Reklam
HAFTALIK PROGRAM ( 25-31 Ocak 2020)

HAFTALIK PROGRAM ( 25-31 Ocak 2020)

HAFTALIK PROGRAM ( 25-31 Ocak 2020)

HAFTALIK PROGRAM ( 25-31 Ocak 2020)

HAFTALIK PROGRAM ( 25-31 Ocak 2020)

HAFTALIK PROGRAM ( 25-31 Ocak 2020)
24 Ocak 2020 - 14:45

25-26 Ocak 2020

Olimpik Yüzme Havuzu

Saat 09:00 ANALİG Seçme Yüzme Müsabakası ve 10 Yaş İl Karması Yüzme Seçme Müsabakası

25 Ocak 2020 Cumartesi

Sakarya Spor Salonu

Saat 16:00 Bilge Hastanesi Sakarya Yükseliş-1881 Düzce Belediye

(Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi)

Atatürk Spor Kompleksi

Saat 16:00 Sapanca Ayyıldız (B)-Boybeyi Spor

(Genç Erkekler Voleybol İl Birinciliği)

Saat 17:30 Sakarya B.Ş.B.-Anadolu Basket

(Büyük Erkekler Basketbol Ligi)

Saat 18:00 Sapanca Ayyıldız (A)-Olimpik Akademi

(Genç Erkekler Voleybol İl Birinciliği)

Saat 19:00 Sakarya Basket-Tıbbiyeliler

(Büyük Erkekler Basketbol Ligi)

26 Ocak 2020 Pazar

Ekrem Karaberberoğlu Altyapı Tesisleri

Saat 12:00 Sakaryaspor A.Ş. - Kardemir Karabük

(Bölgesel Gelişim U15 Futbol Ligi)

Saat 14:00 Sakaryaspor A.Ş. - Kardemir Karabük

(Bölgesel Gelişim U16 Futbol Ligi)

Arifiye Stadı

Saat 14:00 Arifiye Kalaycıspor-Yenişehir Belediyespor

(Spor Toto Bölgesel Amatör Lig)

Pamukova Atatürk Stadı

Saat 14:00 Pamukova 1968 Spor-Zaferspor

(Spor Toto Bölgesel Amatör Lig)

27 Ocak 2020 Pazartesi

Atatürk Spor Kompleksi

Saat 18:15 Antspor (B)-Antspor (A)

Saat 19:45 S. Gelişim (B)-S. Gelişim (A)

(Oğuzhan Kuş U16 Erkekler Basketbol Ligi Play Off Müsabakaları)

28 Ocak 2020 Salı

Atatürk Spor Kompleksi

Saat 18:15 Tıbbiyeliler-Anadolu Basket

(Büyük Erkekler Basketbol Ligi)

Saat 18:30 Gençlik Merkezi G.S.K.-Olimpik Akademi

(Genç Erkekler Voleybol İl Birinciliği)

Saat 19:45 Sakarya Basket-Sakarya B.Ş.B.

(Büyük Erkekler Basketbol Ligi)

Saat 20:00 Sapanca Ayyıldız (B)-Sapanca Ayyıldız (A)

(Genç Erkekler Voleybol İl Birinciliği)

29 Ocak 2020 Çarşamba

Atatürk Spor Kompleksi

Saat 18:15 ASAŞ-Tıbbiyeliler

Saat 19:45 Antspor (A)-Sakarya Gelişim (B)

(Oğuzhan Kuş U16 Erkekler Basketbol Ligi Play Off Müsabakaları)

30 Ocak 2020 Perşembe

Atatürk Spor Kompleksi

Saat 18:15 Sakarya B.Ş.B.-Tıbbiyeliler

(Büyük Erkekler Basketbol Ligi)

Saat 18:30 Boybeyi Spor-Sapanca Ayyıldız (A)

(Genç Erkekler Voleybol İl Birinciliği)

Saat 19:45 Sakarya Basket-Anadolu Basket

(Büyük Erkekler Basketbol Ligi)

