HAFTALIK SPOR FAALİYET PROGRAM

HAFTALIK SPOR FAALİYET PROGRAM

HAFTALIK PROGRAM (23-29 Kasım 2019 )

HAFTALIK SPOR FAALİYET PROGRAM

HAFTALIK PROGRAM (23-29 Kasım 2019 )

HAFTALIK SPOR FAALİYET PROGRAM
21 Kasım 2019 - 16:07

23 Kasım 2019 Cumartesi

Sakarya Spor Salonu

Saat 16:00Sakarya Yükseliş-Edremit Bld.Güre

(Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi )

Atatürk Spor Kompleksi - Masa Tenisi Branş Spor Salonu

Saat 10:30Minik - Küçük Erkek Kız Masa Tenisi Ferdi İl Birinciliği Müsabakaları

Sakarya Yeni Atletizm Pisti

Saat 11:00 Salon Deneme Atletizm İl Yarışları

24 Kasım 2019 Pazar

Atatürk Spor Kompleksi

Saat 09:00 Adapazarı Bld. İşbirliğiyle Öğretmenler Günü Karate İl Turnuvası

Sakarya Yeni Atletizm Pisti

Saat 11:00 Salon Deneme Atletizm İl Yarışları

Pamukova Atatürk Stadı

Saat 14:00 Pamukova 1968spor-Arifiye Kalaycıspor

(Spor Toto BAL 9.Grup 10. Hafta Futbol Müsabakası)

Hendek  Atatürk Stadı

Saat 14:00Hendekspor-Yeşilköy

(Spor Toto BAL 9.Grup 10. Hafta Futbol Müsabakası)               

Erenler Atatürk Sentetik Çim Saha

Saat 13:00 Düzce Sağırlar Kültür Spor - Kocaeli İşitme Engelliler Eğitim, Kültür, Gençlik ve Spor Kulübü

(Spor Toto Sağırlar Futbol 1.Lig Terfi Müsabakası)

Düzce Nurettin Zafer Stadı

Saat 12:00 Düzce Kadın Futbol-Ozanlargücüspor

(Türkiye Kadınlar Futbol 3. Lig 2. Grup 3. Hafta Müsabakası)

İstanbul Pendik Çamlık Stadı

Saat 12:30 Pendik Çamlıkspor-Sakarya Ankaspor Bayan Futbol K.

(Türkiye Kadınlar Futbol 3. Lig 2. Grup 3. Hafta Müsabakası)

Atatürk Spor Kompleksi

Saat 09:00Adapazarı Bld. İşbirliğiyle Öğretmenler Günü Karate İl Turnuvası

Atatürk Spor Kompleksi

Saat 13:30Sakarya Voleybol-İnegöl Voleybol

(Türkiye Kadınlar Voleybol 2.Lig 2.Grup 8.Hafta Müsabakası )

Ankara Yenimahalle AYBESK Spor Kulübü

Saat 13:30 Ankara Yenimahalle Engelliler Spor Kulübü-Sakarya Ampute Engelliler Spor Kulübü

(Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu Futbol 2.Lig Beyaz Grup 2. Hafta Müsabakası)

Ankara ODTÜ Sentetik Çim Saha

Saat 13:30 ODTÜ Spor Kulübü-Sakarya Akgün Engelliler Spor Kulübü

(Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu Futbol 2.Lig Kırmızı Grup 2. Hafta Müsabakası)

25 Kasım 2019  Pazartesi

Lütfü Yaman Spor Salonu

Saat 19:0024 Kasım Öğretmenler Günü Turnuvası Voleybol Final Müsabakası

26 Kasım 2019 Salı

Atatürk Spor Kompleksi

Saat 18:15 Sakarya Basket (A)-Antspor

Saat 19.45Atılganspor-ASAŞ

(U-18 Erkekler Basketbol Ligi)

27 Kasım 2019 Çarşamba

Atatürk Spor Kompleksi

Saat 18: 15 C6-C1 Play-Off Basketbol Müsabakası

(U-14 Erkekler Basketbol Ligi)

28 Kasım 2019 Perşembe

Atatürk Spor Kompleksi

Saat 18:15 Tıbbiyeliler-Erenler Güneş

Saat 19:45Sakarya Basket (B)-Sakarya B.Ş.B. Basket

(U-18 Erkekler Basketbol Ligi)

29 Kasım 2019 Cuma

Atatürk Spor Kompleksi

Saat 18:15C5-C2 Play-Off Müsabakası

Saat 19:45 C3-C4 Play-Off Müsabakası

(U-14 Erkekler Basketbo Ligi)

