Gazi Metal 31.nci Sakarya Olgunlar Futbol...

Gazi Metal 31.nci Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası 37.nci Akşam Maçları

STA Spor Kompleksi: 3-Sakarya Masterlar Derneği: 8

Gazi Metal 31.nci Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası 37.nci Akşam Maçları

STA Spor Kompleksi: 3-Sakarya Masterlar Derneği: 8

Gazi Metal 31.nci Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası 37.nci Akşam Maçları
24 Temmuz 2019 - 23:50

Hakem: Muhammet Basri Batmaz
STA Spor Kompleksi: Osman Demircioğlu, Hasan Türler, Engin Ünlü, İlker Doğan, Koray Avcı, Tamer Yüksel, Ergün Demir, Emre Kökten Saylan, Engin Akyıldız
Antrenör: Özer Yüksel
Sakarya Masterlar Derneği: Erol Çiçek, Şaban Çolak, Mehmet Demir, Vedat Tapan, Mustafa Çabuk, Halil Karaaslan, Yasin Çelik, Erkan Sezgin, Murat Balaban, Caner Bedir
Antrenör: Serkan Gidici
Goller: Dk.4-7-26 Yasin Çelik, Dk.25-42 Halil Karaaslan, Dk.27-47-50 Erkan Sezgin (Sakarya Masterlar Derneği), Dk.9-32 Emre Kökten Saylan, Dk.49 Tamer Yüksel (STA Spor Kompleksi)
---
         Yılmazlar İnşaat: 6-Kebapçı Bey: 3
Hakem: Kerem Şenneyli
Yılmazlar İnşaat: Savaş Tan, Kadir Gül, Mustafa Hikmet, Özcan Bulut, Sadettin Dağlı, Mustafa Yavuz, Zafer Sarı
Antrenör: Hasan Sabri Yılmaz
Kebapçı Bey: Bahattin Çakar, Sami Aydın, Zafer Başkurt, Tarık Aladağ, Faysal Aktaş, Ercan Kaçar, Resul Güzelalp, Murat Can, Çetin Serter, Ersin Tırpan, Ergün Özgör
Antrenör: Çetin Serter
Goller: Dk.6 Kadir Gül, Dk.11-19 Mustafa Yavuz, Dk.32-39 Sadettin dağlı, Dk.49 Mustafa Hikmet (Yılmazlar İnşaat), Dk.13 Çetin Serter, Dk.47 Tarık Aladağ, Dk.50 Ercan Kaçar (Kebapçı Bey)
---
         Kampüs Halı Yıkama&Yıldız Yapı: 7-Cumhur Çelik: 5
Hakem: Berat İnekçioğlu
Kampüs Halı Yıkama&Yıldız Yapı: Metin Akpınar, İdris Kaymak, Metin Öztürk, Haluk Ürkmez, Çetin Tunçat, Soner Çalışkan, Ahmet Kurt, Selahattin Arslan, Musa Avcı, Serkan Kunduz, Akan Mıhçı
Antrenör: Erdem Baykan
Cumhur Çelik: Adem Çolak, Ergün Cumhur, Fatih Altay, Engin Vatan, Kazım Kamışoğlu, Hakan Sezvan, Abdullah Doğan, Salih Baş, Mehmet Emin Dertli, Sezgin Cumhur
Antrenör: Ayhan Çokiçli
Goller: Dk.1-31 Ahmet Kurt, Dk.2 Selahattin Arslan, Dk.20-37-47 Serkan Kunduz, Dk.26 Soner Çalışkan (Kampüs Halı Yıkama&Yıldız Yapı), Dk.17-24 Salih Baş, Dk.19 Engin Vatan, Dk.25 Hakan Sezvan, Dk.45 Abdullah Doğan (Cumhur Çelik)
Sarı Kartlar: Dk.7 Sezgin Cumhur (Cumhur Çelik), Dk.45 Metin Öztürk (Kampüs Halı Yıkama&Yıldız Yapı)
---
         Sakarya Bahçeşehir Koleji: 3-Uzman Kimya: 1
Hakem: Murat Baş
Sakarya Bahçeşehir Koleji: Ramazan Özdamar, Cengiz Furuncu, Hasan Öztürk, Yüksel Gümüş, Engin Esmer, Mehmet Zafer Akbaş, Ümit Serter Keskin, Mustafa Ateş
Antrenör: Mehmet Ali Çalışkan
