HAFTALIK PROGRAM ( 11-17 OCAK 2020)

HAFTALIK PROGRAM ( 11-17 OCAK 2020)

SAKARYA GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ

HAFTALIK PROGRAM ( 11-17 OCAK 2020)

SAKARYA GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ

HAFTALIK PROGRAM ( 11-17 OCAK 2020)
10 Ocak 2020 - 19:07

SAKARYA GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ
HAFTALIK PROGRAM ( 11-17 OCAK 2020) 
KATEGORİTARİHSAATTESİS ADIBRANŞFAALİYET -  MÜSABAKA ADI 
ULUSAL11 Ocak 202012.00Ekrem Karaberberoğlu Altyapı Tesisleri FutbolSakaryaspor A.Ş. - Düzce Spor (Bölgesel Gelişim U17 Ligi)
YEREL11 Ocak 202016.00Atatürk Spor KompleksiBasketbolAnadolu Basket-ASAŞ (A) (U14 Kızlar Ligi)
YEREL11 Ocak 202017.30Atatürk Spor KompleksiBasketbolKaradeniz Ereğli Bld.-ASAŞ (B) (U14 Kızlar Basketbol Ligi)
YEREL12 Ocak 202016.00Atatürk Spor KompleksiBasketbolAntspor-Karadeniz Ereğli Bld. (U14 Kızlar Basketbol Ligi)
YEREL12 Ocak 202017.30Atatürk Spor KompleksiBasketbolASAŞ (B)-Anadolu Basket (U14 Kızlar Basketbol Ligi)
YEREL13 Ocak 202018.15Atatürk Spor KompleksiBasketbolASAŞ-Antspor (B) (Oğuzhan Kuş U16 Erkekler Basketbol Ligi)
YEREL13 Ocak 202019.45Atatürk Spor KompleksiBasketbolSakarya Çarkspor-Atılgan (Oğuzhan Kuş U16 Erkekler Basketbol Ligi)
YEREL14 Ocak 202018.15Atatürk Spor KompleksiBasketbolTıbbiyeliler-Sakarya BŞB. Basket (B) (Oğuzhan Kuş U16 Erkekler Basketbol Ligi)
YEREL14 Ocak 202019.45Atatürk Spor KompleksiBasketbolÖzel Erenler Güneş-Sakarya Basket (B) (Oğuzhan Kuş U16 Erkekler Basketbol Ligi)
YEREL15 Ocak 202018.15Atatürk Spor KompleksiBasketbolSakarya Gelişim (B)-Özel Erenler Güneş (Oğuzhan Kuş U16 Erkekler Basketbol Ligi)
YEREL15 Ocak 202019.45Atatürk Spor KompleksiBasketbolSakarya Basket (B)-Tıbbiyeliler (Oğuzhan Kuş U16 Erkekler Ligi)
YEREL16 Ocak 202018.15Atatürk Spor KompleksiBasketbolOğuzhan Kuş U16 Erkekler Basketbol Ligi Play Off Müsabakaları
YEREL17 Ocak 202018.15Atatürk Spor KompleksiBasketbolOğuzhan Kuş U16 Erkekler Basketbol Ligi Play Off Müsabakaları
YEREL17 Ocak 202019.45Atatürk Spor KompleksiBasketbolOğuzhan Kuş U16 Erkekler Basketbol Ligi Play Off Müsabakaları
      
