Reklamı Geç
Reklam
Reklam
Haftalık Program ( 22-28 Şubat 2020 )​​

Haftalık Program ( 22-28 Şubat 2020 )​​

Haftalık Program ( 22-28 Şubat 2020 )​​

Haftalık Program ( 22-28 Şubat 2020 )​​

Haftalık Program ( 22-28 Şubat 2020 )​​

Haftalık Program ( 22-28 Şubat 2020 )​​
21 Şubat 2020 - 22:10

HAFTALIK PROGRAM  ( 22-28 Şubat 2020)

22-23 Şubat 2020

Atatürk Spor Kompleksi

Saat 09.00 Grekoromen-Serbest Küçükler Güreş İl Seçmesi

22 Şubat 2020 Cumartesi

Ekrem Karaberberoğlu Altyapı Tesisleri

Saat 14.00 Sakaryaspor A.Ş. - Tuzla Spor A.Ş.

(Bölgesel Gelişim U19 Ligi)

23 Şubat 2020 Pazar

Erenler Stadı

Saat 12.00 Sakarya Ankaspor Bayan Futbol Kulübü-Pendik Çamlık Spor

(Kadınlar Futbol 3.Ligi)

Karaman Spor Tesisleri

Saat 12.00 Ozanlar Gücü Spor-Düzce Kadın Futbol Spor

(Kadınlar Futbol 3.Ligi)

Yeni Sakarya Atatürk Stadı

Saat 13.30 Sakaryaspor A.Ş. - Bandırmaspor

(TFF 2.Lig Beyaz Grup 25. Hafta Müsabakası)

Arifiye Sahası

Saat 14.00 Arifiye Kalaycı Spor-Zaferspor

(Spor Toto Bölgesel Amatör Lig 9. Grup 19.Hafta Müsabakası)

Kütahya Tavşanlı Ada Stadı

Saat 14:00 TKİ Tavşanlı Linyitspor-Pamukova 1968Spor

(Spor Toto Bölgesel Amatör Lig 9. Grup 19.Hafta Müsabakası)

Bursa Atıcılar 3 Nolu Çim Saha

Saat 14:00 Bursa Gülbahçe-Hendekspor

(Spor Toto Bölgesel Amatör Lig 9. Grup 19.Hafta Müsabakası)

24 Şubat 2020 Pazartesi

Akyazı Spor Salonu

Saat 18.30 Gelişim Spor (A)-Akyazı Eğitim Spor

Saat 20.30 Gelişim Spor (B)-Boybeyi Spor

(Küçük Kızlar Voleybol İl Birinciliği)

26 Şubat 2020 Çarşamba

Atletizm Pisti

Saat 11.00 Atletizm Geliştirme Projesi İl Seçmesi

Sakarya Spor Salonu

Saat 17.00 Bilge Hastanesi Sakarya Yükseliş-Botaş Gelişim

(Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi)

Lütfü Yaman Spor Salonu

Saat 18.30 Küçük Kızlar Voleybol İl Birinciliği Yarı Final Müsabakaları

Saat 20.30 Küçük Kızlar Voleybol İl Birinciliği Yarı Final Müsabakaları

27 Şubat 2020 Perşembe

Lütfü Yaman Spor Salonu

Saat 18.30 Küçük Kızlar Voleybol İl Birinciliği 3.lük Müsabakası

Saat 20.30 Küçük Kızlar Voleybol İl Birinciliği Final Müsabakası

28 Şubat 2020 Cuma

Akyazı Spor Salonu

Saat 18.30 Gelişim Spor (B)-Boybeyi Spor

Saat 20.30 Gelişim Spor (A)-Akyazı Eğitim Spor

(Yıldız Kızlar Voleybol İl Birinciliği)

 

 

OKUL SPORLARI ( 22-28 Şubat 2020 )

24 Şubat 2020 Pazartesi       

Sakarya Spor Salonu

Saat 10.00 Özel Ada Anka O.O. - Taraklı O.O.

Saat 12.00 İstiklal O.O. - Geyve Alifuatpaşa O.O.

