Reklam
HAFTALIK PROGRAM ( 18 Ocak - 05 Şubat 2020)

HAFTALIK PROGRAM ( 18 Ocak - 05 Şubat 2020)

HAFTALIK PROGRAM

HAFTALIK PROGRAM ( 18 Ocak - 05 Şubat 2020)

HAFTALIK PROGRAM

HAFTALIK PROGRAM ( 18 Ocak - 05 Şubat 2020)
16 Ocak 2020 - 14:09

18 Ocak 2020 Cumartesi     

Sakarya Spor Salonu / Boks Salonu

Saat 10:00 Üst Minik Yıldız ve Genç Bayanlar-Genç Erkekler Ferdi Boks Müsabakaları İl Seçmesi ve İller Arası Teşvik Turnuvası

19 Ocak 2020 Pazar

Yeni Hendek Spor Salonu

Saat 10:00 Şehit A.Gaffar Okkan İllerarası Karate Turnuvası

20 Ocak 2020 Pazartesi

Ekrem Karaberberoğlu Altyapı Tesisleri

Saat 14:00 Sakaryaspor A.Ş. - Belediye Derince Spor

(Bölgesel Gelişim U19 Ligi)

21 Ocak 2020 Salı

Sakarya Spor Salonu

Saat 16:00 Sakarya Yükseliş-Mersin Üniversitesi

( Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi )

22 Ocak 2020 Çarşamba

Atatürk Spor Kompleksi

Saat 16:00 ASAŞ (A)-ASAŞ (B)

(U14 Kızlar Basketbol Ligi)

23 Ocak 2020 Perşembe

Atatürk Spor Kompleksi

Saat 17:30 Anadolu Basket-Antspor

(U14 Kızlar Basketbol Ligi)

24 Ocak 2020 Cuma

Yenikent Spor Salonu

Saat 10:00 Anadolu Yıldızlar Ligi Karate İl Seçmeleri

25 Ocak 2020 Cumartesi

Yeni Sakarya Atatürk Stadyumu

Saat 13:30 Sakaryaspor A.Ş.-Elazığspor (TFF 2.Lig)

26 Ocak 2020 Pazar

Lütfü Yaman Spor Salonu

Saat 13:30 Sakarya Voleybol-Salihli Belediye

(Türkiye Kadınlar Voleybol 2.Ligi)

27 Ocak 2020 Pazartesi

Hendek Atatürk Stadı

Saat 14:00 Hendek Spor-Belediye Kütahyaspor

(Spor Toto Bölgesel Amatör Lig)

28 Ocak 2020 Salı

Arifiye Stadı

Saat 14.00 Arifiye Kalaycıspor-TKİ Tavşanlı Linyitspor

(Spor Toto Bölgesel Amatör Lig)

29 Ocak 2020 Çarşamba

Atatürk Spor Kompleksi

Saat 16:00 Karadeniz Ereğli Bld.-Anadolu Basket

(U14 Kızlar Basketbol Ligi)

30 Ocak 2020 Perşembe

Atatürk Spor Kompleksi

Saat 17:30 Antspor-ASAŞ (A)

(U14 Kızlar Basketbol Ligi)

31 Ocak 2020 Cuma

Atatürk Spor Kompleksi

Saat 18:15 Oğuzhan Kuş U16 Erkekler Ligi Play Off Basketbol Müsabakaları

1 Şubat 2020 Cumartesi

Atatürk Spor Kompleksi

Saat 19:45 Oğuzhan Kuş U16 Erkekler Ligi Play Off Basketbol Müsabakaları

2 Şubat 2020 Pazar

Atatürk Spor Kompleksi

Saat 18:15 Oğuzhan Kuş U16 Erkekler Ligi Play Off Basketbol Müsabakaları

3 Şubat 2020 Pazartesi

Atatürk Spor Kompleksi

Saat 19:45 Oğuzhan Kuş U16 Erkekler Ligi Play Off Basketbol Müsabakaları

4 Şubat 2020 Salı

Atatürk Spor Kompleksi

Saat 18:15 Oğuzhan Kuş U16 Erkekler Ligi Play Off Basketbol Müsabakaları

Erenler Sentetik Çim Saha

Saat 10.00-13:00 Okul Sporları Küçük Erkekler Futbol Müsabakaları

5 Şubat 2020 Çarşamba

Atatürk Spor Kompleksi

Saat 19:45 Oğuzhan Kuş U16 Erkekler Ligi Play Off Basketbol Müsabakaları

 

 

