Hakem: Gökhan Kahyacık
Deniz Fren&Bosna Pırıldar Market: Ferruh Bayram, Aydın Alkan, Rıfat Deniz, Enver Deniz, Hayri Keskin, Arif Uz, Cevat Koç, Erdoğan Talay, Recep Durak
Antrenör: Suat Onar
Gün İnşaat: Ender Özdemir, Ali Alyüz, Vahit Akbaş, Fuat Karadağ, Naim Çınar, Özcan Sönmez, Nail Kurt, Cengiz Yazıcı, Yusuf Baki
Antrenör: Hakan Kerem Ergünoğlu
Goller: Dk.3-12-34 Erdoğan Talay, Dk.7 Rıfat Deniz, Dk.15 Enver Deniz, Dk.47 Arif Uz (Deniz Fren&Bosna Pırıldar Market), Dk.13-19 Nail Kurt, Dk.23 Özcan Sönmez, Dk.25 Ali Alyüz, Dk.25+1 Cengiz Yazıcı (Gün İnşaat)
Sarı Kartlar: Dk.36 Ali Alyüz (Gün İnşaat), Dk.41 Aydın Alkan (Deniz Fren&Bosna Pırıldar Narket)
---
Remax Hür-Yıldız Yemek: (TATİL)
NOT: İlk yarısı Remax Hür takımının 8-0 galibiyetiyle tamamlanan karşılaşma, sağanak yağış nedeniyle sahanın futbol oynamaya elverişsiz hale gelmesi üzerine Hakem Murat Baş tarafından iptal edilmiştir.
---
BU KARŞILAŞMANIN İKİNCİ YARISI VE ARDINDAN BAŞLAMASI GEREKEN DİĞER MÜSABAKALAR, HAVA ŞARTLARININ EL VERMEMESİ NEDENİYLE TATİL EDİLMİŞTİR. BU DOĞRULTUDA 18 TEMMUZ PERŞEMBE AKŞAMININ PROGRAMINDA DEĞİŞİKLİĞE GİDİLMİŞTİR.
---
GAZİ METAL 31NCİ SAKARYA OLGUNLAR FUTBOL TURNUVASI PROGRAMI
18 Temmuz 2019 Perşembe
Saat 18.30 Remax Hür-Yıldız Yemek maçının ikinci yarısı (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)
Saat 19.00 Beşkardeşler Mobilya-Gürdal Turizm (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi-ERTELEME)
Saat 20.00 Cumhur Çelik-Sakarya Bahçeşehir Koleji (Olgunlar Kategorisi)
Saat 21.00 Uzman Kimya-STA Spor Kompleksi (Olgunlar Kategorisi)
Saat 22.00 Akyazıspor&Çetinkaya Market-Marmara İnan İzolasyon (Tecrübeli Olgunlar-ERTELEME)
Saat 23.00 Akyazı Konak İnşaat-Sakarya Masterlar Derneği (Olgunlar Kategorisi)
Saat 24.00 Kampüs Halı Yıkama&Yıldız Yapı-Yılmazlar İnşaat (Olgunlar Kategorisi)
19 Temmuz 2019 Cuma (Genç Olgunlar Çeyrek Final)
Saat 19.30 Sakarya Efe Tur-Ferkas Mühendislik
Saat 20.30 Ada Eser Yapı-Sivişoğlu Yapı
Saat 21.30 Murat Eğitim Sakarya-İnci Mutfak
Saat 22.30 Çemsan A.Ş.-Bes Aydınlar Yapı
Saat 23.30 İzrek Automotive Labels-Kılıçoğlu Otomotiv
20 Temmuz 2019 Cumartesi
Saat 20.00 Beşkardeşler Mobilya-Remax Hür (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)
Saat 21.00 Deniz Fren&Bosna Pırıldar Market-Yıldız Yemek (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)
Saat 22.00 Akyazıspor&Çetinkaya Market-Gün İnşaat (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)
Saat 23.00 Gürdal Turizm-Marmara İnan İzolasyon (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)
21 Temmuz 2019 Pazar
Saat 19.30 Kebapçı Bey-STA Spor Kompleksi (Olgunlar Kategorisi)
Saat 20.30 Yılmazlar İnşaat-Uzman Kimya (Olgunlar Kategorisi)
