Gazi Metal 31. nci Sakarya Olgunlar Futbol...

Gazi Metal 31. nci Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası 45. nci Akşam Maçları

Gün İnşaat: 4-Deniz Fren&Bosna Pırıldar Market: 1

Gazi Metal 31. nci Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası 45. nci Akşam Maçları

Gün İnşaat: 4-Deniz Fren&Bosna Pırıldar Market: 1

Gazi Metal 31. nci Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası 45. nci Akşam Maçları
01 Ağustos 2019 - 23:30

Hakemler: Hakan Can Yılmaz, Sude Emir, Muhammed Ali Top
Gün İnşaat: Ender Özdemir, Ali Alyüz, Fuat Karadağ, Naim Çınar, Özcan Sönmez, Nail Kurt, Ahmet Öksüz
Antrenör: Ahmet Gün
Deniz Fren&Bosna Pırıldar Market: Ferruh Bayram, Hayri Keskin, Aydın Alkan, Arif Uz, Cahit Gürkaynak, Cevat Koç, Erdoğan Talay
Antrenör: Suat Onar
Goller: Dk.7 Ali Alyüz, Dk.18 Nail Kurt, Dk.46 Naim Çınar(Gün İnşaat), Dk.29 Cevat Koç (Deniz Fren&Bosna Pırıldar Market)
---
NOT: Bu sonuçla birlikte Gün İnşaat Tecrübeli Olgunlar Kategorisinin üçüncüsü, Deniz Fren&Bosna Pırıldar Market dördüncü olmuştur.
---Dördüncü Deniz Fren&Bosna Pırıldar Market’in ödüllerini, Turnuvanın Ana sporu olan Gazi Metal Fabrikası Mali İşlem Sorumlusu Gani Erdoğan ve Futbol İl Hakem Kurulu Başkan Vekili Yılmaz Kalk,
---Üçüncü Gün İnşaat’ın ödüllerini ise Turnuva Disiplin Kurulu Başkanı Bülent Kasım, Disiplin Kurulu Üyesi Ali Karabulut ve Akyazı İlçe Devlet Hastanesi Doktoru Yaşar Yılmaz teslim etmiştir.
--Ayrıca Turnuvaya reklam vererek destekte bulunan Bakas Sigorta’nın sahibi Metin Bakas’aplaketini Turnuva Tertip Komitesi Başkanı Mithat Şahin takdim etmiştir. 
---
         Akyazıspor&Çetinkaya Market: 7-Remax Hür: 5 (Penaltılar)
Hakemler: Bahadır İleri, Kerem Şenneyli, Ömer Faruk kılıç
Akyazıspor&Çetinkaya Market: Şener Dönmez, Yusuf Yazıcı, Nihat İçyüz, Yusuf Demirbaş, Habip Aydın, Recai Eker, Ali İhsan Tarım, Murat Alan, Abdullah Uzungüngör, Miktat Bakırcı
Antrenör: İrfan Dinçer
Remax Hür: İrfan Arkan, Abdullah Azizoğlu, İsmail Işıksoy, Ünal Dilek, Erdinç Tuğralı, Beyler Gökçe, Fevzi Küçük, Aydın Kurucu, Osman Çakır, Aydın Günaydın
Antrenör: Mehmet Ali Çalışkan
Goller: Dk.11 Nihat İçyüz, Dk.16 Yusuf Demirbaş, Dk.21 Habip Aydın (Akyazıspor&Çetinkaya Market), Dk.22 Aydın Kurucu, Dk.28 Fevzi Küçük, Dk.29 Osman Çakır (Remax Hür)
Sarı Kartlar: Dk.11 Şener Dönmez, Dk.28 Yusuf Yazıcı, Dk.49 Recai Eker (Akyazıspor&Çetinkaya Market), Dk.31 Beyler Gökçe (Remax Hür)
NOT: Normal süresi 3-3 biten karşılaşma penaltılara gitmiştir.
Penaltılar: Akyazıspor&Çetinkaya Market: Habip Aydın (Gol), Yusuf Demirbaş (Gol), Yusuf Yazıcı (Gol), Ali İhsan Tarım (Gol)