OKUL SPORLARI
KATEGORİTARİHSAATTESİS ADIBRANŞFAALİYET -  MÜSABAKA ADI 
Okul Sporları - ULUSAL10-12 Ocak 202010:00Atatürk Spor SalonuGüreşOkul Sporları Güreş Gençler (A) Grup Birinciliği
Okul Sporları - Yerel11 Ocak 202010:00Sakarya Anadolu Lisesi Spor SalonuBilek GüreşiOkul Sporları Bilek Güreşi Yıldız İl Birinciliği Müsabakaları
Okul Sporları - Yerel13 Ocak 202010:00Lütfü Yaman Spor SalonuVoleybolŞehit Mahmutbey O.O. -  Cengiz Topel O.O. (Okul Sporları Küçük Kızlar Voleybol İl Birinciliği Yarı Final)
Okul Sporları - Yerel13 Ocak 202011:00Lütfü Yaman Spor SalonuVoleybolAhmet Akkoç O.O. -Osman Öztürk İ.H.O.O. (Okul Sporları Küçük Kızlar Voleybol İl Birinciliği Yarı Final)
Okul Sporları - Yerel13 Ocak 202012:00Lütfü Yaman Spor SalonuVoleybolAhmet Akkoç O.O.--İstiklal O.O. (Okul Sporları Küçük Erkekler Voleybol İl Birinciliği)
Okul Sporları - Yerel13 Ocak 202013:00Lütfü Yaman Spor SalonuVoleybolSabihanım O.O. -S.Türk Fransız Kardeşlik O.O. (Okul Sporları Küçük Erkekler Voleybol İl Birinciliği)
Okul Sporları - Yerel13 Ocak 202010:00Erenler Suni SahaFutbolÖzel Mefkure O.O. -Özel Şahin O.O. (Okul Sporları Küçük Erkekler Futbol İl Birinciliği)
Okul Sporları - Yerel13 Ocak 202011:00Erenler Suni SahaFutbolAydın Gürdamar Oo-Cengiz Topeloo (Okul Sporları Küçük Erkekler Futbol İl Birinciliği)
Okul Sporları - Yerel13 Ocak 202012:00Erenler Suni SahaFutbolKaynarca Mimar Sinan Oo--Vali Mustafa Uygur Oo (Okul Sporları Küçük Erkekler Futbol İl Birinciliği)
Okul Sporları - Yerel13 Ocak 202013:00Erenler Suni SahaFutbolM. Kemal Atatürk Oo-Şht. Mahmutbey Oo (Okul Sporları Küçük Erkekler Futbol İl Birinciliği)
Okul Sporları - Yerel13 Ocak 202010:00Yenikent Spor SalonuHentbolA1/ B2 (Okul Sporları Genç Erkekler Hentbol İl Birinciliği Yarı Final)
Okul Sporları - Yerel13 Ocak 202011:30Yenikent Spor SalonuHentbolB1 / A2 (Okul Sporları Genç Erkekler Hentbol İl Birinciliği Yarı Final)
Okul Sporları - Yerel13 Ocak 202013:00Yenikent Spor SalonuFutsalA Grup 1. Si - J Grup 2. Si (Okul Sporları Genç Erkekler Futsal İl Birinciliği)
Okul Sporları - Yerel13 Ocak 202014:00Yenikent Spor SalonuFutsalB Grup 1. Si - I Gup 2. Si (Okul Sporları Genç Erkekler Futsal İl Birinciliği)
Okul Sporları - Yerel13 Ocak 202015:00Yenikent Spor SalonuFutsalC Grup 1. Si - H Grup 1. Si (Okul Sporları Genç Erkekler Futsal İl Birinciliği)
Okul Sporları - Yerel13 Ocak 202016:00Yenikent Spor SalonuFutsalD Grup 1. Si -  I Grup 1. Si (Okul Sporları Genç Erkekler Futsal İl Birinciliği)
Okul Sporları - Yerel13 Ocak 202010:00Sakarya Spor SalonuBasketbolA Genç Kızlar Basketbol İl Birinciliği Final Mağluplar
Okul Sporları - Yerel13 Ocak 202011:00Sakarya Spor SalonuBasketbolA Genç Kızlar Basketbol İl Birinciliği Final Galipler
Okul Sporları - Yerel13 Ocak 202011:30Atatürk Spor SalonuBasketbolB Grup 2.Si-C Grup 2.Si (A Genç Erkekler Basketbol İl Birinciliği)
Okul Sporları - Yerel13 Ocak 202013:00Atatürk Spor SalonuBasketbolC Grup 1.Si-A Grup 2.Si (A Genç Erkekler Basketbol İl Birinciliği)
