Hakem: Bahadır İleri
Çemsan A.Ş.: Rahmi Avcı, Serhat Karakayalar, Serdar Pamuklar, Haydar Koç, Engin Öztonga, Mehmet Açık, Nuri Çolak, Yaşar Aydın
Antrenör: Emrah Çelikel
Kılıçoğlu Otomotiv: Mustafa Levent, Talip Toprak, Ömer Gündostu, Hasan Kan, Ceyhun Erdem Azgı, Hakan Öncü, Kadir Mestanlı, Cemil Kılıç, Ceyhun Sarı
Antrenör: Aydın Alkan
Goller: Dk.2-13-49 Engin Öztonga, Dk.20 Haydar Koç (Çemsan A.Ş.), Dk.23 Ceyhun Sarı (Kılıçoğlu Otomotiv)
Sarı Kartlar: Dk.28 Ceyhun Sarı (Kılıçoğlu Otomotiv), Dk.33 Haydar Koç (Çemsan A.Ş.)
---
Eser Okulu Bahçıvanspor: 8-İnci Mutfak&Şeker Mahallesi: 5
Hakem: Hakan Can Yılmaz
Eser Okulu Bahçıvanspor: Cihan Şeybak, Dursun Akgöl, Süleyman Duraklar, İlker Hızal, Volkan Yava, Cemalettin Parlak, Şenol Karatay, Ümit Tale, Abdullah Hün, Murat Tiraki
Antrenör: Kadir Kocacık
İnci Mutfak&Şeker Mahallesi: Muhammed Özer, Turgay Akyüz, Servet Duman, Ünsal Dağhan, Hasan Çatan, Selim Karabaş, Nail Dağhan, Yasin Çatalbaş, Adem Emir
Antrenör: Rahmi Kısa
Goller: Dk.2-23 Cemalettin Parlak, Dk.5 İlker Hızal, Dk.6-24-37 Ümit Tale, Dk.9-12 Şenol Karatay (Eser Okulu Bahçıvanspor), Dk.11-21-22-30 (Pen.) Servet Duman, Dk.35 Adem Emir (İnci Mutfak&Şeker Mahallesi)
Sarı Kartlar: Dk.48 Ünsal Dağhan, Dk.49 Yasin Çatalbaş (İnci Mutfak&Şeker Mahallesi)
---
Sakarya Efe Tur: 3-İzrek Automotive Labels: 11
Hakem: Yunus Aytekin Atabek
Sakarya Efe Tur: Uğur Beler, Ersin Balcı, Ferdi İyem, Faruk Kavakçı, Soner İyem, Emrah İyem, Aycan Pekşen, Yalçın Balık
Antrenör: Osman Güzel
İzrek Automotive Labels: Veysel Beşik, Cengiz Reis, Ümit Kahya, Hakan Tan, Ahmet Kara, Semih Topçuoğlu, Mustafa Agah Şen, Ufuk Demirtaş, Tuncay Yılmaz, Murat Tortop
Antrenör: Talip Toprak
Goller: Dk.4-16-45 Cengiz Reis, Dk.14-17 Ümit Kahya, Dk.28-35-43 Ahmet Kara, Dk.29-32 Ufuk Demirtaş, Dk.47 Tuncay Yılmaz (İzrek Automotive Labels), Dk.12-24-41 Soner İyem (Sakarya Efe Tur)
---
Çiftçi Kardeşler: 10-Ada Eser Yapı: 7
Hakem: Burak Olcar
Çiftçi Kardeşler: Behçet Durak, Cihan Korucuoğlu, Ayhan Kalyoncu, Fatih Akgün, İrfan Can, İlhan Var, İshak Topçu, Önder Sağlam, Emrah Kılıç
Antrenör: Turan Varkan
Ada Eser Yapı: Hüseyin Çatan, Hamza Duman, Serkan Gümüşel, Haluk Yılmaz, Serdal Şişman, Cemil Şahin, Eyüp Berk, Yasin Aykaç
Antrenör: Serkan Gümüşel
Goller: Dk.3-6-10-49 Cihan Korucuoğlu, Dk.19 İrfan Can, Dk.23 Fatih Akgün, Dk.32-36-38-45 İshak Topçu (Çiftçi Kardeşler), Dk.5 Hamza Duman, Dk.17-20-39 Eyüp Berk, Dk.31 Serkan Gümüşel, Dk.40 Serdal Şişman, Dk.47 Yasin Aykaç (Ada Eser Yapı)
Sarı Kartlar: Dk.21 Cihan Korucuoğlu, Dk.48 Ayhan Kalyoncu (Çiftçi Kardeşler)
