22 Aralık 2019 Pazar
Ekrem Karaberberoğlu Altyapı Tesisleri
Saat 12:00 Sakaryaspor A.Ş. - Zonguldak Kömür Spor A.Ş.
(Bölgesel Gelişim U15 Futbol Ligi)
Saat 14:00 Sakaryaspor A.Ş. - Zonguldak Kömür Spor A.Ş.
(Bölgesel Gelişim U16 Futbol Ligi)
Lütfü Yaman Spor Salonu
Saat 10:00 Veteranlar Masa Tenisi İl Birinciliği
23 Aralık 2019 Pazartesi
Atatürk Spor Kompleksi
Saat 18:00 U18 Erkekler Basketbol Ligi Play Off Müsabakaları
Saat 19:45 U18 Erkekler Basketbol Ligi Play Off Müsabakaları
24 Aralık 2019 Salı
Atatürk Spor Kompleksi
Saat 18:15 Sakarya B.Ş.B. Basket (B) - Sakarya Basket (B)
Saat 19:45 Tıbbiyeliler-Sakarya Gelişim (B)
(Oğuzhan Kuş U16 Erkekler Basketbol Ligi)
25 Aralık 2019 Çarşamba
Yenikent Spor Salonu
Saat 18:00 Sakarya B.Ş.B. (A)-Yenikent G.S.K.
(Küçük Erkekler Hentbol İl Birinciliği)
Atatürk Spor Kompleksi
Saat 18:00 U18 Erkekler Basketbol Ligi Play Off Müsabakaları
Saat 19:45 U18 Erkekler Basketbol Ligi Play Off Müsabakaları
26 Aralık 2019 Perşembe
Atatürk Spor Kompleksi
Saat 18:15 Sakarya Gelişim (A)-Sakarya Basket (A)
Saat 19:45 Sakarya B.Ş.B. Basket (A)-Antspor (A)
(Oğuzhan Kuş U16 Erkekler Basketbol Ligi)
27 Aralık 2019 Cuma
Atatürk Spor Kompleksi
Saat 18:00 U18 Erkekler Basketbol Ligi Play Off Müsabakaları
Saat 19.45 U18 Erkekler Basketbol Ligi Play Off Müsabakaları
27-29 Aralık 2019
Yenikent Spor Salonu / Hendek Yeni Spor Salonu
Saat 10:00 Anadolu Yıldızlar Ligi Hentbol Grup Müsabakaları
OKUL SPORLARI HAFTALIK PROGRAM ( 21-27Aralık
2019 )
23 Aralık 2019
Pazartesi
Lütfü Yaman Spor
Salonu
Saat 09:30 Erol Olçok And.L.-
Şen Piliç MTAL
Saat 10:30 Figen Sakallıoğlu
And.L. - Hendek And.L.
Saat 11:30 SATSO MTAL -
Sakarya And.L.
Saat 12:30 Mithatpaşa And.L.
- Sakarya And.L.
Saat 13:30 Sakarya Spor
Lisesi - Hendek MTAL
Saat 14:30 Akyazı Eyüp Genç
Fen L. - Şht Üst. Selçuk Esadoğlu And.L.
(A Genç Erkekler Voleybol İl
Birinciliği)
Sakarya Spor Salonu
Saat 10:00 Adp. And. İ.H.L.-
Mithatpaşa And.L.
Saat 11:00 Kaynarca And.L. –
Şehit M.Fatih Safitürk And.L.
Saat 12:00 Geyve Sinanbey MTAL
- Karasu Atatürk And.L.
Saat 13:00 Şht. İbrahim
Abanoz And.L. - Özel Uğur Değişim And.L.
(Genç Erkekler Futsal İl
Birinciliği)
Saat 14:00 T.F.K. Ortaokulu-Zübeydehanım
O.O.
Saat 15:15 Özel Mefkure O.O.-Özel
Neva O.O.
(Yıldız Kızlar Basketbol İl
Birinciliği)
Yenikent Spor Salonu
Saat 10:00 C Grubu 2.’si-A
Grubu 1.’si
Saat 11:00 A Grubu 2.’si-B
Grubu 1.’si
(Küçük Erkekler Hentbol İl
Birinciliği)
Saat 12:00 Geyve Kız Anadolu
İ.H.O.-Hendek Ziya Gölkalp O.O.
