Hakemler: Süleyman Hilmi Metin, Muhammet Basri Batmaz, Muhammet Kantaroğlu
Akyazıspor&Çetinkaya Market: Şener Dönmez, Muammer Hikmet (K.Kart), Yusuf Yazıcı, Miktat Bakırcı, Nihat İçyüz, Yusuf Demirbaş, Habip Aydın, Recai Eker, Ali İhsan Tarım, Murat Alan, Abdullah Uzungüngör
Antrenör: Celal Çevik
Gün İnşaat: Ender Özdemir, Ali Alyüz, Vahit Akbaş, Fuat Karadağ, Naim Çınar, Özcan Sönmez, Nail Kurt, Yusuf Baki, Ahmet Öksüz
Antrenör: Hakan Kerem Ergünoğlu
Goller: Dk.4-25-25+1-28-32 Habip Aydın, Dk.42 Ali İhsan Tarım, Dk.46 Murat Alan (Akyazıspor&Çetinkaya Market), Dk.26 Naim Çınar (Gün İnşaat)
Sarı Kartlar: Dk.19 Yusuf Demirbaş (Akyazıspor&Çetinkaya Market), Dk.22 Yusuf Baki, Dk.25 Vahit Akbaş (Gün İnşaat)
Kırmızı Kart: Dk.34 Muammer Hikmet (Akyazıspor&Çetinkaypa Market)
NOT: Bu sonuçla birlikte Tecrübeli Olgunlar Kategorisinde ilk finalist Akyazıspor&Çetinkaya Market olmuştur.
---
Remax Hür: 5-Deniz Fren&Bosna Pırıldar Market: 3 (Penaltılar)
Hakemler: Engin Bıçak, Sude Demir. Muammer Yiğit Kurt
Remax Hür: İrfan Arkan, Abdullah Azizoğlu, İsmail Işıksoy, Beyler Gökçe, Fevzi Küçük, Aydın Kurucu, Osman Çakır, Ünal Dilek, Erdinç Tuğralı
Antrenör: Murat Çiçek
Deniz Fren&Bosna Pırıldar Market: Ferruh Bayram, Arif Uz, Cevat Koç, Zeki Yılmaz, Yener Ersoy, Rıfat Deniz, Sadettin Demirtaş, Erdoğan Talay, Enver Deniz
Antrenör: Suat Onar
Goller: Dk.24 Sadettin Demirtaş (Deniz Fren&Bosna Pırıldar Market), Dk.37 Aydın Kurucu (Remax Hür)
Sarı Kart: Dk.25 Ünal Dilek, Dk.34 Osman Çakır, Dk.45 Fevzi Küçük (Remax Hür), Dk.25 (Yedekte) Recep Durak, Dk.27 Yener Ersoy (Deniz Fren&Bosna Pırıldar Market)
NOT: Normal Süresi 1-1 biten karşılaşma penaltılara gitmiştir.
Penaltılar: Remax Hür: Fevzi Küçük (Gol), Abdullah Azizoğlu (Kaleci çıkardı), Ünal Dilek (Gol), İsmail Işıksoy (Gol), Osman Çakır (Gol)
Deniz Fren&Bosna Pırıldar Market: Yener Ersoy (Kaleci çıkardı), Rıfat Deniz (Kaleci çıkardı), Arif Uz (Gol), Zeki Yılmaz (Gol),
NOT: Bu sonuçla birlikte Tecrübeli Olgunlar Kategorisinde ikinci finalistRemax Hür olmuştur.
---
GAZİ METAL 31NCİ SAKARYA OLGUNLAR FUTBOL TURNUVASI PROGRAMI
30 Temmuz 2019 Salı (Olgunlar Kategorisi Finali)
Saat 21.30 Sakarya Bahçeşehir Koleji-Uzman Kimya (Şampiyonluk maçı)
31 Temmuz 2019 Çarşamba (Genç Olgunlar Yarı Finali)
Saat 20.30 İzrek Automotive Labels-Eser Okulu Bahçıvanspor
(Bu iki maçın arasında, Turnuvamızın Maskotu Sadık Ceylan’ın Doğum günü partisi yapılacaktır)
Saat 22.00 Çiftçi Kardeşler-Çemsan A.Ş.