Saat 21.30 Kampüs Halı Yıkama&Yıldız Yapı-Sakarya Bahçeşehir Koleji (Olgunlar Kategorisi)
Saat 22.30 Sakarya Masterlar Derneği-Milli Eğitim (Olgunlar Kategorisi)
Saat 23.30 Akyazı Konak İnşaat-Cumhur Çelik (Olgunlar Kategorisi)
22 Temmuz 2019 Pazartesi (Genç Olgunlar Çeyrek Final)
Saat 19.30 Bes Aydınlar Yapı-Kılıçoğlu Otomotiv
Saat 20.30 Çiftçi Kardeşler-İnci Mutfak&Şeker Mahallesi
Saat 21.30 Çemsan A.Ş.-Ferkas Mühendislik
Saat 22.30 Ada Eser Yapı-Murat Eğitim Sakarya
Saat 23.30 Eser Okulu Bahçıvanspor-Sivişoğılu Yapı
23 Temmuz 2019 Salı
Saat 20.00 Beşkardeşler Mobilya-Deniz Fren&Bosna Pırıldar Market (Tecrübeli Olgunlar)
Saat 21.00 Akyazıspor&Çetinkapya Market-Gürdal Turizm (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)
Saat 22.00 Marmara İnan İzolasyon-Remax Hür (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)
Saat 23.00 Gün İnşaat-Yıldız Yemek (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)
24 Temmuz 2019 Çarşamba
Saat 19.30 STA Spor Kompleksi-Sakarya Masterlar Derneği (Olgunlar Kategorisi)
Saat 20.30 Yılmazlar İnşaat-Kebapçı Bey (Olgunlar Kategorisi)
Saat 21.30 Kampüs Halı Yıkama&Yıldız Yapı-Cumhur Çelik (Olgunlar Kategorisi)
Saat 22.30 Sakarya Bahçeşehir Koleji-Uzman Kimya (Olgunlar Kategorisi)
Saat 23.30 Akyazı Konak İnşaat-Milli Eğitim (Olgunlar Kategorisi)
25 Temmuz 2019 Perşembe (Genç Olgunlar Çeyrek Final)
Saat 19.30 Çemsan A.Ş.-Kılıçoğlu Otomotiv
Saat 20.30 Eser Okulu Bahçıvanspor-İnci Mutfak&Şeker Mahallesi
Saat 21.30 Sakarya Efe Tur-İzrek Automotive Labels
Saat 22.30 Sivişoğlu Yapı-Murat Eğitim Sakarya
Saat 23.30 Çiftçi Kardeşler-Ada Eser Yapı
Deniz Fren&Bosna Pırıldar Market: Ferruh Bayram, Aydın Alkan, Rıfat Deniz, Enver Deniz, Hayri Keskin, Arif Uz, Cevat Koç, Erdoğan Talay, Recep Durak
Antrenör: Suat Onar
Gün İnşaat: Ender Özdemir, Ali Alyüz, Vahit Akbaş, Fuat Karadağ, Naim Çınar, Özcan Sönmez, Nail Kurt, Cengiz Yazıcı, Yusuf Baki
Antrenör: Hakan Kerem Ergünoğlu
Goller: Dk.3-12-34 Erdoğan Talay, Dk.7 Rıfat Deniz, Dk.15 Enver Deniz, Dk.47 Arif Uz (Deniz Fren&Bosna Pırıldar Market), Dk.13-19 Nail Kurt, Dk.23 Özcan Sönmez, Dk.25 Ali Alyüz, Dk.25+1 Cengiz Yazıcı (Gün İnşaat)
Sarı Kartlar: Dk.36 Ali Alyüz (Gün İnşaat), Dk.41 Aydın Alkan (Deniz Fren&Bosna Pırıldar Narket)
---
Remax Hür-Yıldız Yemek: (TATİL)
NOT: İlk yarısı Remax Hür takımının 8-0 galibiyetiyle tamamlanan karşılaşma, sağanak yağış nedeniyle sahanın futbol oynamaya elverişsiz hale gelmesi üzerine Hakem Murat Baş tarafından iptal edilmiştir.
---
BU KARŞILAŞMANIN İKİNCİ YARISI VE ARDINDAN BAŞLAMASI GEREKEN DİĞER MÜSABAKALAR, HAVA ŞARTLARININ EL VERMEMESİ NEDENİYLE TATİL EDİLMİŞTİR. BU DOĞRULTUDA 18 TEMMUZ PERŞEMBE AKŞAMININ PROGRAMINDA DEĞİŞİKLİĞE GİDİLMİŞTİR.