 

AMATÖR FUTBOL PROGRAMI

Süper Amatör Lig B Grubu 9. Hafta Müsabaka Programı

23 Kasım 2019 Cumartesi

Kocaali Sentetik Çim Saha

Saat 14:00Kocaalispor-Arifiyespor

Hacıkışla Sahası

Saat 14:00 Hendek Dereköyspor-Erenlerspor

Akyazı Stadı

Saat 14:00 As Akyazıspor-Karapürçekspor

Geyve Stadı

Saat 13:00Geyvespor-Karasu Yalıspor

Sapanca Atatürk Stadı

Saat 14:00 Sapanca Gençlik-S.T.Demirspor

 

1. Amatör Lig A Grubu 9. Hafta Müsabaka Programı

23 Kasım 2019 Cumartesi

Karaman Sentetik Çim Saha

Saat 20:00 Yeni Alandüzüspor-HızırtepeÖzenspor

Erenler Atatürk Sentetik Çim Saha

Saat 15:00Kocadöngelspor-Alaağaçspor

Saat 17:00 Yeşiller Gençlik-Fırtına G.Birliği

Ferizli Sentetik Çim Saha

Saat 15:00Limanderespor-Küçücek Beldespor

Ekrem Karaberberoğlu Tesisleri

Saat 18:00Serdivan Esentepe Gölspor-Akyazı Akın

Söğütlü Stadı

Saat 15:00Akartepespor-Taraklıspor

 

1. Amatör Lig B Grubu 9. Hafta Müsabaka Programı

23 Kasım 2019 Cumartesi

Karasu Sentetik Çim Saha

Saat 15:00Kızılcıkspor-Büyükyanıkspor

Hendek Sentetik Çim Saha

Saat 15:00 Hendek Boğazspor-Akyazı Çınarlık G.

Karaman Sentetik Çim Saha

Saat 18:00Ozanlargücüspor-Hacımercanspor

Erenler Atatürk Sentetik Çim Saha

Saat 19:00 Sakarya TEKspor-Akyazıspor

Hanlı Sahası

Saat 15:00Hanlıköyspor-Akyazıgücüspor

Mekece Sahası

Saat 12:00Hayreddinspor-O.T. Harunustaspor

 

Süper Amatör Lig A Grubu 9. Hafta Müsabaka Programı

24 Kasım 2019 Pazar

Karaman Sentetik Çim Saha

Saat 14:00Harmanlıkspor-Çaybaşı Bekirpaşa

Söğütlü Stadı

Saat 14:00Söğütlüspor-Kocaali Sahilspor

Hacıkışla Sahası

Saat 14:00 Yeşilyurt Beldespor-Sakarya Kırkpınar

Karasu Sentetik Çim Saha

Saat 14:00Karasuspor-Karasu Aziziyespor

Kışlaçay Sahası

Saat 14:00Kışlaçayspor-KaraaptilerAkınspor

 

1. Amatör Lig C Grubu 9. Hafta Müsabaka Programı

24 Kasım 2019 Pazar

Erenler Atatürk Sentetik Çim Saha

Saat 16:00 Sakarya Shçekspor-Taşkısığıköyüspor

Hendek Akova Sahası

Saat 15:00 Akova Barışspor-Yuvalakspor

Hendek Sentetik Çim Saha

Saat 14:00 Hendek Yenimahalle-Ferizlispor 2011

Kaynarca Sahası

Saat 15:00Kaynarcaspor-Keremalispor

Arifiye Belediye Kompleksi

Saat 15:00 Aşağı Kirazcaspor-Kuzulukspor

Mekece Sahası

Saat 14:00Şehvarmazspor-Yağcılarspor

 

1. Amatör Lig D Grubu 9. Hafta Müsabaka Programı

24 Kasım 2019 Pazar

YuvalıdereSahası

Saat 15:00Yuvalıderespor-Hacıkışlaspor

Erenler Atatürk Sentetik Çim Stadı

Saat 18:00KazımpaşaBirlikspor-Taşburunspor

Saat 20:00Harb-İşspor-Altınderespor

Kaynarca Sentetik Çim Saha

Saat 13:00 Turnalı Telligölspor-Sakarya Caddesi

Hacımercan Sahası

Saat 15:00Akçayspor-PazarköyEğitimspor


YORUMLAR

  • 0 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Genel Sekreter Ak’tan İade-i Ziyaret
Genel Sekreter Ak’tan İade-i Ziyaret
 Vali Nayir’den Yazaki Fabrikasına Ziyaret
Vali Nayir’den Yazaki Fabrikasına Ziyaret