Saat 13.00 Aşağıdere O.O.- Sait Faik Abasıyanık O.O.

(Okul Sporları Küçük Erkek Futsal İl Birinciliği)

Yenikent Spor Salonu

Saat 10.00 Sait Faik A. O.O. - Hızırtepe O.O.

Saat 11.00 Fatmahanım O.O. - Karasu Yassı Geçit O.O.

Saat 12.00 Mevlana İ.H.O.  - Sait Faik Abasıyanık O.O.

(Okul Sporları Yıldız Erkekler Futsal İl Birinciliği)

Saat 13.00 Ali Fuatpaşa O.O.  - Serdivan İ.H.O. 

Saat 14.00 Özel Saü Vakfı O.O. - Mithatpaşa O.O.

(Okul Sporları Yıldız Erkekler Futsal İl Birinciliği)

Erenler Stadı

Saat 10.00 C Grubu 1.'si-A Grubu 1.'si

Saat 11.30 D Grubu 2.'si-E Grubu 2.'si

(Okul Sporları Yıldız Erkekler Futbol İl Birinciliği)

Arifiye Kalaycı Sahası

Saat 10.00 C Grubu 2.'si-A Grubu 2.'si 

Saat 11.30 D Grubu 1.'si-E Grubu 1.'si

(Okul Sporları Yıldız Erkekler Futbol İl Birinciliği)

Atatürk Spor Salonu

Saat 09.30 Ahmet Akkoç O.O. -Özel Mefkure O.O.

Saat 10.00 Özel Doğa O.O. - Sait Faik Abasıyanık O.O.

Saat 11.00 Akarca TFK O.O. -Özel Asaf Altınküre O.O.

(Okul Sporları Küçük Kızlar Basketbol İl Birinciliği)

Saat 11.30 Özel Bilnet O.O. - Özel Mefkure O.O.

Saat 12.30 Ahmet Akkoç O.O.- Ö. Erenler Güneş O.O.

Saat 14.00 Özel Mefkure O.O. - Özel Şahin O.O.

(Okul Sporları Küçük Erkekler Basketbol İl Birinciliği)

Lütfü Yaman Spor Salonu

Saat 12.00 Şehit Üst. S. Esedoğlu And.L.  - Şehit Yılmaz Ercan And.İ.H.L.

Saat 13.00 Özel Final Akademi And.L. - Serdivan Farabi MTAL

(2. Küme Genç Kızlar Serdivan  İlçesi Voleybol)

25 Şubat 2020 Salı

Lütfü Yaman Spor Salonu

Saat 10.00 Serdivan Anadolu Lisesi - Serdivan Farabi MTAL

(2. Küme Genç Erkekler Serdivan İlçesi Voleybol)

Atatürk Spor Salonu

Saat 09.30 Adapazarı A.İ.H.L.Tansu Çiller MTAL

Saat 11.00 SATSO MTAL -Fikret İsmet Aktekin And. L.

Saat 12.30 Özel Yankı And.L.-İMKB Sakarya MTAL 

Saat 14.00 Vali M. Cahit Kıraç And.L.-Necmettin Erbakan  Fen L.

(2. Küme Genç Erkekler Basketbol  Adapazarı İlçesi)

Sakarya Spor Salonu

Saat 10.00 Namık Kemal O.O. - Sabihanım O.O.

Saat 11.00 Prof. Osman Öztürk O.O. - Geyve Gazipaşa O.O.

Saat 12.00 Akyazı Atatürk O.O. - Yücel Ballık O.O.

(Okul Sporları Küçük Erkek Futsal İl Birinciliği)

Yenikent Spor Salonu

Saat 10.00 G Grubu 2.'si - F Grubu 2.'si

Saat 11.00 B Grubu 1.'si - C Grubu 2.

