Haftalık Program (15-21 Şubat 2020 )

Haftalık Program (15-21 Şubat 2020 )

Haftalık Program (15-21 Şubat 2020 )

Haftalık Program (15-21 Şubat 2020 )

Haftalık Program (15-21 Şubat 2020 )

Haftalık Program (15-21 Şubat 2020 )
13 Şubat 2020 - 20:58

15-16 Şubat 2020

Sakarya Olimpik Yüzme Havuzu

Saat 09:00 7-8-9 Yaş Yüzme Teşvik Müsabakası

SUBÜ Spor Bilimleri Fakültesi

Saat 09:00 Spor Tırmanış 4.Bölge Dağcılık Şampiyonası

Necmi Uztürk Spor Salonu

Saat 09:00 Anadolu Yıldızlar Ligi Cimnastik Grup Müsabakaları

15 Şubat 2020 Cumartesi

Sakarya Atletizm Pisti

Saat 11:00 Atletizm İl Seçmesi

Yeni Sakarya Atatürk Stadı

Saat 13:30 Sakaryaspor A.Ş. - Kırşehir Belediye Spor

(TFF 2.Lig)

Ekrem Karaberberoğlu Altyapı Tesisleri

Saat 14:00 Sakaryaspor A.Ş. - Zonguldak Kömürspor A.Ş.

(Bölgesel Gelişim U19 Ligi)

Sakarya Spor Salonu

Saat 16:00 Bilge Hastanesi Sakarya Yükseliş-Emlak Konut

(Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi)

16 Şubat 2020 Pazar

Sakarya Spor Salonu / Atış Poligonu

Saat 09:00 Havalı Silahlar Atıcılık Ligi Yarışmaları

Hendek Atatürk Stadı

Saat 14:00 Hendek Spor-Maltepespor

(Spor Toto Bölgesel Amatör Lig)

17-20 Şubat 2020

Sakarya Tenis Akademisi

Saat 10:00 12 Yaş Tenis Kış Kupası

18 Şubat 2020 Salı

Atatürk Spor Kompleksi

Saat 18:30 Sakarya Voleybol (A)-Boybeyi Spor

Saat 20:30 Sakarya Voleybol (B)-Akyazı Eğitim Spor

(Küçük Kızlar Voleybol İl Birinciliği)

20 Şubat 2020 Perşembe

Atatürk Spor Kompleksi

Saat 18:30 Sakarya Voleybol (A)-Gelişim Spor (B)

Saat 20:30 Karasu Kuzey G.S.K.-Sakarya Voleybol (B)

(Küçük Kızlar Voleybol İl Birinciliği)

21-23 Şubat 2020

Sakarya Spor Salonu

Saat 09:00 Taichi Wushu Türkiye Şampiyonası

 

 

 

OKUL SPORLARI HAFTALIK PROGRAM

 

15-16 Şubat 2020

Erol Olçok Anadolu Lisesi Spor Salonu

Saat 09:30 Okul Sporları Küçükler - Satranç İl Birinciliği

17 Şubat 2020 Pazartesi

Erenler Stadı

Saat 10:00 Teketepan O.O.-Söğütlü 15 Temmuz O.O.

(Okul Sporları Yıldız Kızlar Futbol İl Birinciliği)

Sakarya Spor Salonu

Saat 10:00 Sabihanım O.O. - Adapazarı İ. H.O.O.

Saat 11:00 Geyve Gazipaşa O.O.- Özel Doruk O.O.

Saat 12:00 Yücel Ballık O.O.- Sapanca Alaçam O.O.

(Okul Sporları Küçük Erkekler Futsal İl Birinciliği)

Yenikent Spor Salonu

Saat 10:00 Arif Nihat Asya O.O. - Adapazarı İ.H.O.O.

Saat 11:00 Aykut Yiğit O.O. -Sapanca Alaçam O.O.

Saat 12:00 Akşemsettin O.O. - Namık Kemal O.O.

