Reklam
İBRAHİM PİLAVCI KOMŞULARINDAN SANDIKTA TAM...
Reklam

İBRAHİM PİLAVCI KOMŞULARINDAN SANDIKTA TAM DESTEK İSTEDİ

Cumhur İttifakı (MHP) Taraklı Belediye Başkan adayı İbrahim Pilavcı, seçim çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.

İBRAHİM PİLAVCI KOMŞULARINDAN SANDIKTA TAM DESTEK İSTEDİ

Cumhur İttifakı (MHP) Taraklı Belediye Başkan adayı İbrahim Pilavcı, seçim çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.

İBRAHİM PİLAVCI KOMŞULARINDAN SANDIKTA TAM DESTEK İSTEDİ
26 Mart 2019 - 09:38

Cumhur İttifakı (MHP) Taraklı Belediye Başkan adayı İbrahim Pilavcı, doğup büyüdüğü kendi mahallesi konağında komşularıyla bir araya geldi.

Mahalle meydanında meşalelerle karşılanan İbrahim Pilavcı sevgi gösterileri arasında mahalle konağına geldi. 

Mahalle Muhtarı Harun Güdndüz yaptığı konuşmada Pilavcı ve Cumhur İttifakı heyetine hoş geldiniz dedi.

 Seçimlere sayılı günler kala çalışmalarına devam ettiklerini belirten MHP Taralı İlçe Başkanı Halim  Cingöz’de, “31 Mat yerel seçimlerinde % 90 oy almayı hedeflediğimiz mahalleler var.Mahdumlar mahallemizde %100 oy almayı hedefliyoruz.İnanıyoruz ve güveniyoruz mahallemiz bizi mahçup etmeyecek” dedi.

AK Parti ilçe Başkanı Erdal Özen’de,yaptığı konuşmada bu güne kadar yapılan seçimlerde en yüksek oyu Mahdumlar mahallesinden aldıklarını ifade ederek “ Bu seçimde Mahdumlar Mahallesi’n de daha farklı sonuç almak istiyoruz.Belediye Başkan adayımız sizin evladınız kardeşiniz. Bu yüzden Mahdumlar mahallesinden oyların tamamına talibiz” dedi.

Taraklı Belediye Başkanı Tacettin Özkaraman’da, Arife tarif gerekmez. Bu işi yıllardan beri bilen ve oy kullanmada hakikaten doğru şekilde hareket eden, her zaman bugünkü iktidara büyük destek veren Mahdumlar Mahallesi’nin bu seçimde de her zamankinden daha fazla oy vereceğinden hiç şüphem yok. Biz 15 yıldır elimizden geldiği kadar hizmet etmeye çalıştık. İbrahim Başkanımız bizden daha çok şanslı görünüyor, hem AK Parti kanadından hemde MHP kanadından büyük destek var. Bizde seçimlerden sonra desteğimizi tecrübemizi ve birikimimizi İbrahim kardeşimize vermeye devam edeceğiz. Ben sizlerde ayrıca helallik istiyorum. 15 yıl iyi kötü birlikte çalıştık. Hakkınızı helal edin benden yana bütün hakkım helal olsun’’dedi.

Son olarak konuşan Cumhur İttifakı (MHP) Taraklı Belediye Başkan adayı İbrahim Pilavcı’da,’’ Mahallemde Belediye Başkan adayı olarak konuşmak gerçekten çok heyecan verici. Tahmin ediyorum aynı heyecanı sizde yaşıyorsunuz. İbrahim Pilavcı’yı düne kadar nasıl tanıyorsanız, nasıl hitap ediyorsanız yarın da aynı olacağından hiç kimsenin şüphesi olmasın. Ben söyleyeyim yinede Allah’ın izniyle Belediye Başkanı seçilsem bile bundan kimsenin şüphesi olmasın ben yine sizin gönüllerinizde ‘BİZİM İBO’ olarak kalacağım. Diğer Mahallelerde kendimizi, meclis üyelerimizi tanıtıp projelerimizi anlatıyoruz. Fakat ben kendi mahallemde bunların hiçbirini anlatmaya gerek duymuyorum. Beni zaten çocukluğumdan beri tanıyorsunuz. Ben bu iş yapılacak dediğimde nasıl yaptığımı da biliyorsunuz bu yüzden size Bir şey anlatmayacağım. Allah’ın izniyle seçimlerden galibiyetle çıkıp bütün mahallelerimize aynı şekilde hizmet edeceğiz. Ulucami,Hacımurat Mahallesi nasıl hizmet görüyorsa Mahdumlar Mahallemizde,Kemaller ve Alballar mahallelerimizde aynı hizmeti görecek. Lütfen bende ayrım istemeyin. Adaletli Bir şekilde bütün mahallelerimize hizmet edeceğimizden kimsenin şüphesi olmasın. Şuanda Büyükşehir Belediye Başkan adayımız Sayın Ekrem Yüce’nin, MHP Grup Başkanvekilimiz Sayın Levent Bülbül’ün ve AK Partili bütün Milletvekillerinin hepsinin de tam desteğini aldık. Genç bir ekibimiz var heyecanlıyız diyen Başkan adayı Pilavcı, Eğitimden tutun, Turizm, Tarım ve hayvancılık, sosyal alanlar ve spor ile ilgili çok güzel projelerimiz var.

Herkesin bir siyasi görüşü var. Hiçbir zamanda eleştirmem. Herkesin gönlünde bir aslan yatar. Ama Mahdumlar Mahallesi olarak buda 31 Mart’ta imtihanımız. Başkanlarımın da ifade ettiği gibi genelden önce Mahallemizden ne almışız. Bize onu soracaklar. Bende sizden %100 destek bekliyorum. O desteği vereceğinizden hiç şüphem yok. Allah’ın izniyle, 31 Mart gecesi sizlerin desteğiyle en önemlisi de sizlerin dualarıyla ‘Sizin İBO’’ Belediye Başkanı seçilecek ve hiçbir mahalle, hiçbir vatandaşı ayırmadan sizlere gece gündüz hizmet edecek’’diye konuştu.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Başkan İsmail Filizfidanoğlu'nun 24 Kasım Öğretmenler Günü Mesajı
Başkan İsmail Filizfidanoğlu'nun 24 Kasım Öğretmenler Günü...
Serbes: Öğretmenlerin kıymeti bilinmiyor, maaşlarını bile polemik konusu yapılıyor
Serbes: Öğretmenlerin kıymeti bilinmiyor, maaşlarını bile...