---
Sivişoğlu Yapı: 0-Murat Eğitim Sakarya: 3 (H)
NOT: Sivişoğlu Yapı ile Murat Eğitim Sakarya arasındaki karşılaşma, Sivişoğlu Yapı’nın sahaya çıkmaması üzerine Hakem Engin Bıcak tarafından iptal edilmiştir. Turnuva Tertip Komitesi, karşılaşmayı Murat Eğitim Sakarya’nın 3-0 hükmen galibiyeti şeklinde tescillemiştir.
---
GAZİ METAL 31NCİ SAKARYA OLGUNLAR FUTBOL TURNUVASI PROGRAMI
26 Temmuz 2019 Cuma
Saat 20.00 Beşkardeşler Mobilya-Deniz Fren&Bosna Pırıldar Market (Tecrübeli Olgunlar)
Saat 21.00 Akyazıspor&Çetinkaya Market-Gürdal Turizm (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)
Saat 22.00 Marmara İnan İzolasyon-Remax Hür (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)
Saat 23.00 Gün İnşaat-Yıldız Yemek (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)
27 Temmuz 2019 Cumartesi (Olgunlar Kategorisi Yarı Finali)
Saat 20.30 Sakarya Bahçeşehir Koleji-Akyazı Konak İnşaat
Saat 22.00 Uzman Kimya-Sakarya Masterlar Derneği
28 Temmuz 2019 Pazar (Genç Olgunlar Çeyrek Finali)
Saat 20.30 İnci Mutfak&Şeker Mahallesi-Ada Eser Yapı
Saat 21.30 Eser Okulu Bahçıvanspor-Murat Eğitim Sakarya
Saat 22.30 Sivişoğlu Yapı-Çiftçi Kardeşler
Saat 23.30 Ferkas Mühendislik-İzrekOutomotiveLabels
29 Temmuz 2019 Pazartesi (Tecrübeli Olgunlar Yarı Finali)
Saat 20.30 Grup 1ncisi-Grup Dördüncüsü
Saat 22.00 Grup 2ncisi-Grup Üçüncüsü
30 Temmuz 2019 Salı (Olgunlar Kategorisi Finali)
Saat 20.30 Yarı Final Mağlupları (Üçüncülük Maçı)
Saat 22.00 Yarı Final Galipleri (Şampiyonluk maçı)
31 Temmuz 2019 Çarşamba (Genç Olgunlar Yarı Finali)
Saat 20.30 A Grup Birincisi-B Grup İkincisi
(Bu iki maçın arasında, Turnuvamızın Maskotu Sadık Ceylan’ın Doğum günü partisi yapılacaktır)
Saat 22.00 B Grup Birincisi-A Grup İkincisi
1 Ağustos 2019 Perşembe (Tecrübeli Olgunlar Finali)
Saat 20.30 Yarı Final Mağlupları (Üçüncülük Maçı)
Saat 22.00 Yarı Final Galipleri (Şampiyonluk Maçı)
2 Ağustos 2019 Cuma (Genç Olgunlar Finali)
Saat 20.30 Yarı Final Mağlupları (Üçüncülük Maçı)
Saat 22.00 Yarı Final Galipleri (Üçüncülük Maçı)
Çemsan A.Ş.: Rahmi Avcı, Serhat Karakayalar, Serdar Pamuklar, Haydar Koç, Engin Öztonga, Mehmet Açık, Nuri Çolak, Yaşar Aydın
Antrenör: Emrah Çelikel
Kılıçoğlu Otomotiv: Mustafa Levent, Talip Toprak, Ömer Gündostu, Hasan Kan, Ceyhun Erdem Azgı, Hakan Öncü, Kadir Mestanlı, Cemil Kılıç, Ceyhun Sarı
Antrenör: Aydın Alkan
Goller: Dk.2-13-49 Engin Öztonga, Dk.20 Haydar Koç (Çemsan A.Ş.), Dk.23 Ceyhun Sarı (Kılıçoğlu Otomotiv)
Sarı Kartlar: Dk.28 Ceyhun Sarı (Kılıçoğlu Otomotiv), Dk.33 Haydar Koç (Çemsan A.Ş.)
