör: Emrah Çelikel
Sakarya Efe Tur: Uğur Beler, Ufuk Korhan Kaşlı, Ersin Balcı, Faruk Kavakçı, Soner İyem, Gökhan Kaba, Aycan Pekşen, Yalçın Balık, Emrah İyem, Ekrem Birer
Antrenör: Emin Dindaroğlu
Goller: Dk.3-19-35-37-43 Engin Öztonga, Dk.29-30 Haydar Koç, Dk.32 Yaşar Aydın, Dk.45 Kaan Dobra, Dk.49 Fatih Karagülle (Çemsan A.Ş.), Dk.27 Aycan Pekşen, Dk.42 Gökhan Kaba (Sakarya Efe Tur)
Sarı Kartlar: Dk.17 Haydar Koç (Çemsan A.Ş.), Dk.33 Ufuk Korhan Kaşlı, Dk.34 Ersin Balcı (Sakarya Efe Tur)
---
GAZİ METAL 31NCİ SAKARYA OLGUNLAR FUTBOL TURNUVASI PROGRAMI
         17 Temmuz 2019 Çarşamba
Saat 20.00 Deniz Fren&Bosna Pırıldar Market-Gün İnşaat (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)
Saat 21.00 Remax Hür-Yıldız Yemek (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)
Saat 22.00 Gürdal Turizm-Beşkardeşler Mobilya (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)
Saat 23.00 Akyazıspor&Çetinkaya Market-Marmara İnan İzolasyon (Tecrübeli Olgunlar)
         18 Temmuz 2019 Perşembe
Saat 19.30 Cumhur Çelik-Sakarya Bahçeşehir Koleji (Olgunlar Kategorisi)
Saat 20.30 Uzman Kimya-STA Spor Kompleksi (Olgunlar Kategorisi)
Saat 21.30 Milli Eğitim-Kebapçı Bey (Olgunlar Kategorisi)
Saat 22.30 Akyazı Konak İnşaat-Sakarya Masterlar Derneği (Olgunlar Kategorisi)
Saat 23.30 Kampüs Halı Yıkama&Yıldız Yapı-Yılmazlar İnşaat (Olgunlar Kategorisi)
         19 Temmuz 2019 Cuma (Genç Olgunlar Çeyrek Final)
Saat 19.30 Sakarya Efe Tur-Ferkas Mühendislik 
Saat 20.30 Ada Eser Yapı-Sivişoğlu Yapı
Saat 21.30 Murat Eğitim Sakarya-İnci Mutfak
Saat 22.30 Çemsan A.Ş.-Bes Aydınlar Yapı
Saat 23.30 İzrek Automotive Labels-Kılıçoğlu Otomotiv
         20 Temmuz 2019 Cumartesi
Saat 20.00 Beşkardeşler Mobilya-Remax Hür (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)
Saat 21.00 Deniz Fren&Bosna Pırıldar Market-Yıldız Yemek (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)
Saat 22.00 Akyazıspor&Çetinkaya Market-Gün İnşaat (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)
Saat 23.00 Gürdal Turizm-Marmara İnan İzolasyon (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)

YORUMLAR

  • 0 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Büyük besteciler Mevlevihanelerden yetişmiştir
Büyük besteciler Mevlevihanelerden yetişmiştir
“Peyzaj ve Süs Bitkiciliği sektörü dünyaya açılacak”
“Peyzaj ve Süs Bitkiciliği sektörü dünyaya açılacak”