Uzman Kimya: Necmi Baltaoğlu, Özcan Tanıl, Yasin Yılmaz, Ahmet Polat, Emrah Toylar, Şenol Kargün, Soner Neliker, Birol Yavuz, Sinan Özalp
Antrenör: Namık Kemal Yılmaz
Goller: Dk.13 Soner Neliker (Uzman Kimya), Dk.23-36 Ümit Serter Keskin, Dk.42 Mustafa Ateş (Sakarya Bahçeşehir Koleji)
Sarı Kartlar: Dk.7 Şenol Kargün, Dk.22 Özcan Tanıl, Dk.32 Yasin Yılmaz (Uzman Kimya), Dk.14 Cengiz Furuncu (Sakarya Bahçeşehir Koleji)
---
GAZİ METAL 31NCİ SAKARYA OLGUNLAR FUTBOL TURNUVASI PROGRAMI
         25 Temmuz 2019 Perşembe (Genç Olgunlar Çeyrek Final)
Saat 19.30 Çemsan A.Ş.-Kılıçoğlu Otomotiv
Saat 20.30 Eser Okulu Bahçıvanspor-İnci Mutfak&Şeker Mahallesi
Saat 21.30 Sakarya Efe Tur-İzrek Automotive Labels
Saat 22.30 Sivişoğlu Yapı-Murat Eğitim Sakarya
Saat 23.30 Çiftçi Kardeşler-Ada Eser Yapı
         26 Temmuz 2019 Cuma
Saat 20.00 Beşkardeşler Mobilya-Deniz Fren&Bosna Pırıldar Market (Tecrübeli Olgunlar)
Saat 21.00 Akyazıspor&Çetinkaya Market-Gürdal Turizm (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)
Saat 22.00 Marmara İnan İzolasyon-Remax Hür (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)
Saat 23.00 Gün İnşaat-Yıldız Yemek (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)
         27 Temmuz 2019 Cumartesi (Olgunlar Kategorisi Yarı Finali)
Saat 20.30 Sakarya Bahçeşehir Koleji-Akyazı Konak İnşaat
Saat 22.00 Uzman Kimya-Sakarya Masterlar Derneği
         28 Temmuz 2019 Pazar (Genç Olgunlar Çeyrek Finali)
Saat 20.30 İnci Mutfak&Şeker Mahallesi-Ada Eser Yapı
Saat 21.30 Eser Okulu Bahçıvanspor-Murat Eğitim Sakarya
Saat 22.30 Sivişoğlu Yapı-Çiftçi Kardeşler
Saat 23.30 Ferkas Mühendislik-İzrekOutomotiveLabels
         29 Temmuz 2019 Pazartesi (Tecrübeli Olgunlar Yarı Finali)
Saat 20.30 Grup 1ncisi-Grup Dördüncüsü
Saat 22.00 Grup 2ncisi-Grup Üçüncüsü
         30 Temmuz 2019 Salı (Olgunlar Kategorisi Finali)
Saat 20.30 Yarı Final Mağlupları (Üçüncülük Maçı)
Saat 22.00 Yarı Final Galipleri (Şampiyonluk maçı)
         31 Temmuz 2019 Çarşamba (Genç Olgunlar Yarı Finali)
Saat 20.30 A Grup Birincisi-B Grup İkincisi
(Bu iki maçın arasında, Turnuvamızın Maskotu Sadık Ceylan’ın Doğum günü partisi yapılacaktır)
Saat 22.00 B Grup Birincisi-A Grup İkincisi
         1 Ağustos 2019 Perşembe (Tecrübeli Olgunlar Finali)
Saat 20.30 Yarı Final Mağlupları (Üçüncülük Maçı)
Saat 22.00 Yarı Final Galipleri (Şampiyonluk Maçı)
         2 Ağustos 2019 Cuma (Genç Olgunlar Finali)
Saat 20.30 Yarı Final Mağlupları (Üçüncülük Maçı)
Saat 22.00 Yarı Final Galipleri (Üçüncülük Maçı)

YORUMLAR

  • 0 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Sinciang Üzerine ÇKP’nin Tecrübeleri
Sinciang Üzerine ÇKP’nin Tecrübeleri
Babacan’dan Merkez Bankası rezervleri açıklaması
Babacan’dan Merkez Bankası rezervleri açıklaması