---
Eser Okulu Bahçıvanspor: 8-İnci Mutfak&Şeker Mahallesi: 5
Hakem: Hakan Can Yılmaz
Eser Okulu Bahçıvanspor: Cihan Şeybak, Dursun Akgöl, Süleyman Duraklar, İlker Hızal, Volkan Yava, Cemalettin Parlak, Şenol Karatay, Ümit Tale, Abdullah Hün, Murat Tiraki
Antrenör: Kadir Kocacık
İnci Mutfak&Şeker Mahallesi: Muhammed Özer, Turgay Akyüz, Servet Duman, Ünsal Dağhan, Hasan Çatan, Selim Karabaş, Nail Dağhan, Yasin Çatalbaş, Adem Emir
Antrenör: Rahmi Kısa
Goller: Dk.2-23 Cemalettin Parlak, Dk.5 İlker Hızal, Dk.6-24-37 Ümit Tale, Dk.9-12 Şenol Karatay (Eser Okulu Bahçıvanspor), Dk.11-21-22-30 (Pen.) Servet Duman, Dk.35 Adem Emir (İnci Mutfak&Şeker Mahallesi)
Sarı Kartlar: Dk.48 Ünsal Dağhan, Dk.49 Yasin Çatalbaş (İnci Mutfak&Şeker Mahallesi)
---
Sakarya Efe Tur: 3-İzrek Automotive Labels: 11
Hakem: Yunus Aytekin Atabek
Sakarya Efe Tur: Uğur Beler, Ersin Balcı, Ferdi İyem, Faruk Kavakçı, Soner İyem, Emrah İyem, Aycan Pekşen, Yalçın Balık
Antrenör: Osman Güzel
İzrek Automotive Labels: Veysel Beşik, Cengiz Reis, Ümit Kahya, Hakan Tan, Ahmet Kara, Semih Topçuoğlu, Mustafa Agah Şen, Ufuk Demirtaş, Tuncay Yılmaz, Murat Tortop
Antrenör: Talip Toprak
Goller: Dk.4-16-45 Cengiz Reis, Dk.14-17 Ümit Kahya, Dk.28-35-43 Ahmet Kara, Dk.29-32 Ufuk Demirtaş, Dk.47 Tuncay Yılmaz (İzrek Automotive Labels), Dk.12-24-41 Soner İyem (Sakarya Efe Tur)
---
Çiftçi Kardeşler: 10-Ada Eser Yapı: 7
Hakem: Burak Olcar
Çiftçi Kardeşler: Behçet Durak, Cihan Korucuoğlu, Ayhan Kalyoncu, Fatih Akgün, İrfan Can, İlhan Var, İshak Topçu, Önder Sağlam, Emrah Kılıç
Antrenör: Turan Varkan
Ada Eser Yapı: Hüseyin Çatan, Hamza Duman, Serkan Gümüşel, Haluk Yılmaz, Serdal Şişman, Cemil Şahin, Eyüp Berk, Yasin Aykaç
Antrenör: Serkan Gümüşel
Goller: Dk.3-6-10-49 Cihan Korucuoğlu, Dk.19 İrfan Can, Dk.23 Fatih Akgün, Dk.32-36-38-45 İshak Topçu (Çiftçi Kardeşler), Dk.5 Hamza Duman, Dk.17-20-39 Eyüp Berk, Dk.31 Serkan Gümüşel, Dk.40 Serdal Şişman, Dk.47 Yasin Aykaç (Ada Eser Yapı)
Sarı Kartlar: Dk.21 Cihan Korucuoğlu, Dk.48 Ayhan Kalyoncu (Çiftçi Kardeşler)