Saat 20:00 Gençlik Merkezi G.S.K.-Sapanca Ayyıldız (B)

(Genç Erkekler Voleybol İl Birinciliği)

31 Ocak 2020 Cuma

Atatürk Spor Kompleksi

Saat 18:15 Tıbbiyeliler-Antspor (B)

Saat 19:45 Sakarya Gelişim (A)-ASAŞ

(Oğuzhan Kuş U16 Erkekler Basketbol Ligi Play Off Müsabakaları)

 

 

FUTBOL PROGRAM

Süper Amatör Lig A Grubunda 14. Haftanın Programı

25 Ocak 2020 Cumartesi

Emirler Sahası

Saat 13:00 Çaybaşı Bekirpaşa-Karaaptiler Akın

Kocaali Sentetik Çim Saha

Saat 14:00 Kocaali Sahilspor-Karasu Aziziye

Akyazı Sentetik Çim Saha

Saat 15:00 Yeşilyurt Beldespor-Karasuspor

Söğütlü Stadı

Saat 14:00 Söğütlüspor-Kışlaçayspor

Erenler Atatürk Sentetik Çim Saha

Saat 14:00 Harmanlıkspor-Serdivanspor

 

 

Süper Amatör Lig B Grubunda 15. Haftanın Programı

26 Ocak 2020 Pazar

Akyazı Sentetik Çim Saha

Saat 13.00 Karapürçekspor-S.T. Demirspor

Saat 15:00 As Akyazıspor-Geyvespor

Erenler Atatürk Sentetik Çim Saha

Saat 14:00 Hendek Dereköyspor-Kazimiyespor

Kocaali Sentetik Çim Saha

Saat 14:00 Kocaalispor-Sapanca Gençlikspor

 

 

1. Amatör Lig C Grubunda 15. Haftanın Programı

25 Ocak 2020 Cumartesi

Erenler Atatürk Sentetik Çim Saha

Saat 16:00 Taşkısığıköyüspor-Kuzulukspor

Akyazı Sentetik Çim Saha

Saat 19:00 Yuvalakspor-Keremalispor

Hendek Sentetik Çim Saha

Saat 14:00 Hendek Yenimahalle-Kaynarcaspor

Hendek Akova Sahası

Saat 14:00 Akova Barışspor-Aşağı Kirazcaspor

Ferizli Sentetik Çim Saha

Saat 13:00 Ferizlispor 2011-Yağcılarspor

 

 

1. Amatör Lig D Grubunda 15. Haftanın Programı

25 Ocak 2020 Cumartesi

Hacıkışla Sahası

Saat 14:00 Hacıkılaspor-Pazarköy Eğitim

Akyazı Sentetik Çim Saha

Saat 17:00 Altınderespor-Taşburunspor

Kaynarca Sentetik Çim Saha

Saat 14:00 Turnalı Telligölspor-Kazımpaşa Birlik

Erenler Atatürk Sentetik Çim Saha

Saat 18:00 Harbişspor-Akçayspor

Yuvalıdere Sahası

Saat 14:00 Yuvalıderespor-Garajlar Taçspor

 

 

1. Amatör Lig A Grubunda 15. Haftanın Programı

26 Ocak 2020 Pazar

Erenler Atatürk Sentetik Çim Saha

Saat 16:00 Hızırtepe Özenspor-Akyazı Akınspor

Kuzuluk Sentetik Çim Saha

Saat 15:30 Alaağaçspor-Küçücek Beldespor

Hendek Sentetik Çim Saha

Saat 13:30 Yeşiller Gençlikspor-Limanderespor

Adapazarı Karaman Sentetik Çim Saha

Saat 14:00 Yeni Alandüzüspor-Akartepespor

Saat 16:00 Kocadöngelspor-S. Esentepe Gölspor

Akyazı Sentetik Çim Saha

Saat 17:00 Fırtına G.B.-Taraklıspor

 

 