Saat 13:00 Üzehir Garih O.O.-Geyve
Gazipaşa O.O.
(Küçük Kızlar Hentbol İl
Birinciliği)
Atatürk Spor Salonu
Saat 10:00 B Grubu 2.’si-C
Grubu 2.’si
Saat 11:15 C Grubu 1.’si-A
Grubu 2.’si
(Yıldız Erkekler Basketbol
İl Birinciliği Çeyrek Final Müsabakaları)
Saat 12:30 Erenler Vali
Cahit Kıraç And.L.-Özel SAÜ Vakfı And. L.
Saat 13:45 Ali Dilmen And.L.-Hacı
Zehra Akkoç Kız And. L.
(B Genç Kızlar Basketbol İl
Birinciliği)
24 Aralık 2019 Salı
Atatürk Spor Salonu
Saat 12:30 Özel Şahin And.L.
- Serdivan And. İ.H.L.
Saat 13:45 Mithatpaşa And.L.
- Tes-İş And.L.
Saat 15:00 Özel SAÜ Vakfı And.L.
- Özel Mefkure And.L.
Saat 16:45 Cevat Ayhan Fen
L. - Özel Adp. Vizyon And.L.
(B Genç Erkekler Basketbol İl Birinciliği)
Yenikent Spor Salonu
Saat 09:00 Okul Sporları
Gençler (A-B) Karate İl Birinciliği
Sakarya Spor Salonu
Saat 10:00 Özel Şahin And.L.
- Altınküre Teknokent And. L.
Saat 11:00 Ozanlar And.L. -
Ahi Evran MTAL
Saat 12:00 Geyve MTAL -
Seyfettin Selim MTAL
Saat 13:00 Güneşler And.L.. - P.Ova And. İ.H.L.
(Genç Erkekler Futsal İl
Birinciliği)
Lütfü Yaman Spor
Salonu
Saat 10:00 Sakarya Spor
Lisesi - Zehra Akkoç Kız Al
Saat 11:00 Sapanca And.L. -
Figen Sakallıoğlu Al
Saat 12:00 Karasu Şht. İbr.
Abanoz Al - Cemil Meriç Sbl
Saat 13:00 Serdivan And.L. -
Tes-İş And.L.
(A Genç Kızlar Voleybol İl
Birinciliği)
Sakarya Anadolu
Lisesi Spor Salonu
Saat 10:00 Zübeydehanım O.O.-
M. Kemal Atatürk O.O.
Saat 11:00 Karasu Sezi
Eratik O.O.- SAÜ Vakfı O.O.
Saat 12:00 Şehir Mahmutbey O.O.-
Prof. Osman Öztürk O.O.
Saat 13:00 Kazımiye
Cumhuriyet O.O.- Sait Faik A. O.O.
(Yıldız Kızlar Voleybol İl
Birinciliği)
Erenler Stadı
Saat 10:00 Cumhuriyet And.L.
- Özel Kale MTAL
Saat 11:30 Sapanca MTAL -
Geyve Sinanbey MTAL
Saat 13:00 Akyazı Ahi Evran
Mtal - Halit Evin A.İ.H.L.
Saat 14:30 Söğütlü Ç.P.L.-
Tansu Çiller MTAL
(Genç Erkekler Futbol İl
Birinciliği)
Arifiye Kalaycı
Sahası
Saat 10:00 Pamukova Mtal -
Tes-İş And. L.
Saat 11:30 Sakarya Spor
Lisesi - Arifiye MTAL
Saat 13:00 SATSO MTAL -
Hendek And. İ.H.L.
(Genç Erkekler Futbol İl
Birinciliği)
25 Aralık 2019
Çarşamba
Erenler Suni Saha
Saat 12:00 Nazmiye Ömer
Sözer O.O.-Ege Kimya O.O.
Saat 13:00 Ahmet Akkoç O.O.-Mithatpaşa
O.O.