FUTBOL PROGRAM

Süper Amatör Lig B Grubunda 14. Haftanın Programı

18 Ocak 2020 Cumartesi

Karaman Sentetik Çim Saha

Saat 20:00 Kazimiyespor-Kocaalispor

Sapanca Atatürk Stadı

Saat 14:00 Sapanca Gençlikspor-Arifiyespor

Geyve Stadı

Saat 14:00 Geyvespor-Hendek Dereköyspor

Erenler Atatürk Stadı

Saat 14:00 Sakarya T. Demirspor- As Akyazıspor

 

Süper Amatör Lig A Grubunda 14. Haftanın Programı

19 Ocak 2020 Pazar

Karasu Sentetik Çim Saha

Saat 14:00 Karasu Aziziyespor-Sakarya Kırkpınar

Karaaptiler Sahası

Saat 14:00 Karaaptiler Akın-Kocaali Sahilspor

Ekrem Karaberber Tesislerı

Saat 14:00 Serdivanspor-Çaybaşı Bekirpaşa

Kışlaçay Sahası

Saat 14:00 Kışlaçayspor-Harmanlıkspor

Söğütlü Stadı

Saat 14:00 Karasuspor-Söğütlüspor

 

 

1. Amatör Lig A Grubunda 14. Haftanın Programı

18 Ocak 2020 Cumartesi

Akyazı Sentetik Çim Saha

Saat 13:00 Akyazı Akınspor-Alaağaçspor

Saat 17:00 Küçüçek Beldespor-Fırtına G.B.

Söğütlü Stadı

Saat 14:00 Akartepespor-Hızırtepe Özenspor

Ekrem Karaberberoğlu Alt Yapı Sahası

Saat 18:00 Serdivan Esentepe Gölspor-Yeni Alandüzüspor

Ferizli Sentetik Çim Saha

Saat 14:00 Limanderespor-Kocadöngelspor

Taraklı Sentetik Çim Saha

Saat 14:00 Taraklıspor-Yeşiller Gençlik

 

 

1. Amatör Lig B Grubunda 14. Haftanın Programı

18 Ocak 2020 Cumartesi

Akyazı Sentetik Çim Saha

Saat 15:00 Akyazıspor-Hacımercanspor

Saat 19:00 Akyazıgücüspor-A.Çınarlık G.

Mekece Sahası

Saat 13:30 Hayreddinspor-Büyükyanıkspor

Hanlı Sahası

Saat 14:00 Hanlıköyspor-Kızılcıkspor

Erenler Atatürk Sentetik Çim Saha

Saat 16:30 Sakarya TEKspor-Hendek Boğazspor

Kuzuluk Sentetik Çim Saha

Saat 14:00 O. Harunustaspor-Ozanlargücüspor

 

 

 

1. Amatör Lig C Grubunda 14. Haftanın Programı

19 Ocak 2020 Pazar

Akyazı Sentetik Çim Saha

Saat 13:00 Keremalispor-Ferizlispor 2011

Saat 19:00 Yağcılarspor-Hendek Yenimahallespor

Kuzuluk Sentetik Çim Saha

Saat 14:00 Kuzulukspor-Yuvalakspor

Arifiye Belediye Spor Kompleksi

Saat 14:00 Aşağı Kirazcaspor-Sakarya SHÇEK

Kaynarca Sentetik Çim Saha

Saat 14:00 Kaynarcaspor-Akova Barışspor

 

1. Amatör Lig D Grubunda 14. Haftanın Programı

19 Ocak 2020 Pazar

Akyazı Sentetik Çim Saha

Saat 15:00 Taşburunspor-Sakarya Caddesi

Saat 17:00 Pazarköy Eğitimspor-Altınderespor

Erenler Atatürk Sentetik Çim Saha

Saat 16:00 Garajlar Taçspor-Hacıkışlaspor

Hacımercan Sentetik Çim Saha

Saat 14:00 Akçayspor-Yuvalıderespor

Kazımpaşa Sahası

Saat 14:00 Kazımpaşa Birlikspor-Harbişspor

 

 

Yıldız Kızlar Futbol Türkiye Şampiyonası

19 Ocak 2020 Pazar

Erenler Atatürk Sentetik Çim Saha

Saat 12:00 Düzce Kadın Futbol-Sakarya Anka Bayan Futbol K.

Saat 14:00 Kocaeli Bayan F.K.-Sakarya Ozanlargücüspor

20 Ocak 2020 Pazartesi

Erenler Atatürk Sentetik Çim Saha

Saat 12:00 Sakarya Anka Bayan Futbol K.- Kocaeli Bayan F.K.