Saat 13:00 Cengiz Topel O.O. - Sabihanım O.O.

(Okul Sporları Yıldız Erkekler Futsal İl Birinciliği)

Karasu Spor Salonu

Saat 12:00 Anadolu İmam Hatip Lisesi-Şehit Üsteğmen İbrahim Abanoz And.L.

Saat 13:00 Karasu Anadolu Lisesi-Atatürk Anadolu Lisesi

(Genç Erkekler Futsal)

Saat 10:00 Karadeniz MTAL-Şehit Üsteğmen İbrahim Abanoz And.L.

Saat 11:00 Atatürk Anadolu Lisesi-Karasu Anadolu Lisesi

(Genç Kızlar Futsal)

Atatürk Spor Salonu

Saat 09:30 SATSO MTAL Tansu Çiller MTAL

Saat 11:00 Fikret İsmet Aktekin And. L.- Adapazarı A.İ.H.L.

Saat 12:30 Özel Yankı And. L.-Necmettin Erbakan Fen L.

Saat 14:00 İMKB Sakarya MTAL- Vali M. Cahit Kıraç And. L.

(2. Küme Genç Erkekler Basketbol  Adapazarı İlçesi Fikstürü)

Geyve Spor Salonu

Saat 10:00 Gazipaşa O.O. - Kız İmam Hatip O.O.

Saat 11:00 Doğantepe Şehit Erkan Eren Yatılı Bölge O.O. - Cumhuriyet O.O.

Saat 12:00 Elvanbey Anadolu Lisesi - Kız İmam Hatip Lisesi

Saat 13:00 Geyve MTAL - Sinanbey MTAL

(2. Küme Genç Kızlar Geyve  İlçesi Voleybol)

Saat 14:00 Elvanbey Anadolu Lisesi - Erkek İmam Hatip Lisesi

Saat 15:00 Geyve MTAL - Sinanbey MTAL

(2. Küme Genç Erkek Geyve  İlçesi Voleybol)

Lütfü Yaman Spor Salonu

Saat 10:00 Sakarya Cevat Ayhan Fen L. - Necmettin Erbakan Fen L.

Saat 11:00 Ferizli F. İsmet Ak. And.L. - Özel Yankı Koleji

Saat 12:00 Hacı Zehra Akkoç And. L. Özel Kale MTAL

Saat 13:00 Cumhuriyet And. L - Söğütlü ÇPL.

(2. Küme Genç Kızlar Adapazarı İlçesi Voleybol)

Saat 14:00 Şen Piliç MTAL - Ali Dilmen And. L.

(2. Küme Genç Kızlar Erenler  İlçesi Voleybol)

18 Şubat 2020 Salı

Lütfü Yaman Spor Salonu

Saat 10:00 Özel Final Akademisi A.L. - Serdivan Farabi MTAL

(2. Küme Genç Erkekler Serdivan İlçesi Voleybol)

Geyve Spor Salonu

Saat 10:00 Şehit Atanur Bulut O.O. - Kız İmam Hatip O.O.

Saat 11:00 Doğantepe Şehit Erkan Eren Yatılı Bölge O.O. - Gazipaşa O.O.

Saat 12:00 Geyve Anadolu Lisesi - Sinanbey MTAL

Saat 13:00 Elvanbey Anadolu Lisesi - Geyve MTAL

(2. Küme Genç Kızlar Geyve  İlçesi Voleybol)

Saat 14:00 Geyve Anadolu Lisesi - Sinanbey Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi

Saat 15:00 Elvanbey Anadolu Lisesi - Geyve Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi

(2. Küme Genç Erkek Geyve  İlçesi Voleybol)

Atatürk Spor Salonu

Saat 11:30 Şehit Erol Olçok And. L-Necmettin Erbakan Fen L.

(2. Küme Genç Kızlar Basketbol Adapazarı İlçesi)

Saat 13:00 Özel Bil Tek. L. -Şehit Erol Olçok  L.