Saat 12.00 D Grubu 1.'si-E Grubu 2.'si

Saat 13.00 E Grubu 1.'si -B Grubu 2.'si

Saat 14.00 C Grubu 1.'si- D Grubu 2.'si

Saat 15.00 F Grubu 1.'si - A Grubu 2.'si

(Okul Sporları Yıldız Erkekler Futsal İl Birinciliği)

Erenler Stadı

Saat 10.00 Ali Dilmen And. L. - Şen Piliç MTAL

Saat 11.30 Arifiye And. İ.H.L. - Prof. Dr. Tansu Çiller MTAL

Saat 13.00 Yenikent And. İ.H.L. - Özel Adapazarı Kale MTAL

(2. Küme Genç  Erkekler Adapazarı  Futbol)

26 Şubat 2020 Çarşamba

Erenler Stadı

Saat 10.00 Vali Mustafa Cahit Kıraç And. L. - Ali Dilmen And. L.

(2. Küme Genç  Erkekler Erenler  Futbol)

Saat 11.30 Arifiye And. İ.H.L. - Özel Adapazarı Kale MTAL

Saat 13.00 Prof. Tansu Çiller MTAL - Yenikent And. İ.H.L.

(2. Küme Genç  Erkekler Adapazarı  Futbol)

Lütfü Yaman Spor Salonu

Saat 10.00 A -1 / B - 2

Saat 11.00 B - 1 / A - 2

(2. Küme Genç Kızlar Adapazarı İlçesi Voleybol)

Saat 12.00 Şehit  Üst. Selçuk Esadoğlu And.L. - Serdivan Farabi MTAL

Saat 13.00 Şehit Yılmaz Ercan And. İ.H.L. - Özel Final Akademi And.L.

(2. Küme Genç Kızlar Serdivan  İlçesi Voleybol)

Yenikent Spor Salonu

Saat 10.00 B Grubu 2.'si  - C Grubu 2.'si

Saat 11.00 C Grubu 1.'si - A Grubu 2.'si

Saat 12.00 Özel TED O.O. -Geyve And. İ.H.L.

Saat 13.00 Yenigün O.O. - Hızırtepe O.O.

(Okul Sporları Küçük Kızlar Futsal İl Birinciliği)

Sakarya Spor Salonu

Saat 10.00 C Grubu 2.'si- D Grubu 2.'si

Saat 11.00 A Grubu 2.'si - F Grubu 1.'si

Saat 12.00 E Grubu 2.'si - B Grubu 2.'si

Saat 13.00 F Grubu 2.'si - E Grubu 1.'si

(Okul Sporları Küçük Erkek Futsal İl Birinciliği)

22-23-24 Şubat 2020

Sakarya Kent Park

Saat 09.00 - 18.30 Okul Sporları Tüm Kategoriler Oryantiring İl Birinciliği Haritanın Güncellenmesi

25-26 Şubat 2020

Sakarya Kent Park

Saat 09.00 - 18.30 Okul Sporları Tüm Kategoriler Oryantiring İl Birinciliği Parkurun Hazırlanması

27 Şubat 2020 Perşembe

Sakarya Kent Park

Saat 09.30 Okul Sporları Tüm Kategoriler Oryantiring İl Birinciliği

Sakarya Spor Salonu

Saat 10.00 A Grubu 1.'si  - C Grubu 2.'si

Saat 11.00 B Grubu 1.'si - A Grubu 2.'si

Saat 12.00 C Grubu 1.'si - E Grubu 2.'si

Saat 13.00 D Grubu 1.'si  - F Grubu 2.'si

(Okul Sporları Küçük Erkek Futsal İl Birinciliği)

Yenikent Spor Salonu

Saat 10.00 A Grubu 1.'si  - G Grubu 2.'si

Saat 11.00 B Grubu 1.'si  - E Grubu 2.'si

Saat 12.00 C Grubu 2.'si - D Grubu 1.'si

Saat 13.00 E Grubu 1.'si  - D Grubu 2.'si

Saat 14.00 B Grubu 2.'si - C Grubu 1.'si

Saat 15.00 G Grubu 1.'si  - F Grubu 1.'si

(Okul Sporları Yıldız Erkekler Futsal İl Birinciliği)