Saat 14:00 Ferizli O.O. -Üzeyir
Garih O.O.
Saat 15:00 Karapürçek
Atatürk O.O-Sait Faik A. O.O.
(Küçük Erkekler Futbol İl
Birinciliği)
Lütfü Yaman Spor
Salonu
Saat 12:00 Adapazarı MTAL -
Hendek Yeni Mahalle MTAL
(A Genç Kızlar Voleybol İl
Birinciliği)
Saat 13:00 Akyazı Nilüfer
Hatun MTAL - Tansu Çiller MTAL
Saat 14:00 Ferizli MTAL -
Özel Uğur Değişim And.L.
Saat 15:00 Hendek Atikehanım
And.L.- Özel Şahin And.L.
Saat 16:00 Karasu And.L. -
Erol Olçok And.L.
(A Genç Kızlar Voleybol İl
Birinciliği)
Sakarya Anadolu
Lisesi Spor Salonu
Saat 14:30 Ahmet Akkoç O.O.-
Türk Fransız Kardeşlik O.O.
Saat 15:30 Sait Faik
Abasıyanık Oo.-İstiklal Oo
(Küçük Erkekler Voleybol İl Birinciliği)
Saat 12:30 B Grubu 2.’si -C
Grubu 2.’si
Saat 13:30 C Grubu 1.’si-A
Grubu 2.’si
(Küçük Kızlar Voleybol İl
Birinciliği)
Atatürk Spor Salonu
Saat 10:00 A Grubu 1.’si -B
Grubu 2.’si
Saat 11:15 B Grubu 1.’si -C
Grubu 1.’si
(Yıldız Erkekler Basketbol
İl Birinciliği Çeyrek Final Müsabakaları)
Saat 12:30 Tansu Çiller MTAL
-Hacı Zehra Akkoç Kız And.L.
Saat 13:45 Erenler Vali
Cahit Kıraç And.L. - Ali Dilmen And.L.
(B Genç Kızlar Basketbol İl Birinciliği)
Yenikent Spor Salonu
Saat 10:00 A1 /B2
Saat 11:00 B1 / A2
(Yıldız Erkekler Hentbol İl
Birinciliği Yarı Final Grubu)
Saat 12:00 Şehit Ahmet
Çondul O.O.-Geyve Kız Anadolu İ.H.O.
Saat 13:00 Geyve Atatürk O.O.-Aykut
Yiğit O.O.
(Yıldız Kızlar Hentbol İl
Birinciliği)
Sakarya Spor Salonu
Saat 10:00 Özel Neva Oo-Tfk
Ortaokulu
Saat 11:15 Zübeydehanım O.O.-Ahmet
Akkoç O.O.
(Yıldız Kızlar Basketbol İl
Birinciliği)
Saat 12:30 Sakarya IMBK MTAL
- Farabi MTAL
Saat 13:30 Özel SAÜ Vakfı And.L.
- Recepbey MTAL
Saat 14:30 Şen Piliç MTAL -
Atatürk And.L.
Saat 15:30 Şehit A. Güner
Ekici Al – Şehit Üst.Selçuk Esadoğlu And.L.
Saat 16:30 Serdivan A.L. - Hendek MTAL
(Genç Erkekler Futsal İl
Birinciliği)
26 Aralık 2019
Perşembe
Sakarya Spor Salonu
Saat 12:30 Şehit İbrahim
Abanoz And.L.- Erol Olçok And.L.
Saat 13:30 Kaynarca And.L. -
Fikret İ. Aktekin And.L.
Saat 14:30 Geyve Sinanbey MTAL-
Altınküre And.L.
Saat 15:30 Adp. And. İ.H.L. -
Özel Doğa And.L.
Saat 16:30 Ozanlar And.L. -
Cemil Meriç Sos. Bl.L.
(Genç Erkekler Futsal İl
Birinciliği)
Lütfü Yaman Spor Salonu
Saat 12:30 A Grubu 1.’si-C
Grubu 2.’si
Saat 13:30 D Grubu 1.’si - B
Grup 2.’si
Saat 14:30 B Grubu 1.’si
-D Grup 2.’si
Saat 15:30 C Grubu 1.’si - A
Grubu 2.’si
(A Genç Erkekler Voleybol İl
Birinciliği)
Sakarya Anadolu
Lisesi Spor Salonu
Saat 10:00 Şehit Mahmutbey O.O.-
Sait Faik A. O.O.