1. Amatör Lig B      Grubunda 15. Haftanın Programı

26 Ocak 2020 Pazar

Kaynarca Sentetik Çim Saha

Saat 14:00 Büyükyanıkspor-Akyazıgücüspor

Kuzuluk Sentetik Çim Saha

Saat 13:30 Akyazı Çınarlık G.-Akyazıspor

Erenler Atatürk Sentetik Çim Saha

Saat 18:00 Ozanlargücüspor-Sakarya TEKspor

Hendek Sentetik Çim Saha

Saat 15:30 Hendek Boğazspor-Hanlıköyspor

Karasu Sentetik Çim Saha

Saat 14:00 Kızılcıkspor-Hayreddinspor

Hacımercan Sahası

Saat 14:00 Hacımercanspor-O.Harunustaspor

 

 

 

U14 Futbol Liginde Haftalık Program

27 Ocak 2020 Pazartesi

Akyazı Sentetik Çim Saha

Saat 17:00 Akyazı Karadeniz-Aslan Futbol Kulübü

Erenler Atatürk Sentetik Çim Saha

Saat 17:00 S.T.Demirspor-Çatalköprüspor

Ekrem Karaberberoğlu Alt Yapı Tesisleri

Saat 17:00 Sakaryaspor A.Ş.-Erenlerspor

Hacımercan Sahası

Saat 17:00 Sapanca Akademispor-Harmanlıkspor

      

 

U16 Futbol Ligi A-B Grubu Haftalık Programı

28 Ocak 2020 Salı

Erenler Atatürk Sentetik Çim Saha

Saat 14:00 Erenlerspor-Sakarya Ada Ftb.K.

Saat 18:00 Sakarya Caddesi-S.T. Demirspor

Akyazı Sentetik Çim Saha

Saat 14:00 Akyazı Akınspor-Sakaryagücüspor

Hacımercan Sentetik Çim Saha

Saat 14:00 Sapanca Akademi-Sakarya TEKspor

Adp. Karaman Sentetik Çim Saha

Saat 14:00 Harmanlıkspor-Karasu Aziziyespor

Saat 16:00 Acıelmalıkspor-Aslan Ftb.Klb.

Arifiye Kalaycı Sentetik Çim Saha

Saat 18:00 Serdivanspor-Pamukova 1968spor

 

 

U17 Futbol Liginde Haftalık Programı

24 Ocak 2020 Cuma

Erenler Atatürk Sentetik Çim Saha

Saat 15:00 Erenlerspor-Arifiyespor

Saat 18:30 Sakarya Ada Futbol Klb.-Sakarya Caddesi

Adp. Karaman Sentetik Çim Saha

Saat 15:00 Harmanlıkspor-Akyazı Akınspor

Saat 17:00 Sakarya Karadeniz-Gazellerspor

Saat 19:00 Serdivanspor-Söğütlüspor

Karasu Sentetik Çim Saha

Saat 14:00 Karasu Aziziye-S.T.DemirSpor

Saat 16:00 Söğütlü Kalespor-Kocaali Sahilspor

Arifiye Kalaycı Sentetik Çim Saha

Saat 15:00 SakaryagücüsporSapanca Akademispor

Arifiye Belediye Kompleksi

Saat 15:00 Yazlıkspor-Acıelmalıkspor

Hendek Sentetik Çim Saha

Saat 14:15 Yeşilyurt B.-Hendek Gençlikspor

Saat 16:00 Hendek Boğazspor-Hacıkışlaspor

Akyazı Sentetik Çim Saha

Saat 15:00 Akyazı KaradenizSpor-Karapürçekspor

Ferizli Sentetik Çim Saha

Saat 15:00 54 Futbol Klb.-Karasuspor

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
SUBÜ'de 12 akademisyenin unvanı değişti
SUBÜ'de 12 akademisyenin unvanı değişti
Karapürçek’te 10 kilometreye 10 bin ton asfalt
Karapürçek’te 10 kilometreye 10 bin ton asfalt