Atatürk Spor Salonu

Saat 09.30 Okul Sporları Küçük Kızlar Basketbol İl Birinciliği Mağluplar Final

Saat 11.00 Okul Sporları Küçük Kızlar Basketbol İl Birinciliği Final

Saat 12.00 Okul Sporları Küçük Erkekler Basketbol İl Birinciliği Mağluplar Final

Saat 13.30 Okul Sporları Küçük Erkekler Basketbol İl Birinciliği Final

Lütfü Yaman Spor Salonu

Saat 10.00 2. Küme Genç Kızlar Adapazarı İlçesi Voleybol  Final Mağluplar

Saat 11.00 2. Küme Genç Kızlar Adapazarı İlçesi Voleybol Final

Saat 12.00 Şehit Üst. Selçuk Esedoğlu And.L. - Ö.Final Akademi And. L.

Saat 13.00 Serdivan Farabi MTAL - Şehit Yılmaz Ercan A.İ.H.L.

(2. Küme Genç Kızlar Serdivan  İlçesi Voleybol)

25-26-27 Şubat 2020

Masa Tenisi Antrenman Salonu

Saat 10.00 Okul Sporları Yıldız 1. ve 2. Küme (Merkez İlçe) Masa Tenisi İl Birinciliği

25-26-27 Şubat 2020

Ekrem Karaberberoğlu Tesislerinin

 Yanındaki Atletizm Pisti

Saat 10.00 Okul Sporları Gençler Bocce İl Birinciliği

27 Şubat 2020 Perşembe

Erenler Stadı

Saat 10.00 1. Grup 1.'si - 2. Grup 2.'si

Saat 11.30 2. Grup 1.'si - 2. Grup 2.'si

(Okul Sporları Yıldız Erkekler Futbol İl Birinciliği)

28 Şubat 2020 Cuma

Yenikent Spor Salonu

Saat 10.30 A Grubu 1.'si-B Grubu  2.'si

Saat 11.30 B Grubu 1.'si -C Grubu 1.'si

(Okul Sporları Yıldız Kızlar Futsal İl Birinciliği)

Sakarya Spor Salonu

Saat 10.00 D Grubu 2.'si - A Grubu 1.'si

Saat 11.00 F Grubu 1.'si - B Grubu 1.'si

Saat 14.00 B Grubu 2.'si  - C Grubu 1.'si

Saat 15.00 E Grubu 1.'si  - D Grubu 1.'si

(Okul Sporları Küçük Erkek Futsal İl Birinciliği)

Lütfü Yaman Spor Salonu

Saat 09.30 A / 1 - B / 2

Saat 10.30 B / 1 - A / 2 (2. Küme Genç Erkekler Adapazarı İlçesi  Voleybol)

 

 

OKUL SPORLARI İLÇELER

24 Şubat 2020 Pazartesi

Karasu Spor Salonu

Saat 10.00 Yassıgecit O.O.-Sezi Eratik O.O.

Saat 11.00 Karasu İmam Hatip O.O.-Mehmet Akif Ersoy O.O.

(2. Küme Küçük Kızlar Futsal)

Saat 12.00 Namık Kemal İ.H.O.-Karasu İmam Hatip O.O.

Saat 13.00 Karapınar O.O.-Yassıgecit O.O.

Saat 14.00 Şehit Oktay Demirci O.O.-Şehit Ferhat Sözer O.O.

(2. Küme Yıldız Erkekler Futsal)

Geyve Spor Salonu

Saat 10.30 Şehit Atanurbulut O.O. - Atatürk O.O.

(2. Küme Yıldız Erkek  Geyve İlçesi Voleybol)

Saat 11.30 Kız İmamhatip O.O. - Doğantepe Şehiterkaneren Yatılı Bölge O.O.

Saat 12.30 Cumhuriyet O.O. - Şehit Atanurbulut O.O.