Okul Sporları - Yerel14 Ocak 202010:00Atatürk Spor SalonuBasketbolA Grup 1.Si-B Grup 2.Si (A Genç Erkekler Basketbol İl Birinciliği)
Okul Sporları - Yerel14 Ocak 202011:30Atatürk Spor SalonuBasketbolB Grup 1.Si-C Grup 1.Si (A Genç Erkekler Basketbol İl Birinciliği)
Okul Sporları - Yerel14 Ocak 202010:00Erenler StadıFutbolAhmet Akkoç Oo - Yunus Çiloğlu Oo (Okul Sporları Yıldız Erkekler Futbol İl Birinciliği)
Okul Sporları - Yerel14 Ocak 202011:00Erenler StadıFutbolKarapürçek Atatürk Oo - Hacı Emine Oba Oo (Okul Sporları Yıldız Erkekler Futbol İl Birinciliği)
Okul Sporları - Yerel14 Ocak 202012:00Erenler StadıFutbolAydın Gürdamar Oo - Nazmiye Ömer Sözen Oo (Okul Sporları Yıldız Erkekler Futbol İl Birinciliği)
Okul Sporları - Yerel14 Ocak 202010:00Arifiye Kalaycı SahasıFutbolSöğütlü 15 Temmuz Oo - Vali Mustafa Uygur Oo (Okul Sporları Yıldız Erkekler Futbol İl Birinciliği)
Okul Sporları - Yerel14 Ocak 202011:00Arifiye Kalaycı SahasıFutbolProf. Osman Öztürk Oo - M. Kemal Atatürk Oo (Okul Sporları Yıldız Erkekler Futbol İl Birinciliği)
Okul Sporları - Yerel14 Ocak 202012:00Arifiye Kalaycı SahasıFutbolŞht. Ali Gaffar Okkan Oo - P.Ova Ertuğrulgazi Oo (Okul Sporları Yıldız Erkekler Futbol İl Birinciliği)
Okul Sporları - Yerel14 Ocak 202010:00Şenpiliç MTAL Spor SalonuBilek GüreşiOkul Sporları Bilek Güreşi Gençler İl Birinciliği Müsabakaları
Okul Sporları - Yerel14 Ocak 202011:00Lütfü Yaman Spor SalonuVoleybolGölköprü Oo- İstiklal Oo (Okul Sporları Yıldız Erkekler Voleybol İl Birinciliği)
Okul Sporları - Yerel14 Ocak 202012:00Lütfü Yaman Spor SalonuVoleybolTürk Fransız Kardeşlik Oo - Sabihanımoo (Okul Sporları Yıldız Erkekler Voleybol İl Birinciliği)
Okul Sporları - Yerel14 Ocak 202011:00Sakarya Spor SalonuFutsalSakarya Spor Lisesi-Pamukova Mtal (Okul Sporları Genç Kızlar Futsal İl Birinciliği)
Okul Sporları - Yerel14 Ocak 202012:00Sakarya Spor SalonuFutsalGüneşler And.L.-Adapazarı Mtal (Okul Sporları Genç Kızlar Futsal İl Birinciliği)
Okul Sporları - Yerel14 Ocak 202013:00Sakarya Spor SalonuFutsalAkyazı İşmont Mtal-Mithatpaşa Al (Okul Sporları Genç Kızlar Futsal İl Birinciliği)
Okul Sporları - Yerel14 Ocak 202010:00Yenikent Spor SalonuHentbolA1 / B2 (Okul Sporları A Genç Kızlar Hentbol İl Birinciliği Yarı Final)
Okul Sporları - Yerel14 Ocak 202011:30Yenikent Spor SalonuHentbolB1 / A2 (Okul Sporları A Genç Kızlar Hentbol İl Birinciliği Yarı Final)
Okul Sporları - Yerel15 Ocak 202010:00Yenikent Spor SalonuHentbolOkul Sporları Genç Erkekler Hentbol İl Birinciliği Final Mağluplar
Okul Sporları - Yerel15 Ocak 202011:30Yenikent Spor SalonuHentbolOkul Sporları Genç Erkekler Hentbol İl Birinciliği Final Galipler
Okul Sporları - Yerel15 Ocak 202013:00Yenikent Spor SalonuFutsalE Grup 1. Si -  İ Grup 1. Si (Okul Sporları Genç Erkekler Futsal İl Birinciliği)
Okul Sporları - Yerel15 Ocak 202014:00Yenikent Spor SalonuFutsalF Grup 1. Si - J Grup 1. Si  (Okul Sporları Genç Erkekler Futsal İl Birinciliği)