(2. Küme Genç Erkek Basketbol Serdivan  İlçesi)

Erenler Stadı

Saat 11:30 A Grubu 1.'si  - D Grubu 2.'si

Saat 13:00 B Grubu 2.'si - C Grubu 1.'si

(Yıldız Erkekler Futbol İl Birinciliği)

Arifiye Kalaycı Sahası

Saat 10:00 A Grubu 2.'si -  D Grubu 1.'si

Saat 11:30 B Grubu 1.'si -  C Grubu 2.'si

(Yıldız Erkekler Futbol İl Birinciliği)

Yenikent Spor Salonu

Saat 10:00 Hızırtepe O.O. -Fatmahanım O.O.

Saat 11:00 Sait Faik A. O.O. - Karasu Yassı Geçit O.O.

Saat 12:00 Ali Fuatpaşa O.O.- Lokman Eker O.O.

Saat 13:00 Namık Kemal O.O. - Aşağıdere O.O.

(Okul Sporları Yıldız Kızlar Futsal İl Birinciliği)

Karasu Spor Salonu

Saat 10:00 Mehmet Akif Ersoy O.O.-Yassıgecit O.O.

Saat 11:00 Sezi Eratik O.O.-Fatih Sultan Mehmet O.O.

Saat 12:00 Karasu İmam Hatip O.O.-Yuvalıdere O.O. 

Saat 13:00 Kızılcık O.O.- Şehit Ferhat Sözer O.O.

(Küçük Erkekler Futsal Müsabakaları)

19 Şubat 2020 Çarşamba

Karasu Spor Salonu

Saat 10:00 Şehit Serkan Sağır O.O.-Mehmet Akif Ersoy O.O.

Saat 11:00 Sezi Eratik O.O.-Karasu İmam Hatip O.O.

(Küçük Kızlar Futsal Müsabakaları)

Saat 12:00 Sezi Eratik O.O.-Namık Kemal İ.H.O.

Saat 13:00 Fatih Sultan M. O.O.-Karapınar O.O.

Saat 14:00 Kızılcık O.O.-Şehit Oktay Demirci O.O.

(Yıldız Erkekler Futsal Müsabakaları)

18-20 Şubat 2020

Sakarya Spor Salonu

Saat 10:00 Okul Sporları Wushu Tüm Kategoriler İl Birinciliği

19 Şubat 2020 Çarşamba

Yenikent Spor Salonu

Saat 10:00 Okul Sporları Küçük-Yıldız Karate İl Birinciliği

Atatürk Spor Salonu

Saat 09:30 SATSO MTAL - Adapazarı A.İ.H.L.

Saat 11:00 Fikret İsmet Aktekin And.L. -Tansu Çiller MTAL

Saat 12:30 Özel Yankı And. L.-Vali M. Cahit Kıraç And.L.

Saat 14:00 Özel Yankı And. L.-Necmettin Erbakan Fen L.

(2. Küme Genç Erkekler Basketbol  Adapazarı İlçesi Fikstürü)

Geyve Spor Salonu

Saat 10:30 Atatürk O.O. - Sultan Beyazıt İmam Hatip O.O.

(2. Küme Yıldız Erkek  Geyve İlçesi Voleybol)

Saat 11:30 Cumhuriyet O.O. - Gazipaşa O.O.

Saat 12:30 Şehit Atanur Bulut O.O. - Doğantepe Şehit Erkan Eren Yatılı Bölge O.O.

(2. Küme Yıldız Kız Geyve  İlçesi Voleybol)

Arifiye Kalaycı Sahası

Saat 10:00 E Grubu 1.'si-C Grubu 2.'si

Saat 11:30 A Grubu 2.'si-B Grubu 1.'si

(Yıldız Erkekler Futbol İl Birinciliği)

Erenler Stadı

Saat 10:00 Cengiz Topel O.O. -Söğütlü 15 Temmuz O.O.