(2. Küme Yıldız Kız Geyve  İlçesi Voleybol)

25 Şubat 2020 Salı

Geyve Spor Salonu

Saat 10.30 A - 4  /  A - 2

Saat 11.30 A - 5  /  A - 1

Saat 12.30 A - 4  /  A - 2

Saat 13.30 A - 5   / A - 1

(2. Küme Genç Erkek Geyve  İlçesi Voleybol)

Karasu Spor Salonu

Saat 10.00 Atatürk Anadolu Lisesi-Karadeniz MTAL

Saat 11.00 Şehit Üsteğmen İbrahim Abanoz And.L.-Karasu Anadolu Lisesi

(2. Küme Genç Kızlar Futsal)

Saat 12.00 Atatürk Anadolu Lisesi- Anadolu İmam Hatip Lisesi

Saat 13.00 Şehit Üsteğmen İbrahim Abanoz And.L.- Şehit Hasan Keleş MTAL

(2. Küme Genç Erkekler Futsal)

26 Şubat 2020 Çarşamba

Geyve Spor Salonu

Saat 10.30 Sultan Beyazıt İmam Hatip O.O. - Şehit Atanur Bulut O.O. 

(2. Küme Yıldız Erkek  Geyve İlçesi Voleybol)

Saat 11.30 Gazipaşa O.O. - Şehit Atanurbulut O.O.

Saat 12.30 Kız İmamhatip O.O. - Cumhuriyet O.O.

(2. Küme Yıldız Kız Geyve  İlçesi Voleybol)

Sapanca Spor salonu

Saat 10.00 Alaçam Ortaokulu - Kemalettin Samipaşa Ortaokulu

Saat 11.15 Bilgin Özkaynak Ortaokulu - Sinan Göksun Ortaokulu

(2. Küme Küçük Erkek Basketbol Sapanca  İlçesi)

Saat 12.30 Alaçam Ortaokulu - Kemalettin Samipaşa Ortaokulu

Saat 13.45 Bilgin Özkaynak Ortaokulu - Sinan Göksun Ortaokulu

(2. Küme Yıldız Erkek Basketbol Sapanca  İlçesi)

Saat 14.30 Sapanca Anadolu Lisesi (A) - Sapanca Lokman Hekim MTAL

(2. Küme Genç Erkek  Sapanca İlçesi Basketbol)

Karasu Spor Salonu

Saat 10.00 Fatih S. Mehmet O.O.-Mehmet Akif Ersoy O.O.

Saat 11.00 Yassıgeçit O.O.-Sezi Eratik O.O.

Saat 12.00 Şehit F. Sözer O.O.-Karasu İmam Hatip O.O.

Saat 13.00 Yuvalıdere O.O.-Kızılcık O.O.

(2. Küme Küçük Erkekler Futsal)

27 Şubat 2020 Perşembe

Geyve Spor Salonu

Saat 10.30 A - 3 / A - 1

Saat 11.30 A - 4 / A - 5

(2. Küme Genç Kızlar Geyve  İlçesi Voleybol)

Saat 12.30 A - 3 / A - 1

Saat 13.30 A - 4 / A - 5

(2. Küme Genç Erkek Geyve  İlçesi Voleybol)

Karasu Spor Salonu

Saat 10.00 Şehit Serkan Sağır O.O.-Karasu İmam Hatip O.O. 

Saat 11.00 Mehmet Akif Ersoy O.O.-Yassıgeçit O.O.

(2. Küme Küçük Kızlar Futsal)

Saat 12.00 Sezi Eratik O.O.-Karasu İmam Hatip O.O.

Saat 13.00 Yassıgecit O.O.-Fatih Sultan M. O.O.

Saat 14.00 Şehit Ferhat Sözer O.O.-Kızılcık O.O.

(2. Küme Yıldız Erkekler Futsal)

28 Şubat 2020 Cuma

Karasu Spor Salonu

Saat 10.00 Sezi Eratik O.O.-Mehmet Akif Ersoy O.O.

Saat 11.00 Kurudere O.O.-Fatih Sultan Mehmet O.O.