1 Ağustos 2019 Perşembe (Tecrübeli Olgunlar Finali)
Saat 20.00 Gün İnşaat-Deniz Fren&Bosna Pırıldar Market (Üçüncülük Maçı)
Saat 21.30 Akyazıspor&Çetinkaya Market-Remax Hür (Şampiyonluk Maçı)
2 Ağustos 2019 Cuma (Genç Olgunlar Finali)
Saat 20.00 Yarı Final Mağlupları (Üçüncülük Maçı)
Saat 21.30 Yarı Final Galipleri (Üçüncülük Maçı)
Akyazıspor&Çetinkaya Market: Şener Dönmez, Muammer Hikmet (K.Kart), Yusuf Yazıcı, Miktat Bakırcı, Nihat İçyüz, Yusuf Demirbaş, Habip Aydın, Recai Eker, Ali İhsan Tarım, Murat Alan, Abdullah Uzungüngör
Antrenör: Celal Çevik
Gün İnşaat: Ender Özdemir, Ali Alyüz, Vahit Akbaş, Fuat Karadağ, Naim Çınar, Özcan Sönmez, Nail Kurt, Yusuf Baki, Ahmet Öksüz
Antrenör: Hakan Kerem Ergünoğlu
Goller: Dk.4-25-25+1-28-32 Habip Aydın, Dk.42 Ali İhsan Tarım, Dk.46 Murat Alan (Akyazıspor&Çetinkaya Market), Dk.26 Naim Çınar (Gün İnşaat)
Sarı Kartlar: Dk.19 Yusuf Demirbaş (Akyazıspor&Çetinkaya Market), Dk.22 Yusuf Baki, Dk.25 Vahit Akbaş (Gün İnşaat)
Kırmızı Kart: Dk.34 Muammer Hikmet (Akyazıspor&Çetinkaypa Market)
NOT: Bu sonuçla birlikte Tecrübeli Olgunlar Kategorisinde ilk finalist Akyazıspor&Çetinkaya Market olmuştur.
---
Remax Hür: 5-Deniz Fren&Bosna Pırıldar Market: 3 (Penaltılar)
Hakemler: Engin Bıçak, Sude Demir. Muammer Yiğit Kurt
Remax Hür: İrfan Arkan, Abdullah Azizoğlu, İsmail Işıksoy, Beyler Gökçe, Fevzi Küçük, Aydın Kurucu, Osman Çakır, Ünal Dilek, Erdinç Tuğralı
Antrenör: Murat Çiçek
Deniz Fren&Bosna Pırıldar Market: Ferruh Bayram, Arif Uz, Cevat Koç, Zeki Yılmaz, Yener Ersoy, Rıfat Deniz, Sadettin Demirtaş, Erdoğan Talay, Enver Deniz
Antrenör: Suat Onar
Goller: Dk.24 Sadettin Demirtaş (Deniz Fren&Bosna Pırıldar Market), Dk.37 Aydın Kurucu (Remax Hür)
Sarı Kart: Dk.25 Ünal Dilek, Dk.34 Osman Çakır, Dk.45 Fevzi Küçük (Remax Hür), Dk.25 (Yedekte) Recep Durak, Dk.27 Yener Ersoy (Deniz Fren&Bosna Pırıldar Market)
NOT: Normal Süresi 1-1 biten karşılaşma penaltılara gitmiştir.
Penaltılar: Remax Hür: Fevzi Küçük (Gol), Abdullah Azizoğlu (Kaleci çıkardı), Ünal Dilek (Gol), İsmail Işıksoy (Gol), Osman Çakır (Gol)
Deniz Fren&Bosna Pırıldar Market: Yener Ersoy (Kaleci çıkardı), Rıfat Deniz (Kaleci çıkardı), Arif Uz (Gol), Zeki Yılmaz (Gol),
NOT: Bu sonuçla birlikte Tecrübeli Olgunlar Kategorisinde ikinci finalistRemax Hür olmuştur.
---
GAZİ METAL 31NCİ SAKARYA OLGUNLAR FUTBOL TURNUVASI PROGRAMI
30 Temmuz 2019 Salı (Olgunlar Kategorisi Finali)
Saat 21.30 Sakarya Bahçeşehir Koleji-Uzman Kimya (Şampiyonluk maçı)
31 Temmuz 2019 Çarşamba (Genç Olgunlar Yarı Finali)
Saat 20.30 İzrek Automotive Labels-Eser Okulu Bahçıvanspor
(Bu iki maçın arasında, Turnuvamızın Maskotu Sadık Ceylan’ın Doğum günü partisi yapılacaktır)
Saat 22.00 Çiftçi Kardeşler-Çemsan A.Ş.
1 Ağustos 2019 Perşembe (Tecrübeli Olgunlar Finali)
Saat 20.00 Gün İnşaat-Deniz Fren&Bosna Pırıldar Market (Üçüncülük Maçı)
Saat 21.30 Akyazıspor&Çetinkaya Market-Remax Hür (Şampiyonluk Maçı)
2 Ağustos 2019 Cuma (Genç Olgunlar Finali)
Saat 20.00 Yarı Final Mağlupları (Üçüncülük Maçı)
Saat 21.30 Yarı Final Galipleri (Üçüncülük Maçı)