Saat 11:00 Prof. Osman
Öztürk O.O.- Kazımiye Cumhuriyet O.O.
Saat 12:00 Süleyman Şah O.O.-
Özel Doğa O.O.
(Yıldız Kızlar Voleybol İl
Birinciliği)
Atatürk Spor Salonu
Saat 12:30 Özel Şahin And.L.
- Tes-İş And.L.
Saat 13:45 Serdivan And. İ.H.L.-
Mithatpaşa And.L.
Saat 15:00 Özel SAÜ Vakfı And.L.
- Özel Adp. Vizyon And.L.
Saat 16:45 Özel Mefkure And.L.
- Cevat Ayhan Fen L.
(B Genç Erkekler Basketbol
İl Birinciliği)
Erenler Stadı
Saat 13:00 A Grubu 1.’si- D
Grubu 2.’si
Saat 14:30 C Grubu 1.’si - A
Grubu 2.’si
(Genç Erkekler Futbol İl
Birinciliği)
Arifiye Kalaycı Sahası
Saat 13:00 D Grubu 1.’si - B
Grubu 2.’si
Saat 14:30 B Grubu 1.’si - C
Grubu 2.’si
(Genç Erkekler Futbol İl
Birinciliği)
27 Aralık 2019 Cuma
Erenler Sentetik Çim Saha
Saat 12:00 Özel Mefkure O.O.-Cengiz
Topel O.O.
Saat 13:00 Özel Şahin O.O. -Aydın
Gürdamar O.O.
Saat 14:00 Kaynarca Mimar
Sinan O.O. -Şehit Mahmutbey O.O.
Saat 15:00 Vali Mustafa
Uygur O.O. -M. Kemal Atatürk O.O.
(Küçük Erkekler Futbol İl
Birinciliği)
Lütfü Yaman Spor
Salonu
Saat 12:30 Karasu Şehit İbr.
Abanoz And.L.- Figen Sakallıoğlu And. L.
Saat 13:30 Cemil Meriç Sbl -
Sapanca And.L.
Saat 14:30 Sakarya Spor
Lisesi - Tes-İş And.L.
Saat 15:30 Zehra Akkoç Kız And.L.
- Serdivan And.L.
(A Genç Kızlar Voleybol İl
Birinciliği)
Sakarya Anadolu
Lisesi Spor Salonu
Saat 14:30 Sabihanım O.O.-İstiklal
O.O.
Saat 15:30 Ahmet Akkoç O.O.-Sait
Faik Abasıyanık O.O.
(Küçük Erkekler Voleybol İl
Birinciliği)
Saat 12:30 A Grubu 1.’si -B Grubu
2.’si
Saat 13:30 B Grubu 1.’si -C Grubu
1.’si
(Küçük Kızlar Voleybol İl
Birinciliği)
Atatürk Spor Salonu
Saat 10:00 C Grubu 2.’si -A
Grubu 1.’si
Saat 11:15 A Grubu 2.’si -B
Grubu 1.’si
(Yıldız Erkekler Basketbol
İl Birinciliği Çeyrek Final Müsabakaları)
Saat 12:30 Özel SAÜ Vakfı
And. L.-Ali Dilmen And. L.
Saat 14:00 Tansu Çiller MTAL-Erenler
Vali Cahit Kıraç And.L.