Okul Sporları - Yerel15 Ocak 202015:00Yenikent Spor SalonuFutsal G  Grup 1. Si - D Grup 2. Si (Okul Sporları Genç Erkekler Futsal İl Birinciliği)
Okul Sporları - Yerel15 Ocak 202016:00Yenikent Spor SalonuFutsalK Grup 1. Si - B Grup 2. Si (Okul Sporları Genç Erkekler Futsal İl Birinciliği)
Okul Sporları - Yerel15 Ocak 202010:00Sakarya Spor Salonu (Judo Salonu)JudoOkul Sporları Yıldızlar Judo İl Birinciliği
Okul Sporları - Yerel15 Ocak 202010:00Lütfü Yaman Spor SalonuVoleybolOkul Sporları Küçük Kızlar Voleybol İl Birinciliği Final Mağluplar
Okul Sporları - Yerel15 Ocak 202011:00Lütfü Yaman Spor SalonuVoleybolOkul Sporları Küçük Kızlar Voleybol İl Birinciliği Final Galipler
Okul Sporları - Yerel15 Ocak 202012:00Lütfü Yaman Spor SalonuVoleybolSabihanım Oo-.Sait Faik Abasıyanık Oo (Okul Sporları Küçük Erkekler Voleybol İl Birinciliği)
Okul Sporları - Yerel15 Ocak 202013:00Lütfü Yaman Spor SalonuVoleybolİstiklal Oo.-Türk Fransız Kardeşlik Oo (Okul Sporları Küçük Erkekler Voleybol İl Birinciliği)
Okul Sporları - Yerel15 Ocak 202010:00Atatürk Spor SalonuBasketbolC Grup 2.Si-A Grup 1.Si (A Genç Erkekler Basketbol İl Birinciliği)
Okul Sporları - Yerel15 Ocak 202011:30Atatürk Spor SalonuBasketbolA Grup 2.Si-B Grup 1.Si (A Genç Erkekler Basketbol İl Birinciliği)
Okul Sporları - Yerel15 Ocak 202010:00Erenler Suni SahaFutbolYenigün  Oo-Alifuat Paşa Oo (Okul Sporları Küçük Erkekler Futbol İl Birinciliği)
Okul Sporları - Yerel15 Ocak 202011:00Erenler Suni SahaFutbolÖzel Doğa Oo-Akyazı Paris Oo (Okul Sporları Küçük Erkekler Futbol İl Birinciliği)
Okul Sporları - Yerel15 Ocak 202012:00Erenler Suni SahaFutbolHacı Mehmet Akkoç Oo-Yunus Çiloğlu Oo (Okul Sporları Küçük Erkekler Futbol İl Birinciliği)
Okul Sporları - Yerel15 Ocak 202013:00Erenler Suni SahaFutbolHacı Emine Oba Oo-Hakkı Demir Oo (Okul Sporları Küçük Erkekler Futbol İl Birinciliği)
Okul Sporları - Yerel16 Ocak 202010:00Erenler StadıFutbolŞht. Mahmutbey Oo - Yenigün Oo (Okul Sporları Yıldız Erkekler Futbol İl Birinciliği)
Okul Sporları - Yerel16 Ocak 202011:00Erenler StadıFutbolHakkı Demir Oo - Karasu Sezi Eratik Oo (Okul Sporları Yıldız Erkekler Futbol İl Birinciliği)
Okul Sporları - Yerel16 Ocak 202012:00Erenler StadıFutbolAkyazı Paris Oo - Ferizli Hatice Aslan Oo (Okul Sporları Yıldız Erkekler Futbol İl Birinciliği)
Okul Sporları - Yerel16 Ocak 202010:00Arifiye Kalaycı SahasıFutbolÜzehir Garih Oo - Mithatpaşa Oo (Okul Sporları Yıldız Erkekler Futbol İl Birinciliği)
Okul Sporları - Yerel16 Ocak 202011:00Arifiye Kalaycı SahasıFutbolAhmet Akkoç Oo - Hacı Emine Oba Oo (Okul Sporları Yıldız Erkekler Futbol İl Birinciliği)
Okul Sporları - Yerel16 Ocak 202012:00Arifiye Kalaycı SahasıFutbolYunus Çiloğlu Oo - Karapürçek Atatürk Oo  (Okul Sporları Yıldız Erkekler Futbol İl Birinciliği)