(Okul Sporları Yıldız Kızlar Futbol İl Birinciliği)

Saat 11:30 E Grubu 2.'si -C Grubu 1.'si

Saat 13:00 A Grubu 1.'si -B Grubu 2.'si

(Yıldız Erkekler Futbol İl Birinciliği)

20 Şubat 2020 Perşembe

Erenler Stadı

Saat 10:00 D Grubu 2.'si -B Grubu 2.'si

Saat 11:30 E Grubu 2.'si -A Grubu 1.'si

(Yıldız Erkekler Futbol İl Birinciliği)

Arifiye Kalaycı Sahası

Saat 10:00 D Grubu 1.'si -B Grubu 1.'si

Saat 11:30 E Grubu 1.'si -A Grubu 2.'si

(Yıldız Erkekler Futbol İl Birinciliği)

Yenikent Spor Salonu

Saat 10:00 Adapazarı İ.H.O.- Ö. Sakarya Düşünür O.O.

Saat 11:00 Hakkı Demir O.O.- Vakıfkent TOKİ İ.H.O.

Saat 12:00 Sait Faik A. O.O. - Fatmahanım O.O.

Saat 13:00 Karasu Yassı Geçit O.O - Hızırtepe O.O.

(Okul Sporları Yıldız Kızlar Futsal İl Birinciliği)

Karasu Spor Salonu

Saat 10:00 Karadeniz MTAL-Karasu Anadolu Lisesi

Saat 11:00 Atatürk Anadolu Lisesi- Şehit Üsteğmen İbrahim Abanoz And.L

(Genç Kızlar Futsal)

Saat 12:00 Karasu Anadolu Lisesi-Şehit Hasan Keleş MTAL

Saat 13:00 Atatürk Anadolu Lisesi-Şehit Üsteğmen İbrahim Abanoz And. L.

(Genç Erkekler Futsal)

Lütfü Yaman Spor Salonu

Saat 10:00 Şehit Üst. T. Selçuk Esedoğlu A.L. - Özel Final Akademisi A.L.

(2. Küme Genç Erkekler Serdivan İlçesi Voleybol)

Geyve Spor Salonu

Saat 10:30 Kız İmamhatip Lisesi - Geyve Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi

Saat 11:30 Geyve Anadolu Lisesi - Elvanbey Anadolu Lisesi

(2. Küme Genç Kızlar Geyve  İlçesi Voleybol)

Saat 12:30 Erkek İmam Hatip Lisesi - Geyve Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi

Saat 13:30 Geyve Anadolu Lisesi - Elvanbey Anadolu Lisesi

(2. Küme Genç Erkek Geyve  İlçesi Voleybol)

Atatürk Spor Salonu

Saat 11:30 Satso MTAL -Şehit Erol Olçok And.L.

(2. Küme Genç Kızlar Basketbol Adapazarı İlçesi)

Saat 13:00 Serdivan And. L. -Özel Bil Tek. L.

(2. Küme Genç Erkek Basketbol Serdivan  İlçesi)

21 Şubat 2020 Cuma

Atatürk Spor Salonu

Saat 09:30 Hacı Zehra Akkoç And.L.-Serdivan And. L.

Saat 11:00 Necmettin Erbakan Fen L.-SATSO MTAL

(2. Küme Genç Kızlar Basketbol Adapazarı İlçesi)

Saat 14:00 Şehit Erol Olçok L.-Serdivan And.L.

(2. Küme Genç Erkek Basketbol Serdivan  İlçesi)

Erenler Sentetik Çim Saha

Saat 10:00 Okul Sporları Küçük Erkekler Futbol Mağluplar 3.-4 'lük Maçı

Saat 11:00 Okul Sporları Küçük Erkekler Futbol Final Maçı

Yenikent Spor Salonu

Saat 09:30 Lokman Eker O.O. - Namık Kemal O.O.

Saat 10:30 Ali Fuatpaşa O.O. - Aşağıdere O.O.