Remax Hür: Fevzi Küçük (Kaleci çıkardı), Beyler Gökçe (Gol), Aydın Günaydın (Kaleci çıkardı), Ünal Dilek (Gol)
NOT: Bu sonuçla birlikte Tecrübeli Olgunlar Kategorisinde Akyazıspor&Çetinkaya Market şampiyon olmuştur.
---
NOT: Final maçının devre arasında, turnuvaya katılarak eğitime katkı sağlayan Tecrübeli Olgunlar Kategorisi takımlarına plaket verilmiştir. Plaketleri Turnuva Tertip Komitesi Başkanı Mithat Şahin ile Prof. Dr. Tansu Çiller Ticaret Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Cahit Orhan Ölmez ile Okul Aile Birliği Başkanı Adnan Akıncı teslim etmiştir. Plaket alan takımlar ve yetkilileri aşağıda belirtilmiştir.
         1-Remax Hür adına Turan Çakar
         2-Akyazıspor&Çetinkaya Market adına Çetin Çetinkaya
         3-Deniz Fren&Bosna Pırıldar Market adına Yüksel Bıçakçılar
         4-Gün İnşaat adına Ahmet Gün
         5-Beşkardeşler Mobilya adına İsmet Durak
         6-Marmara İnan İzolasyon adına Ömer Uluköylü
         7-Gürdal Turizm adına Hüseyin Göksugüzel
         8-Yıldız Yemek adına Hasan Yıldız
NOT: Her akşam maçları takip eden Yeni Sakarya Gazetesi Spor Muhabiri Rahmi Çapa’ya da Turnuva Tertip Komitesi Başkanı Mithat Şahin tarafından plaket takdim edilmiştir.
---
ÖDÜL LİSTESİ  
1-Gol Kralı: Beyler Gökçe (Remax Hür-16 Gol)
Ödülünü Turnuvanın Ana sponsoru olan Gazi Metal Fabrikası’nın Mali İşler Sorumlusu Gani Erdoğan teslim etmiştir.
2-En Değerli Kaleci: İrfan Arkan (Remax Hür)
Ödülünü Futbol İl Temsilcisi Tezcan Demir teslim etmiştir.
3-En Centilmen Oyuncu: Miktat Bakırcı (Akyazıspor&Çetinkaya Market)
Ödülünü Sakarya Büyükşehir belediyesi Spor Şube Müdürü Davut Cengiz teslim etmiştir.
4-En Değerli Oyuncu: Cevat Koç (Deniz Fren&Bosna Pırıldar Maket) (Yerine takımın Başkanı Erdoğan Pırıldar aldı)
Ödülünü Sakaryaspor Genel Kaptanı Erol Aydın teslim etmiştir.
6-İkinci Takım: Remax Hür
Ödülleri MÜSİAD Başkanı Yaşar Coşkun ve Sakarya Amatör Futbolcular Derneği Başkanı Ömer Bektaş teslim etmiştir.
7-Birinci Takım: Akyazıspor&Çetinkaya Market
Ödülleri Akyazı Belediye Başkanı Bilal Soykan ve Söğütlü Belediye Başkanı Koray Oktay Özten teslim etmiştir.
---
GAZİ METAL 31NCİ SAKARYA OLGUNLAR FUTBOL TURNUVASI PROGRAMI
         2 Ağustos 2019 Cuma (Genç Olgunlar Finali)
Saat 20.00 Eser Okulu Bahçıvanspor-Çiftçi Kardeşler (Üçüncülük Maçı)
Saat 21.30 İzrek Automotive Labels-Çemsan A.Ş. (Şampiyonluk Maçı)

YORUMLAR

  • 0 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
SGM ve Engelsiz Kafe erasmus öğrencilerini ağırladı
SGM ve Engelsiz Kafe erasmus öğrencilerini ağırladı
Büyükşehir İtfaiye Erleri her zaman nöbette
Büyükşehir İtfaiye Erleri her zaman nöbette
meta name="p:domain_verify" content="4937207a7acb6213bc8d61a5f4726b65"/>