Okul Sporları - Yerel16 Ocak 202011:00Sakarya Spor SalonuFutsalSakarya Spor Lisesi-Ferizli Fikret İ. Aktekin Al (Okul Sporları Genç Kızlar Futsal İl Birinciliği)
Okul Sporları - Yerel16 Ocak 202012:00Sakarya Spor SalonuFutsalGüneşler And.L.-Şen Piliç Mtal (Okul Sporları Genç Kızlar Futsal İl Birinciliği)
Okul Sporları - Yerel16 Ocak 202013:00Sakarya Spor SalonuFutsalHacı Zehra Akkoç Al- Mithatpaşa Al (Okul Sporları Genç Kızlar Futsal İl Birinciliği)
Okul Sporları - Yerel16 Ocak 202010:00Yenikent Spor SalonuHentbol(Okul Sporları A Genç Kızlar Hentbol İl Birinciliği Final Mağluplar)
Okul Sporları - Yerel16 Ocak 202011:30Yenikent Spor SalonuHentbol(Okul Sporları A Genç Kızlar Hentbol İl Birinciliği Final Galipler)
Okul Sporları - Yerel16 Ocak 202012:00Necmi Uztürk Spor SalonuCimnastikOkul Sporları Tüm Kategoriler Aerobik Ve Step-Aerobik Cimnastik İl Birinciliği
Okul Sporları - Yerel16 Ocak 202009:30Lütfü Yaman Spor SalonuVoleybol1 Grup 1- 2 Grup 2 (A Genç Kızlar Voleybol İl Birinciliği)
Okul Sporları - Yerel16 Ocak 202011:00Lütfü Yaman Spor SalonuVoleybol2 Grup 1 -  1 Grup 2 (A Genç Kızlar Voleybol İl Birinciliği)
Okul Sporları - Yerel16 Ocak 202013:00Lütfü Yaman Spor SalonuVoleybol1 Grup 1- 2 Grup 2 (A Genç Erkekler Voleybol İl Birinciliği Yarı Final)
Okul Sporları - Yerel16 Ocak 202014:30Lütfü Yaman Spor SalonuVoleybol2 Grup 1.- 1 Grup 2. (A Genç Erkekler Voleybol İl Birinciliği Yarı Final)
Okul Sporları - Yerel16 Ocak 202010:00Atatürk Spor SalonuBasketbol1 Grup 1.Si-2 Grup 2.Si (A Genç Erkekler Basketbol İl Birinciliği Yarı Final)
Okul Sporları - Yerel16 Ocak 202011:30Atatürk Spor SalonuBasketbol2. Grup 1- 2. Grup 2 (A Genç Erkekler Basketbol İl Birinciliği Yarı Final)
Okul Sporları - Yerel17 Ocak 202009:00Atatürk Spor SalonuBasketbolA Genç Erkekler Basketbol İl Birinciliği Final Mağluplar
Okul Sporları - Yerel17 Ocak 202010:15Atatürk Spor SalonuBasketbolA Genç Erkekler Basketbol İl Birinciliği Final Galipler
Okul Sporları - Yerel17 Ocak 202010:00Erenler Suni SahaFutbolC Gurubu 2 - D Gurubu 2 (Okul Sporları Küçük Erkekler Futbol İl Birinciliği)
Okul Sporları - Yerel17 Ocak 202011:00Erenler Suni SahaFutbolA Gurubu 2 - F Gurubu 1 (Okul Sporları Küçük Erkekler Futbol İl Birinciliği)
Okul Sporları - Yerel17 Ocak 202014:00Erenler Suni SahaFutbolE Gurubu 2-B Gurubu 2  (Okul Sporları Küçük Erkekler Futbol İl Birinciliği)
Okul Sporları - Yerel17 Ocak 202015:00Erenler Suni SahaFutbolF Gurubu 2--E Gurubu 1 (Okul Sporları Küçük Erkekler Futbol İl Birinciliği)
Okul Sporları - Yerel17 Ocak 202009:30Lütfü Yaman Spor SalonuVoleybolA Genç Kızlar Voleybol İl Birinciliği Final Mağluplar
Okul Sporları - Yerel17 Ocak 202011:00Lütfü Yaman Spor SalonuVoleybolA Genç Kızlar Voleybol İl Birinciliği Final Galipler
Okul Sporları - Yerel17 Ocak 202014:00Lütfü Yaman Spor SalonuVoleybolA Genç Erkekler Voleybol İl Birinciliği Final Mağluplar
Okul Sporları - Yerel17 Ocak 202015:30Lütfü Yaman Spor SalonuVoleybolA Genç Erkekler Voleybol İl Birinciliği Final Galipler
      