(B Genç Kızlar Basketbol İl
Birinciliği)
AMATÖR FUTBOL PROGRAMI
U16 LİGİ HAFTALIK PROGRAM
20 Aralık 2019 Cuma
Akyazı Sentetik Çim Saha
Saat 17:30 Akyazı Akınspor-Sakarya TEKspor
Erenler Atatürk Sentetik Çim Saha
Saat 18:30 Erenlerspor-Sakaryagücüspor
Karaman Sentetik Çim Saha
Saat 18:00 Harmanlıkspor-Sakarya Ada Futbol
Hacımercan Sentetik Çim Saha
Saat 18:00 Sapanca Akademi-Karasu Aziziyespor
21 Aralık 2019 Cumartesi
Erenler Sentetik Çim Saha
Saat 14:00 Sakarya Caddesispor-Sapanca Kurtköy
Saat 16:00 Karasuspor-Acıelmalıkspor
Saat 18:00 Sakarya Tüvasaş Demir-54 Futbol Kulübü
Arifiye Kalaycı Sentetik Çim Saha
Saat 18:00 Geyvespor-Sakarya Akademikspor
Geyve Stadı
Saat 15:00 Pamukova 1968spor-Arifiyespor
22 Aralık 2019 Pazar
Karasu Sentetik Çim Saha
Saat 14:00 Ferizlispor 2011-Kocaali
Sahilspor
24 Aralık 2019 Salı
Erenler Sentetik Çim Saha
Saat 18:00 Sakaryagücüspor-Harmanlıkspor
Saat 19:45 Sakarya TEKspor-Erenlerspor
Hacımercan Sentetik Çim Saha
Saat 18:30 Sapanca Akademi-Akyazı Akınspor
Karaman Sentetik Çim Saha
Saat 18:00 Sakarya Ada Futbol-Karasu Aziziyespor
Arifiye Kalaycı Sentetik Çim Saha
Saat 18:00 54 Futbol Klb.-Pamukova 1968spor
Saat 19:45 Arifiyespor-Geyvespor
25 Aralık 2019 Çarşamba
Erenler Sentetik Çim Saha
Saat 18:00 Sakarya Akademik-S.T.Demirspor
Karaman Sentetik Çim Saha
Saat 18:00 Acıelmalıkspor-Ferizlispor 2011
Saat 19:45 Kocaali Sahilspor-Serdivanspor
U14 FUTBOL LİGİ HAFTALIK PROGRAM
23 Aralık 2019 Pazartesi
Erenler Sentetik Çim Saha
Saat 18:00 Gazellerspor-Hendekspor
Saat 19:30 Aslan Ftb. Klb.-Çatalköprüspor
Akyazı Sentetik Çim Saha
Saat 18:30 Akyazı Karadeniz-Erenlerspor
Hacımercan Sentetik Çim Saha
Saat 18:00 Sapanca Akademispor-Sakaryaspor
A.Ş.
Karaman Sentetik Çim Saha
Saat 19:30 Sakarya Tüvasaş Demir-Harmanlıkspor
Saat 18:00 Karasuspor-Akyazı Akınspor
Arifiye Kalaycı Sentetik Çim Saha
Saat 18:00 Sakaryagücüspor-54 Futbol Klb.
Saat 19:30 Sakarya TEKspor-Arifiyespor
2.AMATÖR U19 FUTBOL LİGİ 5.HAFTA PROGRAMI
22 Aralık 2019 Pazar
Karaman Sentetik Çim Saha
Saat 14:00 Turnalı Telligölspor-Sapanca Akademi
Saat 16:00 Büyükyanıkspor-Çarka Samiyespor
Saat 18:00 Yazlıkspor-Sakarya Ada Futbol Klb.
Erenler Sentetik Çim Saha
Saat 14:00 Hızırtepe Özenspor-Sakaryagücüspor
Saat 16:00 Yıldırımspor-Karaaptiler Akınspor
Saat 18:00 Serdivan Esentepe Gölspor-Söğütlü Kale
Akyazı Sentetik Çim Saha
Saat 14:00 Çamlıca Belde-Çaybaşı Fuadiyespor
Hendek Sentetik Çim Saha
Saat 14:00 Yeşilyurt Beldespor-Hendek Boğazspor
25 Aralık 2019 Çarşamba
Arifiye Kalaycı Sentetik Çim Saha
Saat 20:00 Sakarya Ada Futbol Klb.-
Kazımpaşa Birlik
26 Aralık 2019 Perşembe
Arifiye Kalaycı Sentetik Çim Saha
Saat 18:00 Sapanca Akademispor-Yazlıkspor