Reklam
İYİ PARTİ’DEN KABACAN’A ZİYARET
Reklam

İYİ PARTİ'DEN KABACAN'A ZİYARET

İYİ PARTİ'DEN SEBZE VE MEYVECİLER ODASI ZİYARETİ

İYİ PARTİ'DEN KABACAN'A ZİYARET

İYİ PARTİ'DEN SEBZE VE MEYVECİLER ODASI ZİYARETİ

İYİ PARTİ'DEN KABACAN'A ZİYARET
05 Kasım 2019 - 22:52

İyi Parti İl Başkanı Selçuk Kılıçaslan, İl Yöneticileri Serdip Dokumacı, Yüksel Esmeroğlu ve Mustafa Özdemir ile birlikte, Sebze  ve Meyveciler Odası Başkanı Muzaffer Kabacan'ı ziyaret etti. Son günlerde Türkiye'nin gündemine oturan ve vatandaşlar üzerinde büyük tedirginlik yaratan ıspanak içine karışmış ayrık otlarından  kaynaklı zehirlenmeler hakkında bilgi alan İyi Parti yöneticileri, Katlı Pazar Yeri hakkında da görüş alışverişinde bulundu.

Ziyarete ilişkin açıklama yapan İyi Parti İl Başkanı Selçuk Kılıçaslan; Son günlerde ülke gündemini meşgul eden gıda kaynaklı zehirlenmeler vatandaşlarımızı fazlasıyla tedirgin etti. Sebze ve Meyveciler Odası Başkanımız Sayın Muzaffer Kabacan ile yaptığımız görüşme neticesinde, hemşehrilerimizin sebze ve meyve tüketiminde özellikle pazar esnafını tercih etmeleri gerektiğini,  denetimsiz tezgahların risk yarattığını öğrendik. Biz de bu  vatandaşlarımızı dikkatli olmaları konusunda uyarmak istiyoruz, dedi


Yıllardır yıkılıp yeniden yapılması gündemde olan ancak bir türlü hayata geçirilemeyen Katlı Pazar Yeri ile ilgili de görüştüklerinin belirte Kılıçaslan; Adapazarı'nın kronikleşmiş sorunlarından bir olan Katlı Pazar Yeri'nin esnafa hak mağduriyeti yaşatmadan ve gelir kaybına uğratmadan acilen çözüme kavuşturulması gerektiğini düşünüyoruz. Şehrimizin en güzel bölgesinde artık miadını doldurmuş, her yağmurda su basan, içine girilmeyecek hale gelmiş ve vatandaşlar tarafından eskisi kadar tercih edilmeyen bu yapının,Sakarya  Büyükşehir Belediye Başkanlığı öncülüğü ve garantörlüğünde hızlı bir şekilde yeniden inşa edilmesi gerekiyor. 13 dönümlük arazi üzerine kurulu bu binanın ve yanındaki diğer binaların bütün adayı kapsayacak şekilde projelendirilip şehrimize yakışır bir duruma gelmesi büyük önem arz ediyor. Bu nedenle Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Ekrem Yüce'den yeni bir Katlı Pazar  projesi için adım atmasını bekliyoruz, diye konuştu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
"Sakarya EXPO alanı şehrin tanıtımına katkı sunacak"
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP)’den Borsaya ziyaret
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP)’den Borsaya ziyaret