KURS - SEMİNER - TOPLANTI - ETKİNLİK
KURS11 OCAK 202009.00Sakarya Spor SalonuEskrimEskrim Aday ve İl Hakem Kursu
 
            BİLGİ İÇİN (FAALİYETLERE KATILAN BRANŞLAR)
KAFİLEAtıcılıkİl Karması (18 Kişi)MersinHavalı Silahlar Türkiye Kupası
KAFİLEAtletizmİl Karması (42 Kişi)İstanbulSalon Olimpik Deneme Yarışları
KAFİLEGüreşİl Karması (12 Kişi)BalıkesirU-15 Küçük Yıldızlar Serbest Güreş Grup Şampiyonası
KAFİLEGüreşİl Karması (12 Kişi)BalıkesirAnadolu Yıldızlar Ligi Çeyrek Final Müsabakaları
KAFİLEKick Boksİl Karması (37 Kişi)AntalyaTürkiye Açık Kick Boks Turnuvası
KAFİLEModern PentatlonAltınkulaç Yüzme S.K. (2 Kişi)Ankara2020 Yılı Ulusal Sıralama Yarışları
KAFİLEÖzel Sporcular5 Kulüp (15 Kişi)AntalyaYavuz Kocaömer Masa Tenisi Bölge Şampiyonası
KAFİLETaekwondoİl Karması (34 Kişi)AnkaraGençler Türkiye Şampiyonası
KAFİLETaekwondoİl Karması (25 Kişi)AnkaraBüyükler Türkiye Şampiyonası
KAFİLEVoleybolİl Karması (30 Kişi)KütahyaAnadolu Yıldızlar Ligi Çeyrek Final Müsabakaları
KAFİLEWushuİl Karması (15 Kişi)AnkaraBudokaido Kyokushin Ashiara Kata ve Kumite Türkiye Şampiyonası

YORUMLAR

  • 0 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Vali Nayir Buzdağı Su Fabrikasında İncelemelerde Bulundu
Vali Nayir Buzdağı Su Fabrikasında İncelemelerde Bulundu
Geyve Alifuatpaşa’daki MYO binası yenileniyor
Geyve Alifuatpaşa’daki MYO binası yenileniyor