Saat 11:30 Adapazarı İ.H.O. - Vakıfkent TOKİ İ.H.O.

Saat 14:30 Ö. Sakarya Düşünür O.O. - Hakkı Demir O.O.

(Okul Sporları Yıldız Kızlar Futsal İl Birinciliği)

Karasu Spor Salonu

Saat 10:00 Mehmet Akif Ersoy O.O. -Sezi Eratik O.O.

Saat 11:00 Fatih Sultan Mehmet O.O.-Yassıgecit O.O.

Saat 12:00 Kızılcık O.O.-Karasu İmam Hatip O.O.

Saat 14:00 Şehit Ferhat Sözer O.O.-Yuvalıdere O.O.

(Küçük Erkekler Futsal Müsabakaları)

 

 

 

FUTBOL PROGRAM

Süper Amatör Lig A Grubunda 17. Haftanın Programı

15 Şubat 2020 Cumartesi

Söğütlü Stadı

Saat 15:00 Söğütlüspor-Karaaptiler Akınspor

Erenler Atatürk Stadı

Saat 15:00 Harmanlıkspor-Karasu Aziziyespor

Emirler Sahası

Saat 15:00 Çaybaşı Bekirpaşa-Sakarya Kırkpınar

Karasu Sentetik Çim Saha

Saat 15:00 Karasuspor-Kışlaçayspor

Hacıkışla Sahası

Saat 15:00 Yeşilyurt Beldespor-Serdivanspor

 

 

Süper Amatör Lig B Grubunda 17. Haftanın Programı

15 Şubat 2020 Pazar

Arifiye Belediyesi Spor Kompleksi

Saat 15:00 Arifiyespor-Karapürçekspor

Geyve Sahası

Saat 15:00 Geyvespor-Kazimiyespor

Akyazı Sentetik Çim Saha

Saat 15:00 As Akyazıspor-Sapanca Gençlik

Erenler Atatürk Stadı

Saat 15:00 Erenlerspor-S.T.Demirspor

 

 

1. Amatör Lig A Grubunda 17. Haftanın Programı

16 Şubat 2020 Pazar

Akyazı Sentetik Çim Saha

Saat 17:00 Kocadöngelspor-Akyazı Akınspor

Adapazarı Karaman Sentetik Çim Saha

Saat 18:00 Yeni Alandüzüspor-Küçücek Belde

Erenler Atatürk Stadı

Saat 17:00 Hızırtepe Özenspor-Fırtına G.B.

Ferizli Sentetik Çim Saha

Saat 14:00 Limanderespor-S.Esentepe Gölspor

Hendek Sentetik Çim Saha

Saat 15:30 Yeşiller Gençlik-Akartepespor

Kuzuluk Sentetik Çim Saha

Saat 15:30 Alaağaçspor-Taraklıspor

 

1. Amatör Lig B Grubunda 17. Haftanın Programı

16 Şubat 2020 Pazar

Erenler Atatürk   Sentetik Çim Saha

Saat 19:00 Sakarya TEKspor-Hanlıköyspor

Hendek Sentetik Çim Saha

Saat 13:30 Hendek Boğazspor-Akyazıgücüspor

Karasu Sentetik Çim Saha

Saat 14:00 Kızılcıkspor-Akyazıspor

Kaynarca Sentetik Çim Saha

Saat 14:00 Büyükyanıkspor-Hacımercanspor

Ekrem Karaberberoğlu Spor Tesisleri

Saat 18:00 Ozanlargücüspor-Hayreddinspor

Kuzuluk Sentetik Çim Saha

Saat 13:30 Akyazı Çınarlık G.- O.Harunustaspor

 

 