(2. Küme Yıldız Kızlar Futsal)

Saat 12.00 B Grubu 2.'si-C Grubu 2.'si 

Saat 14.00 C Grubu 1.'si -A Grubu 2.'si

(2. Küme Yıldız Erkekler Futsal)

Sapanca Spor Salonu

Saat 09.30 Alaçam Ortaokulu - Sinan Göksun Ortaokulu

(2. Küme Küçük Erkek Basketbol Sapanca  İlçesi)

Saat 10.45 Kemalettin Samipaşa Ortaokulu - Bilgin Özkaynak Ortaokulu

Saat 11.30 Alaçam Ortaokulu - Sinan Göksun Ortaokulu

Saat 14.00 Kemalettin Samipaşa Ortaokulu - Bilgin Özkaynak Ortaokulu

Saat 15.30 Sapanca MTAL- Sapanca Anadolu Lisesi (A)

(2. Küme Genç Erkek  Sapanca İlçesi Basketbol)

 

 

FUTBOL PROGRAM

Süper Amatör Lig A Grubunda 18. Haftanın Programı

23 Şubat 2020 Pazar

Kocaali Sentetik Çim Saha

Saat 14.00 Kocaali Sahilspor-Çaybaşı Bekirpaşa

Kırkpınar Sahası

Saat 14.00 Sakarya Kırkpınar-Harmanlıkspor

Karasu Sentetik Çim Saha

Saat 14.00 Karasu Aziziyespor-Söğütlüspor

Karaaptiler Sahası

Saat 14.00 Karaaptiler Akınspor-Yeşilyurt Belde

Ekrem Karaberberoğlu Spor Tesisleri

Saat 14.00 Serdivanspor-Karasuspor

 

 

Süper Amatör Lig B Grubunda 18. Haftanın Programı

22 Şubat 2020 Cumartesi

Sapanca Atatürk Stadı

Saat 14.00 Sapanca Gençlikspor-Geyvespor

Erenler Atatürk Stadı

Saat 14.00 S.T.Demirspor-Kazımiyespor

Saat 16.00 Erenlerspor-Arifiyespor

Akyazı Sentetik Çim Saha

Saat 15:00 Karapürçekspor-Kocaalispor

 

 

1. Amatör Lig A Grubunda 18. Haftanın Programı

22 Şubat 2020 Cumartesi

Kuzuluk Sentetik Çim Saha

Saat 13.30 Alaağaçspor-Hızırtepe Özenspor

Akyazı Sentetik Çim Saha

Saat 17.00 Fırtına G.B. - Yeni Alandüzüspor

Hendek Sentetik Çim Saha

Saat 13.00 Akyazı Akınspor-Yeşiller Gençlik

Söğütlü Stadı

Saat 14.00 Akartepespor-Limanderespor

Taraklı Sahası

Saat 15.00 Taraklıspor-S. Esentepe Gölspor

 

 

1. Amatör Lig B Grubunda 18. Haftanın Programı

22 Şubat 2020 Cumartesi

Kaynarca Sentetik Çim Saha

Saat 14.00 Çınarlık Gençlik-Büyükyanıkspor

Hacımercan Sentetik Çim Saha

Saat 14.00 Hacımercanspor-Kızılcıkspor

Akyazı Sentetik Çim Saha

Saat 19.00 Akyazıspor-Hendek Boğazspor

Akyazı Sentetik Çim Saha

Saat 13.00 Akyazıgücüspor-Ozanlargücüspor

Mekece Sahası

Saat 14.00 Hayreddinspor-Sakarya TEKspor

Kuzuluk Sentetik Çim Saha

Saat 16.00 O.Harunustaspor-Hanlıköyspor

 

 

1. Amatör Lig C Grubunda 18. Haftanın Programı

23 Şubat 2020 Pazar

Erenler Atatürk Sentetik Çim Saha

Saat 14.00 Yuvalakspor-Taşkısığıköyüspor

Ferizli Sentetik Çim Saha

Saat 15:00 Ferizlispor 2011-Sakarya SHÇEK

Akyazı Sentetik Çim Saha

Saat 14.00 Keremalispor-Akova Barışspor

Kuzuluk Sentetik Çim Saha

Saat 13.00 Yağcılarspor-Aşağı Kirazcaspor

Saat 15:00 Kuzulukspor-Hendek Yenimahalle

 