---
Sivişoğlu Yapı: 0-Murat Eğitim Sakarya: 3 (H)
NOT: Sivişoğlu Yapı ile Murat Eğitim Sakarya arasındaki karşılaşma, Sivişoğlu Yapı’nın sahaya çıkmaması üzerine Hakem Engin Bıcak tarafından iptal edilmiştir. Turnuva Tertip Komitesi, karşılaşmayı Murat Eğitim Sakarya’nın 3-0 hükmen galibiyeti şeklinde tescillemiştir.
---
GAZİ METAL 31NCİ SAKARYA OLGUNLAR FUTBOL TURNUVASI PROGRAMI
26 Temmuz 2019 Cuma
Saat 20.00 Beşkardeşler Mobilya-Deniz Fren&Bosna Pırıldar Market (Tecrübeli Olgunlar)
Saat 21.00 Akyazıspor&Çetinkaya Market-Gürdal Turizm (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)
Saat 22.00 Marmara İnan İzolasyon-Remax Hür (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)
Saat 23.00 Gün İnşaat-Yıldız Yemek (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)
27 Temmuz 2019 Cumartesi (Olgunlar Kategorisi Yarı Finali)
Saat 20.30 Sakarya Bahçeşehir Koleji-Akyazı Konak İnşaat
Saat 22.00 Uzman Kimya-Sakarya Masterlar Derneği
28 Temmuz 2019 Pazar (Genç Olgunlar Çeyrek Finali)
Saat 20.30 İnci Mutfak&Şeker Mahallesi-Ada Eser Yapı
Saat 21.30 Eser Okulu Bahçıvanspor-Murat Eğitim Sakarya
Saat 22.30 Sivişoğlu Yapı-Çiftçi Kardeşler
Saat 23.30 Ferkas Mühendislik-İzrekOutomotiveLabels
29 Temmuz 2019 Pazartesi (Tecrübeli Olgunlar Yarı Finali)
Saat 20.30 Grup 1ncisi-Grup Dördüncüsü
Saat 22.00 Grup 2ncisi-Grup Üçüncüsü
30 Temmuz 2019 Salı (Olgunlar Kategorisi Finali)
Saat 20.30 Yarı Final Mağlupları (Üçüncülük Maçı)
Saat 22.00 Yarı Final Galipleri (Şampiyonluk maçı)
31 Temmuz 2019 Çarşamba (Genç Olgunlar Yarı Finali)
Saat 20.30 A Grup Birincisi-B Grup İkincisi
(Bu iki maçın arasında, Turnuvamızın Maskotu Sadık Ceylan’ın Doğum günü partisi yapılacaktır)
Saat 22.00 B Grup Birincisi-A Grup İkincisi
1 Ağustos 2019 Perşembe (Tecrübeli Olgunlar Finali)
Saat 20.30 Yarı Final Mağlupları (Üçüncülük Maçı)
Saat 22.00 Yarı Final Galipleri (Şampiyonluk Maçı)
2 Ağustos 2019 Cuma (Genç Olgunlar Finali)
Saat 20.30 Yarı Final Mağlupları (Üçüncülük Maçı)
Saat 22.00 Yarı Final Galipleri (Üçüncülük Maçı)