1. Amatör Lig C Grubunda 17. Haftanın Programı

15 Şubat 2020 Cumartesi

Hendek Sentetik Çim Sahası

Saat 14:00 Akova Barışspor-Kuzulukspor

Erenler Atatürk Stadı

Saat 17:00 Sakarya SHÇEK-Keremalispor

Taşkısığı Sahası

Saat 14:00 Taşkısığıköyüspor-Ferizlispor 2011

Kaynarca Sentetik Çim Saha

Saat 15:30 Kaynarcaspor-Aşağı Kirazcaspor

Akyazı Sentetik Çim Saha

Saat 18:00 Yuvalakspor-Yağcılarspor

 

 

1. Amatör Lig D Grubunda 17. Haftanın Programı

15 Şubat 2020 Cumartesi

Erenler Atatürk Sentetik Çim Saha

Saat 19:00 Harbİşspor-Pazarköy Eğitim

Yuvalıdere Sahası

Saat 15:00 Yuvalıderespor-Taşburunspor

Hacıkışla Sahası

Saat 13:00 Hacıkışlaspor-Sakarya Caddesi

Kazımpaşa Sahası

Saat 14:00 Kazımpaşa Birlik-Akçayspor

Kaynarca Sentetik Çim Saha

Saat 13:30 Turnalı Telli Göl-Garajlar Taç

 

U17 Futbol Liginde Haftalık Program

14 Şubat 2020 Cuma

Adapazarı Karaman Sentetik Çim Saha

Saat 17:00 S. Ada Futbol Kulübü-Acıelmalıkspor

Saat 18:30 Gazellerspor-Sakarya CaddesiSpor

Akyazı Sentetik Çim Saha

Saat  16:30 Yeşilyurt Belde-Karapürçekspor

Hendek Sentetik Çim Saha

Saat 16:30 Hacıkışlaspor-Hendek Gençlikspor

Karasu Sentetik Çim Saha

Saat 16:00 Kocaali Sahilspor-Söğütlüspor

15 Şubat 2020  Cumartesi

Adapazarı Karaman Sentetik Çim Saha

Saat 14:00 Sakarya Karadenizspor-Yazlıkspor

Saat 16:00 Söğütlü Kalespor-54 Futbol Klb.

16 Şubat 2020 Pazar

Ferizli Sentetik Çim Saha

Saat 16:30 Serdivanspor-Karasuspor

 

 

 

U14 Futbol Liginde Yarı Final Program

10 Şubat 2020 Pazartesi

Erenler Atatürk Sentetik Çim Saha

Saat 17:00 S.T.Demirspor-Aslan Ftb.Klb.

Saat 18:30 Erenlerspor-Harmanlıkspor

 

 

1.Amatör U19 Futbol Liginde Play-Offta 6. Haftanın Programı

19 Şubat 2020 Çarşamba

Erenler Atatürk Sentetik Çim Saha

Saat 18:00 Serdivanspor-Harmanlıkspor

Saat 20:00 Sakarya T.Demir-Harbişspor

Ferizli Sentetik Çim Saha

Saat 14:00 Kocaali Sahilspor-Arifiyespor

Adapazarı Karaman Sentetik Çim Saha

Saat 18:00 Karasu Aziziye-Sakarya TEK

Arifiye Kalaycı Sentetik Çim Saha

Saat 18:00 Kırkpınarspor-Erenlerspor

 

 

U16 Futbol Liginde Haftalık Program

18 Şubat 2020 Salı

Adapazarı Karaman Sentetik Çim Saha

Saat 18:00 Sakaryagücüspor-Karasu Aziziyespor

Akyazı Sentetik Çim Saha

Saat 18:00 Akyazı Akınspor-Erenlerspor

Erenler Atatürk Sentetik Çim Saha

Saat 18:00 Sakarya TEKspor-Harmanlıkspor

Sapanca Hacımercan Sahası

Saat 18:00 Sapanca Akademispor-Sakarya Ada Ftb.Klb.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Hasan Ali Çelik Bugününü Gençliğe Ayırdı
Hasan Ali Çelik Bugününü Gençliğe Ayırdı
SUBÜ ile yürümek güzeldir
SUBÜ ile yürümek güzeldir