---
GAZİ METAL 31NCİ SAKARYA OLGUNLAR FUTBOL TURNUVASI PROGRAMI
18 Temmuz 2019 Perşembe
Saat 18.30 Remax Hür-Yıldız Yemek maçının ikinci yarısı (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)
Saat 19.00 Beşkardeşler Mobilya-Gürdal Turizm (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi-ERTELEME)
Saat 20.00 Cumhur Çelik-Sakarya Bahçeşehir Koleji (Olgunlar Kategorisi)
Saat 21.00 Uzman Kimya-STA Spor Kompleksi (Olgunlar Kategorisi)
Saat 22.00 Akyazıspor&Çetinkaya Market-Marmara İnan İzolasyon (Tecrübeli Olgunlar-ERTELEME)
Saat 23.00 Akyazı Konak İnşaat-Sakarya Masterlar Derneği (Olgunlar Kategorisi)
Saat 24.00 Kampüs Halı Yıkama&Yıldız Yapı-Yılmazlar İnşaat (Olgunlar Kategorisi)
19 Temmuz 2019 Cuma (Genç Olgunlar Çeyrek Final)
Saat 19.30 Sakarya Efe Tur-Ferkas Mühendislik
Saat 20.30 Ada Eser Yapı-Sivişoğlu Yapı
Saat 21.30 Murat Eğitim Sakarya-İnci Mutfak
Saat 22.30 Çemsan A.Ş.-Bes Aydınlar Yapı
Saat 23.30 İzrek Automotive Labels-Kılıçoğlu Otomotiv
20 Temmuz 2019 Cumartesi
Saat 20.00 Beşkardeşler Mobilya-Remax Hür (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)
Saat 21.00 Deniz Fren&Bosna Pırıldar Market-Yıldız Yemek (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)
Saat 22.00 Akyazıspor&Çetinkaya Market-Gün İnşaat (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)
Saat 23.00 Gürdal Turizm-Marmara İnan İzolasyon (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)
21 Temmuz 2019 Pazar
Saat 19.30 Kebapçı Bey-STA Spor Kompleksi (Olgunlar Kategorisi)
Saat 20.30 Yılmazlar İnşaat-Uzman Kimya (Olgunlar Kategorisi)
Saat 21.30 Kampüs Halı Yıkama&Yıldız Yapı-Sakarya Bahçeşehir Koleji (Olgunlar Kategorisi)
Saat 22.30 Sakarya Masterlar Derneği-Milli Eğitim (Olgunlar Kategorisi)
Saat 23.30 Akyazı Konak İnşaat-Cumhur Çelik (Olgunlar Kategorisi)
22 Temmuz 2019 Pazartesi (Genç Olgunlar Çeyrek Final)
Saat 19.30 Bes Aydınlar Yapı-Kılıçoğlu Otomotiv
Saat 20.30 Çiftçi Kardeşler-İnci Mutfak&Şeker Mahallesi
Saat 21.30 Çemsan A.Ş.-Ferkas Mühendislik
Saat 22.30 Ada Eser Yapı-Murat Eğitim Sakarya
Saat 23.30 Eser Okulu Bahçıvanspor-Sivişoğılu Yapı
23 Temmuz 2019 Salı
Saat 20.00 Beşkardeşler Mobilya-Deniz Fren&Bosna Pırıldar Market (Tecrübeli Olgunlar)
Saat 21.00 Akyazıspor&Çetinkapya Market-Gürdal Turizm (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)
Saat 22.00 Marmara İnan İzolasyon-Remax Hür (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)
Saat 23.00 Gün İnşaat-Yıldız Yemek (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)
24 Temmuz 2019 Çarşamba
Saat 19.30 STA Spor Kompleksi-Sakarya Masterlar Derneği (Olgunlar Kategorisi)
Saat 20.30 Yılmazlar İnşaat-Kebapçı Bey (Olgunlar Kategorisi)
Saat 21.30 Kampüs Halı Yıkama&Yıldız Yapı-Cumhur Çelik (Olgunlar Kategorisi)
Saat 22.30 Sakarya Bahçeşehir Koleji-Uzman Kimya (Olgunlar Kategorisi)
Saat 23.30 Akyazı Konak İnşaat-Milli Eğitim (Olgunlar Kategorisi)
25 Temmuz 2019 Perşembe (Genç Olgunlar Çeyrek Final)
Saat 19.30 Çemsan A.Ş.-Kılıçoğlu Otomotiv
Saat 20.30 Eser Okulu Bahçıvanspor-İnci Mutfak&Şeker Mahallesi
Saat 21.30 Sakarya Efe Tur-İzrek Automotive Labels
Saat 22.30 Sivişoğlu Yapı-Murat Eğitim Sakarya
Saat 23.30 Çiftçi Kardeşler-Ada Eser Yapı