Güreşte Yüzler Gülüyor

Güreşte Yüzler Gülüyor

Küçük minik ve büyük minikler serbest ve grekoromen güreş turnuvasında 100’e yakın sporcu mindere çıktı.

Güreşte Yüzler Gülüyor

Küçük minik ve büyük minikler serbest ve grekoromen güreş turnuvasında 100’e yakın sporcu mindere çıktı.

Güreşte Yüzler Gülüyor
21 Kasım 2018 - 13:56

Geçtiğimiz hafta sonu Lütfü Yaman Spor Salonunda gerçekleşen müsabakalar sonrasında kilolarında derece yapan pehlivanlar belli oldu. Pehlivanlara ödüllerini Güreş İl Temsilcisi Secati Eker, antrenör ve hakemler takdim ettiler. Güreş İl Temsilcisi Secat Eker, Güreş Branşına katkılarından dolayı Gençlik ve Spor İl Müdürü Fatih Çelikel’e teşekkür etti.
 
Grekoromen
26-30 Kg.
1. Rahman Keskin (Hendek
2. Burak Büyükkaya (Kocaali)
34 Kg.
1. Hakan Akar (Hendek)
2. Kadir Yolcu (Hendek)
38 kg.
1.Ö.Fatih Ören (Hendek)
2.E.Samet Arar (Kocaali)
3.S.Eren Mert (Pamukova)
3.Üzeyir Kaya (Kocaali)
41 Kg.
1.Alkan Akar (Hendek)
2.Eymen Kurban (Hendek)
3. M.Eren Başar (Ferdi)
3.M.Berat Yolcu (Hendek)
44 Kg.
1 Ali Çilingir (Hendek)
2.Bekir Çetin (Adapazarı)
48 Kg.
1.Y.Emre Pelen (Ferdi)
52 Kg.
1.Mehmet Memi (Ferdi)
57 Kg.
1.Emir Tuğra Dayal (Ferdi)
62 Kg.
1.E.Yiğit Arslan (Ferdi)
80 kg.
1.M.Ali Kara (Hendek)
2.Alihan Hazar (Kocaali)
3.İshak Metan (Adapazarı)
2008 Doğumlu Grekoromen Sonuç Listesi
26-30 kg.
1.Baki Birinci (Hendek)
34 Kg.
1.Burak Taşkın (Hendek)
38 Kg.
1.Bilal Bozoğlu (Ferdi)
Serbest 14-15 Yaş
34-38 kg.
1.Adem Kaya (Akyazı)
41 kg. 1. Emirhan Arslantaş (Ferdi)
44 kg. 1. Hamza Sapdere (Ferdi)
48 kg.
1.Yasin Karagöz (Akyazı)
2.M.Ahmet Gül (Akyazı)
3.S.Bilal Çepoğlu (Erenler)
52 kg.
1.Taner Algan (Akyazı)
2.Bünyamin A.Yeşiltaş (Akyazı)
3.Samet Koto (Ferdi)
3.Abdurrahim Mutlu (Erenler)
57 kg.
1.Yusuf Huruzcu (Ferdi)
2.Ömer Aksoy (Kocaali)
3.Alperen Yazıcı (Akyazı)
3.Bülent Bozlak (Ferdi)
62.
1.Yunus Huruzcu (Ferdi)
2.Hüseyin Albarakoğlu (Akyazı)
3.M.Emin Çelik (Boybeyi)
68 kg.
1.Mümincan Aygün (Akyazı)
2.Onur Avcı (Boybeyi)
3.Reşat Ege Toklu (Ferdi)
3.Abdülsamet Demirkol (Ferdi)
75 kg.
1.Y.Enes Güner (Ferdi)
2.Abdülsamet Yağmur (Ferdi)
3. M.Enes Çelik (Ferdi)
3.Arda Malat (Akyazı)
85 kg.
1.M.Alper Civan (Akyazı)
 
14-15 Yaş Grekoromen (2004-2005 Doğumlular)
34-38 kg. 1. Kadir Yolcu (Hendek)
41 kg.
1.Eymen Kuban (Hendek)
2.M.Berat Yolcu (Hendek)
3.Mehmet Yolcu (Hendek)
44.kg.
1.Alkan Akar (Hendek)
2.Hamza Sapdere (Ferdi)
48 kg.
1.E.Atakan Karakaya (Hendek)
2.Abdülkadir Birinci (Hendek)
3.Yasin Dizer (Hendek)
3.M.Yiğit Albayrak (Hendek)
52 kg.
1.Samet Koto (Kocaali)
2.Mehmet Memi (Ferdi)
3.Ö.Seyfettin Balta (Ferdi)
3. Mervan Küt (Hendek)
57 kg.
1.Yusuf Huruzcu (Ferdi)
2.Mehmet A.Albayrak (Hendek)
3.Bülent Bozlak (Kocaali)
3.Metin İçöz (Hendek)
62 kg.
1.Vural Efe Tantan (Ferdi)
2.Yunus Huruzcu (Ferdi)
3.Tolga Dere (Ferdi)
3.Emirhan Y.Arslan (Ferdi)
68 kg. 1. Yiğit Erdoğan (Ferdi)
75 kg.
1.M.Ali Kara (Hendek)
2. Abdülsamet Yağmur (Ferdi)
85 kg. 1. Salih Temizce (Hendek)
Serbest Minikler (2006-2007-2018)
26-30 kg.
1.Burak Büyükkaya (Kocaali)
2. S.Süleyman Özkan (Boybeyi)
34 kg.
1.R.Emir Kurt (Akyazı)
2.Ali Ali (Adaspor)
3.Recep Uludağ (Ferdi)
38 kg.
1.Adem Kaya (Akyazı)
2.S.Eren Mert (Pamukova)
3.E.Samet Arar (Kocaali)
3.Bilal Erdem (Akyazı)
44 kg.
1.Bekir Çetin (Adaspor)
2.İbrahim Şakar (Adaspor)
3.M.Ali Ateş (Boybeyi)
48 kg. 1. Y.Tuna Balta (Ferdi)
52 kg.1.B.Ali Yeşiltaş (Akyazı)
57 kg. 1. Ali Berat Karaman (Ferdi)
62 kg. 1. Yasin Akçay (Ferdi)
68 kg. 1. İbrahim Karcıoğlu (Adaspor)
80 kg.
1.M.Enes Çelik (Ferdi)
2.İshak Metin (Adaspor)
3.Bilal Özdemir (Adaspor)
2008 doğumlu Serbest sonuçlar
38 kg. 1. Gökmen Sefa Balta (Ferdi)
57 kg. 1. Umutcan Görgün (Ferdi)
 
 
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Sayın Erdoğan ‘Açları doyurun
Sayın Erdoğan ‘Açları doyurun
Kızılay’ın 153 yıllık İyilik Hareketi Beyoğlu’nda fotoğraflarla sergileniyor
Kızılay’ın 153 yıllık İyilik Hareketi Beyoğlu’nda...