 

1. Amatör Lig D Grubunda 18. Haftanın Programı

23 Şubat 2020 Pazar

Hacıkışla Sahası

Saat 14.00 Altınderespor-Hacıkışlaspor

Karaman Sentetik Çim Saha

Saat 16.00 Sakarya Caddesi-Yuvalıderespor

Erenler Atatürk Sentetik Çim Saha

Saat 16.00 Taşburunspor-Harbişspor

Akyazı Sentetik Çim Saha

Saat 16.00 Pazarköy Eğitim-Turnalı Telligöl

Karaman Sentetik Çim Saha

Saat 14.00 Garajlar Taçspor-Kazımpaşa Birlik

 

 

U17 Futbol A Liginde 5., 6.ve 7. Haftanın Programı

22 Şubat 2020 Cumartesi

Karasu Sentetik Çim Saha

Saat 14.00 Karasuspor-Kocaali Sahilspor

Söğütlü Stadı

Saat 16.00 Söğütlüspor-Söğütlü Kalespor

Karaman Sentetik Çim Saha

Saat 14.00 Yazlıkspor-S. Ada Futbol Klb.

Hacıkışla Sahası

Saat 15.00 Hacıkışlaspor-Yeşilyurt Bld.

24 Şubat 2020 Pazartesi

Arifiye Belediye Kompleksi

Saat 16.00 Arifiyespor-Akyazı Akınspor

Erenler Atatürk Sentetik Çim Saha

Saat 18.00 Erenlerspor-S.T.Demirspor

Saat 19.45 Harmanlıkspor-Sakaryagücüspor

Karasu Sentetik Çim Saha

Saat 16.00 Karasu Aziziye-Sapanca Akademi

02 Mart 2020 Pazartesi

Akyazı Sentetik Çim Saha

Saat 18.00 Akyazı Akınspor-Erenlerspor

Karaman Sentetik Çim Saha

Saat 18.00 Sakaryagücüspor-Karasu Aziziye

Erenler Atatürk Sentetik Çim Saha

Saat 18:00 S.T.Demirspor-Harmanlıkspor

Hacımercan Sentetik Çim Saha

Saat 18:00 Sapanca Akademi-Arifiyespor

 

 

1.Amatör U19 Futbol Ligi Play-Off 7. Hafta Programı

26 Şubat 2020 Çarşamba

Erenler Atatürk Sentetik Çim Saha

Saat 18.00 Erenlerspor-Harmanlıkspor

Saat 20.00 Serdivanspor-S.T.Demirspor

Arifiye Kalaycı Sentetik Çim Saha

Saat 18.00 Sakarya TEK-Kırkpınarspor

Karaman Sentetik Çim Saha

Saat 17.00 Arifiyespor-Karasu Aziziye

Ferizli Sentetik Çim Saha

Saat 14.00 Harbişspor-Kocaali Sahil

 

 

U15 Futbol Liginde Haftalık Program

27 Şubat 2020 Perşembe

Erenler Atatürk Sentetik Çim Saha

Saat 18.00 Erenlerspor-Sakaryagücüspor

Saat 19.30 Serdivanspor-Arifiyespor

Karaman Sentetik Çim Saha

Saat 18.00 Harmanlıkspor-Pamukova 1968spor

Saat 19.30 Aslan Futbol Klb.-Karasuspor

Akyazı Sentetik Çim Saha

Saat 18.00 Akyazı Akınspor-Sakarya TEKspor

Saat 19:30 S. Ada Futbol Klb.-Hendekspor

Arifiye Kalaycı Sentetik Çim Saha

Saat 18.00 S.T.Demirspor-Sapanca Akademispor

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Reklam
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Trabzonlular Derneği’nin sağlık çalışanlarına yardımları sürüyor
Trabzonlular Derneği’nin sağlık çalışanlarına yardımları...
Hem Kendiniz Hem Sevdikleriniz İçin
Hem Kendiniz Hem Sevdikleriniz İçin