Saat 14:00 Sakarya Ozanlargücüspor-Düzce Kadın Futbol

22 Ocak 2020 Çarşamba

Erenler Atatürk Sentetik Çim Saha

Saat 12:00 Düzce Kadın Futbol-Kocaeli Bayan Futbol K.

Saat 14:00 Sakarya Ozanlargücüspor-Sakarya Anka Bayan F.K.

 

U14 Futbol Liginde Haftalık Program

20 Ocak 2020 Pazartesi

Akyazı Sentetik Çim Saha

Saat 14:00 Akyazı Karadeniz-Sapanca Akademispor

Saat 15:30 Arifiyespor-Hendekspor

Adapazarı Karaman Sentetik Çim Saha

Saat 14:00 Çatalköprüspor-Sakaryaspor A.Ş.

Erenler Atatürk Sentetik Çim Saha

Saat 18:00 Erenlerspor-Harmanlıkspor

Saat 19:30 Aslan Ftb. Klb.-Sakarya T.Demirspor

 

 

U15 Futbol Ligi Yeşil-Beyaz Grupta Haftalık Program

17 Ocak 2020 Cuma

Hendek Sentetik Çim Saha

Saat 15:00 Hendekspor-Kazımiyespor

Erenler Atatürk Sentetik Çim Saha

Saat 18:00 Karasuspor-Karapürçekspor

Saat 19:30 Hacıfazlıoğluspor-Kocaali Sahil

Karaman Sentetik Çim Saha

Saat 18:00 Aslan Ftb. Klb.-Sakarya Eğitimspor

Arifiye Kalaycı Sentetik Çim Saha

Saat 18:00 Acıelmalıkspor-Geyvespor

Saat 19:30 Arifiyespor-Hızırtepe Özenspor

18 Ocak 2020 Cumartesi

Karaman Sentetik Çim Saha

Saat 14:00 Çatalköprüspor-Söğütlü Kalespor

Saat 15:30 54 Ftb. Klb.-Gazellerspor

23 Ocak 2020 Perşembe

Arifiye Kalaycı Sentetik Çim Saha

Saat 15:00 Sakaryagücüspor-Pamukova 1968spor

Hacımercan Sentetik Çim Saha

Saat 15:00 Sapanca Akademispor-Erenlerspor

Erenler Atatürk Sentetik Çim Saha

Saat 14:00 Sakarya TEKspor-Harmanlıkspor

Saat 15:30 S.T. Demirspor-Akyazı Akınspor

24 Ocak 2020 Cuma

Ferizli Sentetik Çim Saha

Saat 14:00 Yazlıkspor-Karasuspor

Erenler Atatürk Sentetik Çim Saha

Saat 14:00 Kocaali Sahilspor-Hendekspor

Akyazı Sentetik Çim Saha

Saat 14:00 Karapürçekspor-Hacıfazlıoğlu

Geyve Sahası

Saat 15:00 Taraklıspor-Arifiyespor

Karaman Sentetik Çim Saha

Saat 14:00 Serdivanspor-Sakarya Caddesi

Saat 15:30 Gazellerspor-Çatalköprüspor

Saat 17:00 S.Ada Futbol K.- 54 Futbol K.

Saat 18:30 Hızırtepe Özen-Aslan Futbol K.

25 Ocak 2020 Cumartesi

Erenler Atatürk Sentetik Çim Saha

Saat 13:00 Sakarya Eğitimspor-Acıelmalıkspor

 

 

U16 Futbol Ligi A-B Grubu Haftalık Programı

21 Ocak 2020 Salı

Erenler Atatürk Sentetik Çim Saha

Saat 18:00 Sakarya Ada Futbol-Akyazı Akınspor

Karasu Sentetik Çim Saha

Saat 15:00 Karasu Aziziyespor-Erenlerspor

Arifiye Kalaycı Sentetik Çim Saha

Saat 18:00 Sakaryagücüspor-Sakarya TEKspor

Adapazarı Karaman Sentetik Çim Saha

Saat 14:00 Aslan Futbol Klb.-Sakarya Caddesi

Saat 16:00 Sakarya Tüvasaş Demir-Serdivanspor

Saat 18:00 Harmanlıkspor-Sapanca Akademispor

Arifiye Belediye Kompleksi

Saat 14:00 Pamukova 1968spor-Acıelmalıkspor

YORUMLAR

  • 0 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Maltepe Caddesi’nin son kat asfaltı atılıyor
Maltepe Caddesi’nin son kat asfaltı atılıyor
ERENLER’DE AĞUSTOS AYI MECLİSİ GERÇEKLEŞTİ
ERENLER’DE AĞUSTOS AYI MECLİSİ GERÇEKLEŞTİ