Gazi Metal 31. nci Sakarya Olgunlar Futbol...

Gazi Metal 31. nci Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası 43. ncü Akşam Maçları

Sakarya Bahçeşehir Koleji: 5-Uzman Kimya: 2

Gazi Metal 31. nci Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası 43. ncü Akşam Maçları

Sakarya Bahçeşehir Koleji: 5-Uzman Kimya: 2

Gazi Metal 31. nci Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası 43. ncü Akşam Maçları
30 Temmuz 2019 - 23:10

Hakemler: Levent Gümüşdere, Ömer Faruk Şahin, Furkan Şen
Sakarya Bahçeşehir Koleji: Ramazan Özdamar, Cengiz Furuncu, Hasan Öztürk, Ümit Serter Keskin, Soner Boz, Hüseyin Sunar Karakayış, Mustafa Ateş, Faruk Sarman, Engin Esmer, Hasan Furuncu
Antrenör: Mehmet Ali Çalışkan
Uzman Kimya: Engin İrdem, Özcan Tanıl, Yasin Yılmaz, Yasin Usta, Bülent Belat, Şenol Kargün, Soner Neliker, Sinan Özalp, Emrah Toylar, Cengiz Kuybulu, Ahmet Polat
Antrenör: Namık Kemal Yılmaz
Goller: Dk.12-19-38 Ümit Serter Keskin, Dk.33 Mustafa Ateş, Dk.48 Hüseyin Sunar Karakayış(Sakarya Bahçeşehir Koleji), Dk.13 Soner Neliker, Dk.30 Bülent Belat(Uzman Kimya)
NOT: Bu sonuçla birlikte Olgunlar Kategorisinde Sakarya Bahçeşehir Koleji şampiyon olmuştur.
ÖDÜL LİSTESİ  
1-Gol Kralı: Ümit Serter Keskin (Sakarya Bahçeşehir Koleji-30Gol)
Ödülünü Ferizli İlçe Devlet Hastanesi Başhekimi Samet Kaymaz teslim etmiştir.
2-En Değerli Kaleci: Ramazan Özdamar (Sakarya Bahçeşehir Koleji kalecisi)
ÖdülünüAlifuatpaşa eski Belediye Başkanı Kenan Oran teslim etmiştir.
3-En Centilmen Oyuncu: Önder Gökdemir (STA Spor Kompleksi Kalecisi) (Yerine Takım Antrenörü Özer Yüksel aldı)
Ödülünü Sakarya Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (SASKF) Genel Sekreteri Ahmet Orhan teslim etmiştir.
4-En Değerli Oyuncu: Soner Neliker (Uzman Kimya)
ÖdülünüSakaryaspor Genel Kaptanı Erol Aydın teslim etmiştir.
5-Üçüncü Takım: Sakarya Masterlar Derneği (Ödülü takımın futbolcularından Halil Karaaslan aldı)
Ödülleri Turnuva ana sponsoruGazi Metal Mali İşler Müdürü Gani Erdoğan ve İl Hakem Kurulu Hakem Atama Sorumlusu Mehmet Yücel İnce teslim etmiştir. 
6-İkinci Takım: Uzman Kimya
Ödülleri Sakaryaspor Kulübünün eski Başkanlarından Vedat Yaşlıca ve Sakarya Büyükşehir Belediye Spor Şube Müdürü Davut Cengiz teslim etmiştir.
7-Birinci Takım: Sakarya Bahçeşehir Koleji
Ödülleri Ferizli Belediye Başkanı İsmail Gündoğdu teslim etmiştir.
---
NOT: Maçın devre arasında, turnuvaya katılarak eğitime katkı sağlayan Olgunlar Kategorisi takımlarına plaket verilmiştir. Plaketleri Turnuva Tertip Komitesi Başkanı Mithat Şahin teslim etmiştir. Plaket alan takımlar ve yetkilileri aşağıda belirtilmiştir.
1-STA Spor Kompleksi adına Erhan Baylan
2-Yılmazlar İnşaat adına Sinan Yılmaz
3-Kampüs Halı Yıkama&Yıldız Yapı adına Soner Çalışkan
4-Kebapçı Bey adına Faysal Aktaş
5-Sakarya Masterlar Derneği adına Fatih Altay
6-Uzman Kimya adına Emrah Toylar
7-Sakarya Bahçeşehir Koleji adına Berna Karasu
8-Cumhur Çelik Hakan Sezvan
---
GAZİ METAL 31NCİ SAKARYA OLGUNLAR FUTBOL TURNUVASI PROGRAMI
         31 Temmuz 2019 Çarşamba (Genç Olgunlar Yarı Finali)
Saat 20.30 İzrek Automotive Labels-Eser Okulu Bahçıvanspor
(Bu iki maçın arasında, Turnuvamızın Maskotu Sadık Ceylan’ın Doğum günü partisi yapılacaktır)
Saat 22.00 Çiftçi Kardeşler-Çemsan A.Ş.
         1 Ağustos 2019 Perşembe (Tecrübeli Olgunlar Finali)
Saat 20.00 Gün İnşaat-Deniz Fren&Bosna Pırıldar Market (Üçüncülük Maçı)
Saat 21.30 Akyazıspor&Çetinkaya Market-Remax Hür (Şampiyonluk Maçı)
         2 Ağustos 2019 Cuma (Genç Olgunlar Finali)
Saat 20.00 Yarı Final Mağlupları (Üçüncülük Maçı)
Saat 21.30 Yarı Final Galipleri (Üçüncülük Maçı)

YORUMLAR

  • 0 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Adalet Kupası şampiyonu Sakarya Barosu
Adalet Kupası şampiyonu Sakarya Barosu
Başkan Özen, Rehabilitasyon Merkezinin Açılışına Katıldı
Başkan Özen, Rehabilitasyon Merkezinin Açılışına Katıldı